Kavels per pagina:

Lotnummer 406

Salomon Garf (1879-1943) - Rozen in Chinese pot

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 40 cm.

Te koop voor € 750

Lotnummer 407

Hollandse school, 18e eeuw - De vermoeide meid

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 26 x 22.5 cm - verpoetst.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 408

Engelse school - Brits oorlogsfregat op zee

Marouflé, niet gesigneerd, 19 x 21 cm - verfschade.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 409

H.A.B. Eckhardt - Tropisch stilleven met ananas en bananen

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 18 x 26 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 410

Gerardus Johannes Roermeester (1844-1936) - Een donkere dag in november

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 21 x 30.5 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 411

Hollandse school - Historiserend stadsstraatje

Olieverf op paneel, productiewerk, l.o. valselijk C.S. gemonogrammeerd, 22 x 15 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 412

Jos de F. gesigneerd - Vrouw met luit op rug bezien

Olieverf op paneel, naar 17e-eeuws voorbeeld, 16 x 14.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 413

Europese school - De strenge gouvernante

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 34 x 25.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 414

Sandor Nandory (XX) - Stilleven met sigaret

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 27 x 22 cm - kale plekjes.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 415

Franse school - Stilleven met fruit en druiventros

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 28 x 35 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 416

Hollandse school - Strandgezicht

Olieverf op doek, r.o. valselijk Louis Soonius gesigneerd, 31 x 40 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 417

Vijf diverse schilderijen

W.o. poezen, reeën in het bos en een stilleven van Van Os.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 418

Zes diverse schilderijen

W.o. 2x Willem Raaphorst en enkele schilderijen met poezen.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 419

Zes diverse schilderijen

W.o. een portret van R. Brunel, een portret van een oude dame en een bloemstilleven.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 420

Zeventien diverse schilderijen en grafiek

W.o. eendjes naar Constant Artz en een Christus portret.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 421

Elf diverse schilderijen en grafiek

W.o. een herbergscène, een zeegezicht naar Mesdag, etc.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 422

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met kersen in kraakporseleinen kom

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 423

Jan Cremer (1940) - Tulpen

Zeefdruk 21/100, r.o. gesigneerd en gedateerd '00, 23.5 x 24 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 424

Henri C. Mac-Lean (1898-1972) - Bloemstilleven

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 70 x 60 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 425

Henk van Leeuwen van Oudewater (1890-1972) - Bloesembomen in de Betuwe

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 426

Willem J. Pasman (1905-1984) - Zuid-Hollands dorpsgezicht met kerkje

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 80 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 427

Toegeschreven aan H. van Straaten (1908-?) - Interieur met breiende moeder en kind in schommelstoel

Olieverf op doek, 40 x 60 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 428

Anthonius L. Fock (1852-1910) - Stilleven met twee dode vogeltjes, schelp en kruithoorn

Goauche, r.o. gesigneerd en gedateerd 1867, niet ingelijst, 23.5 x 19.6 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 429

Anton Heijboer (1924-2005) - Vrouw

Aquarel, m.o. gesigneerd, 41 x 30 cm.

Te koop voor € 180

Lotnummer 430

Anton Heijboer (1924-2005) - Danseres

Pastel, m.o. gesigneerd, 39.5 x 36 cm.

Te koop voor € 190

Kavels per pagina: