Kavels per pagina:

Lotnummer 51

Adriaan Herman Gouwe (1875-1965) - Ploegende boer met paarden

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 60.5 cm / 67 x 77 cm.

Verkocht voor € 350

Lotnummer 52

Andy Warhol (1928-1987) - In the Bottom of My Garden

Litho met aquarel, 20 x 26.5 cm / 49.5 x 56 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 53

Een portret miniatuur van een vrouw, Haller gesigneerd

Op ivoor geschilderd en voorzien van houten lijst met verguld messing montuur, 15.6 x 11.8 cm / 22.7 x 18.5 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 54

Adriaan Keus (1875-1955) - Huis met zomerse voortuin

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 50 x 80 cm / 64.5 x 95 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 55

Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe (1875-1927) - Bomschuit op het strand

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en 1913, 37 x 54 / 64 x 81 cm - enige verfschade m.n. rechter zijkant.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 56

Anton Kattenbeld (1891-1956) - Prins Hendrikkade te Amsterdam

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 60.5 cm / 60 x 81 cm, gaatjes in doek.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 57

Naar Malevich - Portret van een vrouw

Litho E.A. XIII/XXV, 1992, 59.5 x 49 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 58

Frans Deutmann (1867-1915) - Het voeren van de kippen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 43 x 33 cm / 56 x 46 cm.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 59

E. Koning gesigneerd - Stilleven met fruitmand, Chinees bord en glas

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd op voet van glas, 69.5 x 56.5 cm / 94 x 80.5 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 60

Egbert van Heemskerck (1610-1680) - Feestend gezelschap

olieverf op paneel, 33 x 46 / 47 x 60 cm.

Te koop voor € 4000

Lotnummer 61

Franse School - Stilleven met kruik en bord met vruchtjes

Olieverf op paneel, l.o. Cath. gesigneerd, 28.5 x 35/ 38.5 x 45 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 62

Bernard Schregel (1870-1956) - Een boeket rozen

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, lijst met defecten, 45 x 58 cm, lijst: 71 x 83 cm, lijst met defecten.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 63

Johan Pieter van Strijen (1872-1923) - Laantje met figuur

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1902, gaatje in doek, 62 x 42 cm, lijst: 96 x 76 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 64

Een map met divers grafiek m.b.t. de Deltawerken, jaren '50/'60

Bestaande uit: Auke de Vries (1937), ets 8/60, r.o. gesigneerd en gedateerd '67, 34.5 x 44 cm; Henk Huig (1934), ets 19/40, r.o. gesigneerd, 34.5 x 44.5 cm; Wim Noordhoek (1916-1995), houtsnede op rijstpapier 28/30, r.o. gesigneerd, 32.5 x 39.5 cm; Cor Basart (1915-1991), houtsnede 28/40, r.o. gesigneerd en gedateerd '59, 26 x 37 cm; Ben Ikelaar (1933), ets 51/60, r.o. gesigneerd en gedateerd '66, 33 x 43.5 cm; Nico Bakker (1936-1969), 2 etsen, 22/30 en 27/30, beide r.o. gesigneerd en gedateerd '65, 34.5 x 44.5 cm (2x) en ten Welt? gesigneerd, 2 etsen, 21/40 en 26/40, r.o. gesigneerd en gedateerd '69 en '64, 38 x 22.5 cm en 37.5 x 27 cm, alle in map getiteld Grafiekmap Zeeland, Ontmoetingen, 1993, nummer 6.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 65

Henk Poeder (1964) - Strandtafereel nabij Scheveningen

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 35 x 45 cm, lijst: 45.5 x 55.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 66

Leendert "Leo" Gestel (1881-1941) - Een boerderij in winters landschap

Pastel, r.o. gesigneerd, 22.5 x 29.5 cm / 42 x 49 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 67

Zes 19e-eeuwse tekeningen

Houtskool, roodkrijt etc., onduidelijke signaturen, met voorstellingen van een boerenechtpaar, stucadoor, jongen te paard, zittende schutter in 17e-eeuwse trant, man aan tafel, en een klassieke tronie, max. 40 x 31.5 cm (incl. lijst).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 68

Marc Chagall (1887-1985) - Sketch for Mussorgsky & Mozart uit Le Plafond de L'Opera de Paris

Litho, 1965, 32 x 48 cm / 51 x 59.5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 69

Cornelis Jan Mension (1882-1950) - Roze kaketoe

Pastel, l.o. gesigneerd, 30 x 23 / 46 x 36 cm.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 70

Marinus Johannes Drulman (1912-1978) - Vissersschepen voor de kust

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 100 cm / 68.5 x 108.5 cm.

Verkocht voor € 1000

Lotnummer 71

Karel Appel (1921-2006) - Thursday uit de Seven Summer Days serie

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '77, 75 x 60 cm / 90.5 x 75.5 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 73

Marinus 'Rinus' van der Neut (1910-1999) - Schilderes in atelier

Olieverf op paneel, l.b. gemonogrammeerd en gedateerd '50, 38 x 30 cm / 45 x 37 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 74

Arend Jan van Driesten (1878-1969) - Huizengroep met spoorweg op de achtergrond

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 x 40 / 46 x 56 cm.

Verkocht voor € 650

Lotnummer 75

Arend Jan van Driesten (1878-1969) - "Wassenaarse Slag"

Houtskool, r.o. gemonogrammeerd, 20.5 x 28 / 36 x 42.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 76

Paul Rouwette (1955) - Ballerina

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 80 x 60 cm / 97 x 77 cm.

Verkocht voor € 650

Kavels per pagina: