Olieverf op doek, r.o. Landwehr gesigneerd, , 48 x 58 cm.
Verkocht voor € 360
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 18.3 x 23.7 cm.
Verkocht voor € 60
Zeefdruk op linnen, 41.5 x 36 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 25.6 x 43.2 cm.
Te koop voor € 400
Inkttekening, l.o. en r.o. gesigneerd, 22 x 18.3 cm.
Te koop voor € 120
Aquarel, r.o. Kardjono gesigneerd, 15 x 10 cm - lijst defect.
Verkocht voor € 40
Aquarel, l.o. gesigneerd, 16 x 23.6 cm.
Te koop voor € 90
Olieverf op (verdoekt) doek, 60 x 73 cm.
Verkocht voor € 150
Zeefdruk 70/100, 41.5 x 32.5 cm.
Verkocht voor € 90
Houtskool met pastel, l.o. gesigneerd en gedateerd '09, 48.5 x 35.5 cm.
Verkocht voor € 65
Aquarel, l.o. gesigneerd, 30.5 x 40.5 cm.
Verkocht voor € 50
Litho, 39 x 29 cm
Verkocht voor € 180
Aquarel en Oost-Indische inkt, l.o. gesigneerd, 31.5 x 52 cm.
Verkocht voor € 110
Olieverf op board, r.b. gesigneerd, 35 x 29 cm
Verkocht voor € 100
Acryl op doek, l.o. en verso gesigneerd en gedateerd '84, 110 x 80 cm.
Verkocht voor € 60
Verkocht voor € 60
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, glasplaat ontbreekt, 23.5 x 30 cm.
Verkocht voor € 50
Aquarel, r.o. gesigneerd, 64 x 49 cm.
Verkocht voor € 15
R.o. gemonogrammeerd en gedateerd '29, 23 x 16.5 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 60 cm.
Verkocht voor € 220
Olieverf op board, F.S. gemonogrammeerd en gedateerd '64, verso "F. Simons, Empire Circuit," 50 x 60 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd 1968, 35 x 25.5 cm.
Te koop voor € 80
Litho, glasplaat ontbreekt, 77 x 57 cm.
Verkocht voor € 340
Vier etsen met potlood gesigneerd, niet ingelijst, afmetingen kleinste: 8.5 x 15.5, grootste: 15 x 22.5 cm.
Verkocht voor € 140
Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd '58, 55 x 43 cm, uit de collectie Marie Vergottis New York.
Verkocht voor € 110