Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 40 cm.
Te koop voor € 750
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 26 x 22.5 cm - verpoetst.
Verkocht voor € 130
Marouflé, niet gesigneerd, 19 x 21 cm - verfschade.
Verkocht voor € 45
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 18 x 26 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 15
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 21 x 30.5 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 60
Olieverf op paneel, productiewerk, l.o. valselijk C.S. gemonogrammeerd, 22 x 15 cm.
Verkocht voor € 30
Olieverf op paneel, naar 17e-eeuws voorbeeld, 16 x 14.5 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 34 x 25.5 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 27 x 22 cm - kale plekjes.
Verkocht voor € 160
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 28 x 35 cm.
Verkocht voor € 30
Olieverf op doek, r.o. valselijk Louis Soonius gesigneerd, 31 x 40 cm.
Verkocht voor € 30
W.o. poezen, reeën in het bos en een stilleven van Van Os.
Verkocht voor € 80
W.o. 2x Willem Raaphorst en enkele schilderijen met poezen.
Verkocht voor € 110
W.o. een portret van R. Brunel, een portret van een oude dame en een bloemstilleven.
Verkocht voor € 45
W.o. eendjes naar Constant Artz en een Christus portret.
Verkocht voor € 40
W.o. een herbergscène, een zeegezicht naar Mesdag, etc.
Verkocht voor € 90
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm.
Verkocht voor € 120
Zeefdruk 21/100, r.o. gesigneerd en gedateerd '00, 23.5 x 24 cm.
Verkocht voor € 110
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 70 x 60 cm.
Verkocht voor € 40
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 cm.
Verkocht voor € 110
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 80 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, 40 x 60 cm.
Verkocht voor € 80
Goauche, r.o. gesigneerd en gedateerd 1867, niet ingelijst, 23.5 x 19.6 cm.
Te koop voor € 40
Aquarel, m.o. gesigneerd, 41 x 30 cm.
Te koop voor € 180
Pastel, m.o. gesigneerd, 39.5 x 36 cm.
Te koop voor € 190