Kavels per pagina:

Italiaanse school 20e eeuw - Madonna met Kind, Johannes en Jozef

Olieverf op board, naar 16e-eeuws voorbeeld, 70 x 50 cm.

Verkocht voor € 140

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met kersen in blauwwit porseleinen kom

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 35

Govert van Emmerik (1808-1882) - Schepen in nood bij stormachtig weer

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 94 x 66 cm.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 36

Herman Jozef Wijngaard (1922-2012) - Hollands riviergezicht

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 x 90 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 37

Hollandse school - Vissersvolk bij bomschuit aan het strand

Olieverf op board, niet gesigneerd, in de trant van Münthe, 56 x 41 cm.

Verkocht voor € 150

Twee topografische kaarten: "De Vecht tussen Utrecht en Muyden" en "'t Sticht en Utrecht", 18e eeuw

Gravures, de tweede handgekleurd, 33.5 x 16.5 cm en 15.5 x 22 cm.

Verkocht voor € 27

Lotnummer 39

Jan Bedijs Tom (1813-1894) - Rustende herder met schaapskudde

L.o. gesigneerd, aquarel, niet ingelijst, 14 x 22 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 40

Kurt Löb (1926-20150 - "Overleg" in de rechtzaal

Houtskooltekening, niet gesigneerd, 16 x 12 cm - glas ontbreekt.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 41

Een 19e eeuwse litho, De Nieuwkerk en Klokhuis

Litho naar een tekening van J.H. van der Heijden (1825-1907), gedrukt en uitgegeven door F. Bogor te Dordrecht, in mahoniefineer lijst, maten incl. lijst: 50.4 x 56.4 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 43

Théophile de Bock (1851-1904) - Man met paardenkar op zandweg

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 32 x 48 cm.

Verkocht voor € 550

Lotnummer 44

Verso toegeschreven aan Hermanus Jan Hendrik Rijkelijkhuijsen (1813-1883) - Landschap met vrouw en hond op zandpad

Olieverf op paneel, 24.5 x 37.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 46

Paul van Dongen (1958) - Liggend naakt (Adega)

Krijttekening, r.o. gesigneerd en gedateerd 2005, 57 x 87 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 48

Ton Schulten (1938) - Landschap met huizen en bomen

Zeefdruk 161/180, r.o. gesigneerd, 20.3 x 16.3 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 50

Theo den Boon (1941) - Abstracte compositie

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en verso gedateerd '01, 85 x 85 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 52

Henri Matisse (1869-1954) - Femme

Litho, in de plaat gesigneerd en gedateerd '49, 36 x 26 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 53

Christophe van der Windt (1877-1952) - Kerkje te Hoogmade

Marouflé, l.o. gesigneerd, 21.5 x 29 cm.

Verkocht voor € 550

Lotnummer 55

Johannes Hollanders Pzn (1821-1892) - Portret van een familie

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1855, 62 x 86 cm - https://rkd.nl/nl/explore/images/record?filters%5Bkunstenaar%5D=Hollanders+Pzn%2C+Johannes&query=&start=0

Verkocht voor € 1600

Lotnummer 56

De nieuwe kaart van Gooilandt, nadruk

In wortelnotenhouten lijst, 50.2 x 69.2 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 57

Picasso - Femmes du Monde entier

Postume litho, 48 x 38 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 59

Theodor Goedvriend (1879-1969) - Vliegenzwammen

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 38.5 x 58.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 60

Theodor Goedvriend (1879-1969) - Mistig berglandschap

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 x 50 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 61

Willem Hendrik van der Nat (1864-1929) - zelfportret

Niet gesigneerd, olieverf op paneel, onduidelijke aantekeningen op achterzijde, 14.7 x 11.6 cm, daarbij twee laat 19e eeuwse glaspositieven met daarop afgebeeld werken van W.H. v.d. Nat, herkomst: nazaten van de kunstenaar.

Verkocht voor € 500

Lotnummer 62

Willem Hendrik van der Nat (1864-1929) - Liggende koe

Verso door de dochter van de kunstenaar toegeschreven, marouflé, 15 x 19 cm, herkomst: nazaten van de kunstenaar.

Verkocht voor € 500

Lotnummer 63

Willem Hendrik van der Nat (1864-1929) - Kippen op stok

Niet gesigneerd, marouflé, 15,5 x 22.5 cm, herkomst: nazaten van de kunstenaar.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 64

R.o. gesigneerd, potloodtekening, 12 x 17 cm.

Verkocht voor € 220

Kavels per pagina: