Kavels per pagina:

Lotnummer 456

Pierre Mantra (1935) - "X"

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 44 x 58 cm, uit de collectie Marie Vergottis New York.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 457

Karel Appel (1921-2006) - Beest

Zeefdruk 40/175, r.o. gesigneerd, 53.5 x 73.5 cm.

Verkocht voor € 350

Lotnummer 462

J.W. Rietveld - Bedrijvigheid in de haven van Rotterdam

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 90 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 466

Jeroen Henneman (1942) - Clock at night

Zeefdruk 229/300, r.o. gesigneerd en gedateerd '72, 64 x 49.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 467

J.F. Kluijtmans (XIX) - Portret van een dandy met sigaar

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1857, 40 x 32 cm - barst in paneel, verfschade.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 468

Hollandse school - Bedrijvigheid in de Haven

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 32 x 45 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 469

Vllaamse school - Besneeuwd boeren landschap

Olieverf op board, niet gesigneerd, 23 x 27 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 470

Corneille (1922-2010) - Sterrenbeelden

Zeefdruk 128/250, r.o. gesigneerd en gedateerd '89, 81 x 58 cm, maten incl. lijst: 111 x 81.5 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 471

Willem van Scheijndel (1952-2017) - Compositie

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '89, 120 x 120 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 472

Albertus J. Temming (1942) - Hollands landschap met koeien

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 02-'96, 80 x 120 cm.

Verkocht voor € 650

Lotnummer 473

Salvador Dali (1904-1989) - De verschijning van Jakobus

Houtsnede, l.o. gesigneerd, naar een aquarel uit de Divina Commedia serie (1951), nr. 25, 24 x 17.5 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 474

Maria Bilders van Bosse (1837-1900) - Kwelder landschap

Gemengde techniek, l.o. gesigneerd, 25 x 44 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 475

Hollandse school - Dame met hoed

Gouache, r.o. P.W. gemonogrammeerd, 19.5 x 17.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 476

Cor Noltee (1903-1967) - Hollands rivierlandschap

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 20.5 x 40.5 cm - zwaar gecraqueleerd.

Te koop voor € 80

Lotnummer 477

Frans Simon Hoos (1884-1966) - Gezicht op de Toren van Goedereede vanaf de Goereese weg

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 x 50 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 478

Hollandse school - Gezicht op een fabriek

Gemengde techniek, l.o. onduidelijk gesigneerd, 34 x 46 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 479

Gerrit van Duffelen (1889-1967)- Dode kraai

Ets e.a. 4/10, r.o. gesigneerd, 24 x 45.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 480

Een topografische kaart - "Generale caarte ende afbeeldinge vanden eylande van West Voorn"

Gravure, uitgegeven bij Jan Luyken, 1701, 50 x 71 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 481

Een topografische kaart - "Caarte der stadt Goede Reede en haar onderhoorende polders"

Verkocht voor € 40

Lotnummer 482

Gerti Bierenbroodspot (1940) - Saqqara

Zeefdruk 20/35, l.o. gesigneerd en gedateerd '82, 90 x 62 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 483

Hollandse school - Vissersvolk aan het strand

Olieverf op doek, B. van Hattum gesigneerd, 60 x 80 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 484

Hollandse school 19e eeuw - Bootje op het droge bij maanlicht

Gemengde techniek, 15.5 x 22 cm - scheurtje in papier.

Te koop voor € 20

Lotnummer 485

Hollandse school - Dorspgezicht met stellingmolen

Olieverf op doek, l.o. Anton Muller gesigneerd, 60 x 40 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 486

Johanna Bastiana Sijthoff (1873-1956) - Bloemstilleven met porseleinen pop

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 61 x 50 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 488

J.J. Eliaz - Koeien en schapen in Limburgs landschap

Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1899, 28.5 x 45.5 cm.

Verkocht voor € 60

Kavels per pagina: