Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 x 77 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 320
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 51 x 70.5 cm / 75 x 93.5 cm.
Verkocht voor € 100
Pochoir H.C. XXVI, 25.5 x 35 cm / 35.5 x 45 cm.
Verkocht voor € 320
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 23 x 49.5 cm, lijst: 34 x 60.5 cm.
Verkocht voor € 65
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 120 cm, lijst: 102 x 142 cm.
Verkocht voor € 1100
Aquarel, r.o. gesigneerd, 44.5 x 58.5 cm / 52.5 x 67 cm.
Verkocht voor € 120
Aquarel, r.o. gesigneerd, 29 x 46 cm, lijst: 46 x 63 cm.
Verkocht voor € 600
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 40 x 30 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 80
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 11 x 9 cm / 24 x 22.5 cm.
Verkocht voor € 280
Aquarel, r.o. gesigneerd, 26.5 x 36.5 cm / 46.5 x 56.5 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 24 x 30 cm / 35.5 x 41.5. cm.
Verkocht voor € 200
Aquarel, r.o. gesigneerd, 36 x 29 cm / 54.5 x 47.5 cm.
Verkocht voor € 80
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 32 x 48 / 52 x 67 cm.
Verkocht voor € 110
2x litho met aquarel, beide gesigneerd, 17 x 11 cm (2x) / 28 x 34 cm.
Verkocht voor € 80
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en m.o. gedateerd 1995, 81 x 60 cm / 115 x 89 cm, papier beschadigd, glasplaat ontbreekt.
Verkocht voor € 70
Zeefdruk X/XXIV, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 29.5 x 30 cm / 58 x 55 cm.
Verkocht voor € 260
Olieverf op doek, tweede helft 19e eeuw naar 18e eeuws voorbeeld, 45 x 30 / 53 x 38 cm.
Verkocht voor € 140
Handgekleurde gravure, 30 x 42.5 cm / 49 x 60.5 cm.
Verkocht voor € 60
Pastel, r.o. gesigneerd en onduidelijk gedateerd, 53.5 x 44 cm, lijst: 67.5 x 57.5 cm, 4 scheurtjes.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, ca. 1900, 60 x 38 / 70.5 x 49.5 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, 22 x 30 / 34 x 41 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 60 / 56.5 x 66.5 cm - lijst in slechte staat.
Verkocht voor € 650
Olieverf op doek, 30.5 x 56 cm / 54 x 79.5 cm.
Verkocht voor € 400
Verkocht voor € 120
Ets, l.o. in de plaat gesigneerd, 7 x 12.5 / 19 x 23.5 cm.
Te koop voor € 120