Olieverf op doek, Carpentier r.o. gesigneerd en gedateerd 1949, 60 x 80, 80 x 100 cm.
Verkocht voor € 65
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '97, 19 x 50 cm / 48 x 76 cm.
Te koop voor € 50
Ets, r.o. in de plaat gesigneerd en gedateerd 1974, 20 x 12 cm / 37 x 28 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 25 x 45 cm / 40 x 60 cm.
Te koop voor € 300
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 25 x 36 / 34 x 45 cm.
Verkocht voor € 65
Potloodtekening, verso toegeschreven, 8 x 11.5 cm, 18.5 x 21 cm, daarbij: Hollandse school, 19e eeuw - Paarden, potloodtekening, 8.5 x 11.5 cm, 12.5 x 16.5 cm.
Verkocht voor € 30
Gemende techniek, r.o. gesigneerd, 14 x 19 / 26 x 32 cm.
Te koop voor € 150
Gravure, 13 x 17 cm / 30 x 33 cm.
Te koop voor € 20
Potloodtekening, r.o. gesigneerd, 22.5 x 33.5 / 34 x 45 cm.
Verkocht voor € 140
Afmetingen incl. lijst: 60.5 x 43 cm (3x).
Verkocht voor € 60
3x olieverf, twee voorzien van koperen lijstjes en één in ivoren lijstje, 11.2 x 8.3 cm, 13 x 10, 14 x 11.4 cm.
Verkocht voor € 50
Olieverf op doek, 37 x 54.5 cm / 58 x 76 cm, dient gerestaureerd te worden.
Te koop voor € 160
Kleurenets, 55 x 38.5 cm / 87 x 67 cm.
Te koop voor € 150
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 41 x 36.5 cm / 54 x 50 cm.
Verkocht voor € 180
Houtskool, 25 x 33 cm / 47 x 57 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm, lijst: 53 x 63 cm.
Verkocht voor € 45
Litho, postume druk, in de steen r.o. en gedateerd 21-4-58, niet ingelijst 65 x 50 cm.
Te koop voor € 70
Handgekleurde gravure, 38 x 52 cm / 43 x 58 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 59 x 48 cm / 68 x 58 cm.
Verkocht voor € 65
Marouflé, l.o. gesigneerd, 39 x 50 cm / 51 x 61 cm.
Te koop voor € 80
Aquarel, l.o. gesigneerd, 14 x 24 / 30 x 42.5 cm.
Te koop voor € 40
2x olieverf op paneel, beide r.o. gemonogrammeerd, 7.5 x 7.5 cm (2x) / 25 x 25 cm (2x).
Verkocht voor € 40
Voorzien van lijst met glas aan beide zijdes, 47 x 34 cm / 68 x 54 cm.
Verkocht voor € 20
20e eeuw, kleurendruk, 37 x 50 / 52.5 x 63 cm.
Verkocht voor € 40
Marouflé, l.o. gesigneerd, 22 x 32 / 32 x 47 cm.
Verkocht voor € 160