Kavels per pagina:

Irene Hölzer-Weinick (1888-1965) - Stilleven met schalen fruit

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 x 77 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 320

Henk van Leeuwen van Oudewater (1890-1972) - Vier kittens

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 51 x 70.5 cm / 75 x 93.5 cm.

Verkocht voor € 100

Kees van Dongen (1877-1968) - Deauville-Grand Prix de Normandie

Pochoir H.C. XXVI, 25.5 x 35 cm / 35.5 x 45 cm.

Verkocht voor € 320

Louis Willem van Soest (1867-1948) - Rivierlandschap

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 23 x 49.5 cm, lijst: 34 x 60.5 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 30

Henry Schouten (1857/64-1927) - Ruiter met paarden en hond op landweg

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 120 cm, lijst: 102 x 142 cm.

Verkocht voor € 1100

Herman Frederik Bieling - (1887-1964) - Zuid-Europese kust

Aquarel, r.o. gesigneerd, 44.5 x 58.5 cm / 52.5 x 67 cm.

Verkocht voor € 120

Paul Renard (1941-1997) - Winter in Parijs

Aquarel, r.o. gesigneerd, 29 x 46 cm, lijst: 46 x 63 cm.

Verkocht voor € 600

Piet Moleveld (1919-1976) - Schilderes in atelier

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 40 x 30 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 80

Balthazar Paul Ommeganck (1755-1826) - Ram en schaap bij drinkplaats

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 11 x 9 cm / 24 x 22.5 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 35

Hermanus Adrianus Charles 'Hennie' Bogman Jr. (1890-1975) - Liggend vrouwelijk naakt

Aquarel, r.o. gesigneerd, 26.5 x 36.5 cm / 46.5 x 56.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 36

Josua de Jong (1952) - Landschap

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 24 x 30 cm / 35.5 x 41.5. cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 37

Huibert Bernardus Wilhelmus 'Huib' de Ru (1902-1980) - Monument in park

Aquarel, r.o. gesigneerd, 36 x 29 cm / 54.5 x 47.5 cm.

Verkocht voor € 80

Adri Pieck (1894-1982) - Zeilbootjes op de plas

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 32 x 48 / 52 x 67 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 39

Jan van Heel (1898-1990) - Stilleven en Quirine Collard (1920-1963) - Stilleven

2x litho met aquarel, beide gesigneerd, 17 x 11 cm (2x) / 28 x 34 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 40

Ton Schulten (1938) - 'T land tussen Dinkel en Regge

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en m.o. gedateerd 1995, 81 x 60 cm / 115 x 89 cm, papier beschadigd, glasplaat ontbreekt.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 41

Jan Wolkers (1925-2007) - Hommage aan Noord-Holland

Zeefdruk X/XXIV, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 29.5 x 30 cm / 58 x 55 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 42

Engelse school - Conversatie in de salon

Olieverf op doek, tweede helft 19e eeuw naar 18e eeuws voorbeeld, 45 x 30 / 53 x 38 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 43

Een 18e eeuwse opticaprent: Vue de la Nouvelle Cayenne

Handgekleurde gravure, 30 x 42.5 cm / 49 x 60.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 44

J. Lathouwer - Portret van een jonge vrouw, vermoedelijk Hester van Strijen-Cluysenaer (1839-1916), moeder van de schilder Johan Pieter van Strijen (1872-1923)

Pastel, r.o. gesigneerd en onduidelijk gedateerd, 53.5 x 44 cm, lijst: 67.5 x 57.5 cm, 4 scheurtjes.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 45

Engelse school - parkgezicht

Olieverf op doek, ca. 1900, 60 x 38 / 70.5 x 49.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 46

Franse school "Barque de peche pour la Zombala 1915"

Olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, 22 x 30 / 34 x 41 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 47

Bernardus Petrus Viegers (1886-1947) - "Broekslot bij Voorburg"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 60 / 56.5 x 66.5 cm - lijst in slechte staat.

Verkocht voor € 650

Lotnummer 48

Hollandse school, 19e eeuw - Woelige zee met schepen voor de kust

Olieverf op doek, 30.5 x 56 cm / 54 x 79.5 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 49

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met oesters, citroen en glas

Verkocht voor € 120

Lotnummer 50

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Ezel staand naar links

Ets, l.o. in de plaat gesigneerd, 7 x 12.5 / 19 x 23.5 cm.

Te koop voor € 120

Kavels per pagina: