Kavels per pagina:

Lotnummer 431

Duitse school, midden 20e eeuw - Het schaakspel

Olieverf op doek, r.o. Landwehr gesigneerd, , 48 x 58 cm.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 432

A. van de Karbargeboer (act. 1924) - Molen in Hollands landschap

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 18.3 x 23.7 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 433

Herman Brood (1946-2001) - De kus

Zeefdruk op linnen, 41.5 x 36 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 434

Adrianus Kuypers (1862-1945) - Winters landschap met huisjes en molen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 25.6 x 43.2 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 435

Johannes Anthonie Balthazar Stroebel (1821-1905) en Herman Frederick Carel ten Kate (1822-1891)

Inkttekening, l.o. en r.o. gesigneerd, 22 x 18.3 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 436

Indonesische school - Tropische vrucht

Aquarel, r.o. Kardjono gesigneerd, 15 x 10 cm - lijst defect.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 437

Johannes Pieter van Wisselingh (1812-1899) - Vissende figuren aan de oever

Aquarel, l.o. gesigneerd, 16 x 23.6 cm.

Te koop voor € 90

Lotnummer 438

Franse school, 19e eeuw - Raderstoomschip voor de kust

Olieverf op (verdoekt) doek, 60 x 73 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 439

Andy Warhol (1928-1987) - Portret van een travestiet uit de serie Ladies and Gentlemen

Zeefdruk 70/100, 41.5 x 32.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 440

Hermanus Gerhardus Wolbers (1856-1926) - Koeien in de wei

Houtskool met pastel, l.o. gesigneerd en gedateerd '09, 48.5 x 35.5 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 441

Johanna van Lynden-de Clercq (1890-1977) - Landschap met visser bij huisje aan oever

Aquarel, l.o. gesigneerd, 30.5 x 40.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 442

Banksy - Bank of banksy bankbiljetten

Litho, 39 x 29 cm

Verkocht voor € 180

Lotnummer 443

Vlaminck - Stad aan rivier

Aquarel en Oost-Indische inkt, l.o. gesigneerd, 31.5 x 52 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 444

André Holslag (1904-1967) - Stilleven met bloemen en fruit en verso een bloemstilleven

Olieverf op board, r.b. gesigneerd, 35 x 29 cm

Verkocht voor € 100

Lotnummer 445

Mateo van de Heuvel (1931-2002) - Pipe side IV

Acryl op doek, l.o. en verso gesigneerd en gedateerd '84, 110 x 80 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 446

Mateo van de Heuvel (1931-2002) - Pipe side V

Verkocht voor € 60

Lotnummer 447

Hendrik Frans Lit (1926) - Zeegezicht

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, glasplaat ontbreekt, 23.5 x 30 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 448

Jacobus Johannes Doeser (1884-1970) - Bloemstilleven

Aquarel, r.o. gesigneerd, 64 x 49 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 449

Een art deco aquarel met voorstelling van een luitspelende vrouw in interieur

R.o. gemonogrammeerd en gedateerd '29, 23 x 16.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 450

Wilhelmus Hendrikus Heinecke (1895-1978) - Paardenkar in Rotterdamse straat

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 60 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 451

Hollandse school - Skyline

Olieverf op board, F.S. gemonogrammeerd en gedateerd '64, verso "F. Simons, Empire Circuit," 50 x 60 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 452

Henriëtte van Maanen (1938) - Paard, vogel en rozen

Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd 1968, 35 x 25.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 453

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901) - Jane Avril

Litho, glasplaat ontbreekt, 77 x 57 cm.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 454

Willem Minderman (1910-1985) - Acht etsen m.b.t. Den Haag en Delft

Vier etsen met potlood gesigneerd, niet ingelijst, afmetingen kleinste: 8.5 x 15.5, grootste: 15 x 22.5 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 455

Pierre Mantra (1935) - Composition Abstract

Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd '58, 55 x 43 cm, uit de collectie Marie Vergottis New York.

Verkocht voor € 110

Kavels per pagina: