Kavels per pagina:

Lotnummer 65

Willem Hendrik van der Nat (1864-1929) - Roeibootje in boerensloot

R.o. gesigneerd, gemengde techniek, 13 x 16 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 66

Louis Stutterheim (1873-1943) - Hollands landschap

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 24 x 19 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 67

Sara Ermina Sophia Cost Budde-Verdam - Gezicht op de Oude Vest te Leiden

Olieverf op doek, r.o. gemonogrammeerd, 1e kwart 20 eeuw, 39 x 50 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 68

David Schulman (1881-1966) - Winters landschap in 't Gooi

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 26 x 33 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 69

Huib de Ru (1902-1980) - 8 tekeningen van vrouwelijk naakten

Vijf potloodtekeningen, w.o. een ontwerp voor een nieuwjaarswens voor 1968, twee maal pen- en een sepiatekening.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 70

Marinus Johannes de Jongere (1912-1978) - Schepen in de Rotterdamse haven

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 80 cm.

Verkocht voor € 680

Lotnummer 72

Italiaanse school, 1e helft 19e eeuw - Capriccio met figuren bij water

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 17 x 23 cm - sterk verpoetst.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 73

Hans Timmermans (1900-1943) - Een miniatuurportret van een adellijk jongetje

Aquarel/goauche, r.o. gesigneerd en gedateerd Velp 1931, 5.3 x 3.9 cm, incl. bewerkte houten lijst, 14.2 x 12.8 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 75

Jan Rijlaarsdam (1911-2007) - Boekenmarkt aan de Seine met de Notre Dame op de achtergrond

Gemengde techniek (gouache met pastel), r.o. gesigneerd, 33 x 41 cm.

Te koop voor € 900

Lotnummer 76

Henk Poeder (1964) - Vogels op bloesemtakken

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 20.5 x 30 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 78

Kees Salentijn (1947) - Papegaai

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd, 21 x 17 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 79

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met roemer, oesters en citroenen

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm.

Verkocht voor € 92

Lotnummer 80

Pieter Alardus Haaxman (1814-1887) - Aanhouding op het ijs

Aquarel, r.o. gesigneerd, vermoedelijk een voorstelling uit de 80-jarige Oorlog, 34 x 49 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 81

Edward Train (1801-1866) - Ruïne aan de kust

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 71 x 101 cm, in monumentale lijst - verfschade.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 82

Hollandse school ca. 1900 - Stilleven met fruit en bloemen

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 80 x 83 cm.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 83

Wilhelm Hambüchen (1869-1939) - Vissersvolk bij bomschuiten op het strand

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 x 81 cm.

Te koop voor € 2000

Lotnummer 85

Russische school - Zomerse lunch in het park

Olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, 60 x 80 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 87

Hollandse school, vroege 20e eeuw - Interieur met moeder en kind

Marouflé, in de trant van de Larense school, 40 x 25 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 88

Jan Voerman Jr. (1890-1976) - Peren in schaal

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en l.o. gedateerd '69, 24 x 32 cm.

Verkocht voor € 3000

Lotnummer 89

Hubert Sattler (1817-1904) - Twee Romantische Oostenrijkse landschappen

Olieverf op paneel, kasteeltje aan bergmeer en figuren in bootje bij kapelletje, r.o. met pseudoniem L. Ritschard gesigneerd, 11 x 16.5 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 90

Petrus Paulus Schiedges (1813-1876) - Schepen op zee bij dreigend onweer

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd '59, 24 x 34 cm.

Verkocht voor € 950

Lotnummer 91

Een achterglasschildering met naïeve voorstelling van een ballonvaart

Niet gesigneerd, 77 x 46 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 92

Vier portretminiaturen, 19/20e eeuw

2x olieverf en 2x bewerkte foto's, in rijkgedecoreerde messing lijstjes, kleinste: 4.9 x 3.8, grootste: 12.7 x 1.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 93

Jos Fraiture (XIX-XX) - Mus op tak

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1906, schade aan verflaag, 27 x 19 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 94

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Kalfjes in de stal

Aquarel, l.o. gesigneerd, 34 x 52 cm.

Verkocht voor € 1100

Kavels per pagina: