Olieverf op board, naar 16e-eeuws voorbeeld, 70 x 50 cm.
Verkocht voor € 140
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 60
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 94 x 66 cm.
Verkocht voor € 380
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 x 90 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op board, niet gesigneerd, in de trant van Münthe, 56 x 41 cm.
Verkocht voor € 150
Gravures, de tweede handgekleurd, 33.5 x 16.5 cm en 15.5 x 22 cm.
Verkocht voor € 27
L.o. gesigneerd, aquarel, niet ingelijst, 14 x 22 cm.
Verkocht voor € 60
Houtskooltekening, niet gesigneerd, 16 x 12 cm - glas ontbreekt.
Verkocht voor € 80
Litho naar een tekening van J.H. van der Heijden (1825-1907), gedrukt en uitgegeven door F. Bogor te Dordrecht, in mahoniefineer lijst, maten incl. lijst: 50.4 x 56.4 cm.
Verkocht voor € 40
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 32 x 48 cm.
Verkocht voor € 550
Olieverf op paneel, 24.5 x 37.5 cm.
Verkocht voor € 100
Krijttekening, r.o. gesigneerd en gedateerd 2005, 57 x 87 cm.
Verkocht voor € 100
Zeefdruk 161/180, r.o. gesigneerd, 20.3 x 16.3 cm.
Verkocht voor € 130
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en verso gedateerd '01, 85 x 85 cm.
Verkocht voor € 80
Litho, in de plaat gesigneerd en gedateerd '49, 36 x 26 cm.
Verkocht voor € 200
Marouflé, l.o. gesigneerd, 21.5 x 29 cm.
Verkocht voor € 550
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1855, 62 x 86 cm - https://rkd.nl/nl/explore/images/record?filters%5Bkunstenaar%5D=Hollanders+Pzn%2C+Johannes&query=&start=0
Verkocht voor € 1600
In wortelnotenhouten lijst, 50.2 x 69.2 cm.
Verkocht voor € 20
Postume litho, 48 x 38 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 38.5 x 58.5 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 x 50 cm.
Verkocht voor € 50
Niet gesigneerd, olieverf op paneel, onduidelijke aantekeningen op achterzijde, 14.7 x 11.6 cm, daarbij twee laat 19e eeuwse glaspositieven met daarop afgebeeld werken van W.H. v.d. Nat, herkomst: nazaten van de kunstenaar.
Verkocht voor € 500
Verso door de dochter van de kunstenaar toegeschreven, marouflé, 15 x 19 cm, herkomst: nazaten van de kunstenaar.
Verkocht voor € 500
Niet gesigneerd, marouflé, 15,5 x 22.5 cm, herkomst: nazaten van de kunstenaar.
Verkocht voor € 700
R.o. gesigneerd, potloodtekening, 12 x 17 cm.
Verkocht voor € 220