Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 44 x 58 cm, uit de collectie Marie Vergottis New York.
Verkocht voor € 110
Zeefdruk 40/175, r.o. gesigneerd, 53.5 x 73.5 cm.
Verkocht voor € 350
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 90 cm.
Verkocht voor € 70
Zeefdruk 229/300, r.o. gesigneerd en gedateerd '72, 64 x 49.5 cm.
Verkocht voor € 50
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1857, 40 x 32 cm - barst in paneel, verfschade.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, niet gesigneerd, 32 x 45 cm.
Verkocht voor € 40
Olieverf op board, niet gesigneerd, 23 x 27 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 20
Zeefdruk 128/250, r.o. gesigneerd en gedateerd '89, 81 x 58 cm, maten incl. lijst: 111 x 81.5 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '89, 120 x 120 cm.
Verkocht voor € 400
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 02-'96, 80 x 120 cm.
Verkocht voor € 650
Houtsnede, l.o. gesigneerd, naar een aquarel uit de Divina Commedia serie (1951), nr. 25, 24 x 17.5 cm.
Verkocht voor € 300
Gemengde techniek, l.o. gesigneerd, 25 x 44 cm.
Verkocht voor € 35
Gouache, r.o. P.W. gemonogrammeerd, 19.5 x 17.5 cm.
Verkocht voor € 50
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 20.5 x 40.5 cm - zwaar gecraqueleerd.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 x 50 cm.
Verkocht voor € 60
Gemengde techniek, l.o. onduidelijk gesigneerd, 34 x 46 cm.
Verkocht voor € 35
Ets e.a. 4/10, r.o. gesigneerd, 24 x 45.5 cm.
Verkocht voor € 40
Gravure, uitgegeven bij Jan Luyken, 1701, 50 x 71 cm.
Verkocht voor € 40
Verkocht voor € 40
Zeefdruk 20/35, l.o. gesigneerd en gedateerd '82, 90 x 62 cm.
Verkocht voor € 50
Olieverf op doek, B. van Hattum gesigneerd, 60 x 80 cm.
Verkocht voor € 120
Gemengde techniek, 15.5 x 22 cm - scheurtje in papier.
Te koop voor € 20
Olieverf op doek, l.o. Anton Muller gesigneerd, 60 x 40 cm.
Verkocht voor € 35
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 61 x 50 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1899, 28.5 x 45.5 cm.
Verkocht voor € 60