Kavels per pagina:

Lotnummer 95

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Hollands polderlandschap met molens

Marouflé, m.o. gesigneerd, 30.6 x 41.4. cm.

Verkocht voor € 1100

Lotnummer 96

Wilhelm Bartsch (1871-1953) - Vissersvolk op het strand bij Katwijkse bomschuit

Olieverf op board, r.o. gemonogrammeerd, 28.5 x 44.7 cm.

Verkocht voor € 460

Lotnummer 97

Wilhelm Bartsch (1871-1953) - Het witte kerkje te Katwijk

Olieverf op board, r.o. gemonogrammeerd, 25 x 32.5 cm.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 98

Kees Salentijn (1947) - Vis

Zeefdruk 89/125, r.o. gesigneerd, glasplaat ontbreekt, 15 x 20 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 99

Cornelis Christiaan Dommelshuizen (1842-1928) - De Montelbaanstoren te Amsterdam

Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1901, 20 x 15 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 100

Hollandse school, jaren '30 - Drieluik van de Aanbidding van het Christuskind

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 125 x 220 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 101

Joannes Cornelis Roelandse (1888-1978) - Boerderij

Houtskool met pastel, l.o. gemonogrammeerd, 10 x 14 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 102

Johannes Hendrikus Jurres (1875-1946) - De kruisiging

Aquarel, l.o. gesigneerd, 39 x 61 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 103

Roy Lichtenstein - That's the way it should have begun

Litho, 89 x 89 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 104

Herman Moerkerk (1879-1949) - De samenkomst

Gemengde techniek, r.b. gesigneerd en gedateerd 1910, 69 x 46 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 105

Ton Karssen (1945) - Vissersvolk bij bomschuit op het strand

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 25 x 20 cm.

Te koop voor € 460

Lotnummer 106

Arnout Jacobus Gustaaf Colnot (1887-1983) - Riviergezicht

Marouflé, r.o. gesigneerd, 30 x 35 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 107

Pieter Adrianus "Piet" Bouter (1887-1968) - Herder met schaapskudde op de hei

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30.5 x 40 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 108

Alois Zabehlicky (1883-1962) - Stilleven met fruit en bloemen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 60 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 109

Hollandse school - Bloemstilleven

Olieverf op paneel, r.o. J.J. gemonogrammeerd, 20 x 15 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 110

Sybrand Altmann (1822-1890) - Jan Steen in zijn atelier

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 187?, 42 x 33.5 cm.

Verkocht voor € 550

Lotnummer 111

Niek van der Plas (1954) - Bollenvelden met figuren

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm.

Verkocht voor € 350

Lotnummer 112

Niek van der Plas (1954) - Bollenvelden met molen

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 113

Niek van der Plas (1954) - Zomerse dag op het strand

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22 x 30 cm.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 114

Hollandse school, vroege 18e eeuw - Musicerend oud echtpaar

Olieverf op paneel, in de stijl van Adriaan Brouwer, niet gesigneerd, 24 x 7.5 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 115

Marie Henri Mackenzie (1878-1961) - Amsterdams straatgezicht met koetsen

Olieverf op op doek, r.o. gesigneerd, 36 x 46 cm.

Te koop voor € 680

Lotnummer 116

Fernand Léger (1881-1955) - Grande Parade

Litho, 49 x 69 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 117

Zuid Europese school, 19e eeuw - Portret van een vrouw

Marouflé, 29 x 25 cm, later overgeschilderd.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 118

Willy Fleur (1888-1967) - Stilleven met rozen in vaas

Olieverf op doek, r.b. gesigneerd, 60 x 70 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 119

Hollandse school 2e helft 19e eeuw - Rustend vee in landschap

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, in de trant van Verhoesen, 32 x 41.5 cm.

Verkocht voor € 320

Kavels per pagina: