2e gehalte zilver, met gravédecor.
Verkocht voor € 50
18 krt. witgoud, 3 champagnekleurige briljanten, 0.42 ct., 2 briljanten, 0.28 ct. Si/P1 Top Wesselton, tot. 0.70 ct., maat 17.5.
Te koop voor € 550
2e gehalte, h. 20 cm.
Verkocht voor € 110
Met 14 krt. gouden sluiting, l. 16 cm.
Verkocht voor € 90
14 krt., steeds 2 ronde geelgouden schakels vervolgens een witgouden schakel bezet met een briljant, tot. 0.50 ct. Si, l. 19 cm.
Te koop voor € 800
W.o. stijve armband met gravédecor, een Mallorca parelcollier, servetklemmen en 2 broches.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, bekroon door een vissersboot en de bak met deels ajour decor van een boomgaard, voorzien van diverse pseudokeuren, l. 16.5 cm.
Verkocht voor € 40
14 krt., l. 22 cm, gewicht 28.5 gram.
Verkocht voor € 450
14 krt., maat 17,25.
Verkocht voor € 100
14 krt., 2-zijdig te dragen, gladde gepolijste kant voor of met een klein steentje, mogelijk een briljantje.
Verkocht voor € 120
14 krt., met gegraveerde schakels, l. 93 cm, gewicht 30,3 gram.
Verkocht voor € 510
1e gehalte zilver.
Verkocht voor € 100
2e gehalte, ajourgezaagd met gecontourneerde parelrand, hengsels met rozetten, l. 36 cm.
Verkocht voor € 240
Met 14 krt. gouden staafslot, l. 38 cm.
Verkocht voor € 60
14 krt., stenen (Swarovski) kristal, l. 3.2 cm.
Te koop voor € 40
Ancre, Marvin, Fossil, Trail, Tissot, Midilux, Davis en 1x ongemerkt.
Verkocht voor € 40
W.o. een takbroche met zaadpareltjes aan gouden speld, een ring met tijgeroog, een design hanger aan lengtecollier, etc.
Verkocht voor € 50
Schaartje, vingerhoed en naaldenkoker, Holland, einde 19e eeuw, in cassette.
Verkocht voor € 260
Stopje bij het gouden exemplaar ontbreekt, h. 9 en 9.3 cm.
Verkocht voor € 110
14 krt. bicolore, l. 42 cm.
Te koop voor € 280
18 krt. witgoud, centrale briljant 0.51 ct., aan weerszijde geflankeerd door 3 briljanten, 0.24 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.5.
Te koop voor € 650
14 krt. geelgoud, l. 20 cm, 13.1 gram.
Verkocht voor € 200
14 krt, uit slangenschakels opgebouwd, l. 20 cm en gewicht 17.9 gram.
Verkocht voor € 290
1e gehalte, floraal decor aan bovenzijde bekroond door decor van Boeddha in medaillon, h. 29.5 x b. 20.5 cm.
Verkocht voor € 40
Met 14 krt. gouden slotje waaraan een (gedeukt) gouden balletje, l. 64 cm.
Verkocht voor € 60