Marouflé, m.o. gesigneerd, 30.6 x 41.4. cm.
Verkocht voor € 1100
Olieverf op board, r.o. gemonogrammeerd, 28.5 x 44.7 cm.
Verkocht voor € 460
Olieverf op board, r.o. gemonogrammeerd, 25 x 32.5 cm.
Verkocht voor € 380
Zeefdruk 89/125, r.o. gesigneerd, glasplaat ontbreekt, 15 x 20 cm.
Te koop voor € 40
Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1901, 20 x 15 cm.
Te koop voor € 400
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 125 x 220 cm.
Verkocht voor € 320
Houtskool met pastel, l.o. gemonogrammeerd, 10 x 14 cm.
Verkocht voor € 40
Aquarel, l.o. gesigneerd, 39 x 61 cm.
Verkocht voor € 200
Litho, 89 x 89 cm.
Verkocht voor € 220
Gemengde techniek, r.b. gesigneerd en gedateerd 1910, 69 x 46 cm.
Verkocht voor € 250
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 25 x 20 cm.
Te koop voor € 460
Marouflé, r.o. gesigneerd, 30 x 35 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30.5 x 40 cm.
Te koop voor € 200
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 60 cm.
Te koop voor € 500
Olieverf op paneel, r.o. J.J. gemonogrammeerd, 20 x 15 cm.
Verkocht voor € 50
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 187?, 42 x 33.5 cm.
Verkocht voor € 550
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm.
Verkocht voor € 350
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm.
Te koop voor € 300
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22 x 30 cm.
Verkocht voor € 340
Olieverf op paneel, in de stijl van Adriaan Brouwer, niet gesigneerd, 24 x 7.5 cm.
Verkocht voor € 130
Olieverf op op doek, r.o. gesigneerd, 36 x 46 cm.
Te koop voor € 680
Litho, 49 x 69 cm.
Verkocht voor € 100
Marouflé, 29 x 25 cm, later overgeschilderd.
Verkocht voor € 15
Olieverf op doek, r.b. gesigneerd, 60 x 70 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, in de trant van Verhoesen, 32 x 41.5 cm.
Verkocht voor € 320