Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 300
Olieverf op doek, r.o. J.H. Parker gesigneerd, 60 x 80 cm.
Verkocht voor € 85
Olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, 25 x 30 cm.
Verkocht voor € 40
Marouflé, niet gesigneerd, 32 x 30 cm.
Verkocht voor € 45
Marouflé, r.o. gesigneerd en gedateerd '24, 14 x 18 cm.
Verkocht voor € 60
Aquarellen, beide r.o. gesigneerd, 33.5 x 43.5 en 29 x 35.5 cm.
Te koop voor € 80
Litho 30/30, m.o. gesigneerd en r.o. gedateerd 2003, 65 x 48 cm - barstje in glas.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd, 2013, 80 x 60 cm.
Verkocht voor € 80
Marouflé, r.o. onduidelijk gesigneerd, 33 x 40 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 32 x 43 cm.
Te koop voor € 650
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 38 x 48 cm.
Te koop voor € 300
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 42 x 62 cm.
Te koop voor € 550
Gewassen inkt, l.o. gesigneerd, 36.5 x 49 cm (niet ingelijst).
Te koop voor € 100
Gemengde techniek, m.o. onduidelijk gesigneerd, 20 x 17 cm.
Te koop voor € 65