Kavels per pagina:

Lotnummer 352

Christophe van der Windt (1877-1952) - bomengroep en molen

Twee etsen, beide l.o. gesigneerd, 15 x 20 / 30 x 35 en 7.5 x 9 / 21 x 21 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 353

Christophe van der Windt (1877-1952) - Boerderijen

Twee etsen, eentje l.o. gesigneerd, 8 x 12 / 24 x 25 en 8 x 13 / 24 x 28 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 354

Chris van der Windt (1877-1952) - boerin op boerenerf

Houtskool, l.o. gemonogrammeerd 11 x 17.5 / 28 x 33.5 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 355

Paulus Philippus Rink (1861-1903) - Portret van een man

Houtskool, r.o. gesigneerd, 40 x 32 / 59 x 49 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 356

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978) - Boerderij

Marouflé, l.o. gesignereerd, 26 x 42.5 / 41 x 57 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 357

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978) - Dorpsgezicht te Zuid Holland

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 30 x 28.5 / 43 x 41 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 358

Gerardus Antonius Alexander Nicolaas 'Gerard' Hurkmans (1911-1984) - Bloemstilleven

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 40 cm / 67 x 57 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 359

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978) - Polderschuitje bij Hoogmade en Brug bij molen

Beide houtskool en roodkrijt, r.o. en l.o. gesigneerd, 14 x 21.5 / 26 x 32.5 cm en 19 x 23 / 34 x 37 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 360

Georg Balthasar Probst (1732-1801) - De tempel van Diane in Efeze

Opticaprent met rood en groen ingekleurd, 31 x 42 / 37 x 52 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 361

Willem Johannes Pasman (1905-1984) - Landschap

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 x 40 / 48 x 58 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 362

Willem Johannes Pasman (1905-1984) - Bruggetje in polderlandschap

Olieverf op board, r.o. gesigneerd 25 x 36 / 36 x 47 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 363

Willem Johannes Pasman (1905-1984) - "Rijn en Schiekade anno 1937"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1961, 30 x 40 / 36.5 x 46.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 364

Jan van Heel (1898-1990) - Huisjes

Gouache, m.o. gesigneerd en gedateerd '50, 31 x 24 cm / 54 x 45 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 365

Yasse Tabuchi (1921-2009) - Karakters in zilver

Drie zeefdrukken 75/75, r.o. gesigneerd en gedateerd '83, 34 x 27 cm (3x) / 51 x 44 cm (3x).

Te koop voor € 80

Lotnummer 366

Hendrik Cornelis Kranenburg (1871-1948) - Boer met koe op landweg

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 60 cm / 53 x 73 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 367

Adrianus Hendrikus 'Jacques' Witjens (1881-1956) - Boer bij koeien in de wei

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 21 x 28 cm / 28.5 x 36 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 368

J.W. Rykers - Landschap met scheepjes aan oever

Gouache, l.o. gesigneerd, 30 x 30 cm / 47 x 47 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 369

Hollandse school - Molen aan water

Olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd,30 x 40 cm / 42 x 52 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 370

Elise Claudine Arntzenius (1902-1982) - Sneeuwbessen in vaas

Gouache, l.o. gesigneerd, 36 x 26 cm / 42 x 32.5 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 371

Fred Rider (XX) - Scheepjes aan de Zuid Engelse kust

Twee aquarellen, beide r.o. gesigneerd, 10 x 16 cm (2x) / 22 x 27 cm (2x).

Verkocht voor € 45

Lotnummer 372

M.A. Hoar - Silver Hill

Aquarel, r.o. gesigneerd, 9.5 x 18 cm / 23 x 31.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 373

Een uitgeknipte 19e eeuwse aquarel met afbeelding van man en vrouw

15 x 16 cm / 36 x 34.5 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 374

Een 19e eeuwse studietekening van een kar en vee bij voorde

15 x 11 cm / 30 x 26 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 375

George Howland Beaumont (1753-1827) - Gezicht op Kirtling

Gewassen inkttekening, verso toegeschreven, 14 x 22 cm/ 35 x 42 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 377

J. van Waarden (Hol. school XX) - Polderschuit aan oever in Hollands landschap

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 / 63 x 83 cm.

Te koop voor € 65

Kavels per pagina: