Kavels per pagina:

Lotnummer 489

Fedor van Kregten (1871-1937) - Kalfje in de zon

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 490

Hollandse school - Uitvarende vissersvloot

Olieverf op doek, r.o. J.H. Parker gesigneerd, 60 x 80 cm.

Verkocht voor € 85

Lotnummer 492

Hollandse school - Bloemenmarkt in Amsterdam

Olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, 25 x 30 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 493

Gerard de Wit (1931-2010) - Portret van een vrouw en profil

Marouflé, niet gesigneerd, 32 x 30 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 494

Leo Grijseels (1884-1966) - Huizen aan duinrand in Meer en Bos

Marouflé, r.o. gesigneerd en gedateerd '24, 14 x 18 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 495

Thomas Johannes Cornelis Marinus Carel 'Ton' Meyer (1892-1984) - Novesan en Estan, Provence Frankrijk

Aquarellen, beide r.o. gesigneerd, 33.5 x 43.5 en 29 x 35.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 497

Sam Drukker (1957) - De bedroefde man

Litho 30/30, m.o. gesigneerd en r.o. gedateerd 2003, 65 x 48 cm - barstje in glas.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 498

Jia Bei Le (1949) - "Wil je met me spelen?"

Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd, 2013, 80 x 60 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 499

Hollandse school - Stadsgezicht met figuren en paardenkarren

Marouflé, r.o. onduidelijk gesigneerd, 33 x 40 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer volgt

Johan Frederik Scherrewitz (1868-1951) - Melktijd

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 32 x 43 cm.

Te koop voor € 650

Lotnummer volgt

Willem Henri van Schaik (1876-1938) - Hollands landschap

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 38 x 48 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer volgt

Jan Simon Knikker Sr. (1889-1957) - Vissers in waterrijk Hollands landschap

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 42 x 62 cm.

Te koop voor € 550

Lotnummer volgt

Joseph August Knip (1777-1847) - Romantisch rivierlandschap

Gewassen inkt, l.o. gesigneerd, 36.5 x 49 cm (niet ingelijst).

Te koop voor € 100

Lotnummer volgt

Hollandse school 19e eeuw - In het atelier

Gemengde techniek, m.o. onduidelijk gesigneerd, 20 x 17 cm.

Te koop voor € 65

Kavels per pagina: