2x Omega, Breitling, Swatch, Citizen, Swatch en Calvin Klein, mogelijk replica's.
Verkocht voor € 160
In houten display kastje, afmetingen kastje: h. 17 x b. 20 x d. 15.5 cm.
Te koop voor € 160
2e gehalte, gefacetteerd, op voet, België 1e helft 20e eeuw, h. 12 en L. 16.8 cm.
Verkocht voor € 70
18 karaat kast aan semi flexibele band, loopt.
Verkocht voor € 260
14 krt. geelgoud, 'handen schudden' motief, maat 20+.
Verkocht voor € 70
1e gehalte zilver met gedreven decor van een zeemeermin, l. 6 cm, het pince-nez met gouden monturen, in etui, l. 12 cm.
Verkocht voor € 50
18 krt. witgoud, zetting met V-vormen, tot. 0.26 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.25.
Te koop voor € 360
2e gehalte, voorzien van graveerwerk en afgezet met kabelrand, aan onderzijde gemerkt "Collezione S. Bulgari Roma", L. 37 cm, 1160 gram (met collectiesticker "S. Bulgari, Roma" vermoedelijk Sotirios Bulgari, oprichter van het juwelenmerk).
Verkocht voor € 500
Met 14 krt. gouden sluiting en tonkralen, Holland, l. 38 cm.
Verkocht voor € 150
18 krt. bicolore, de geelgouden baan bezet met 2 rijen briljantjes, maat 17.5.
Te koop voor € 560
2e gehalte, bekroond door een schip en met gedreven decor van vissersvrouwen in de bak, onduidelijk meesterteken GS (?), l. 20 cm.
Verkocht voor € 45
Beugel: 2e gehalte, Holland, vroege 19e eeuw, l. 7 cm.
Verkocht voor € 25
1e gehalte, versierd met kabelrand, houten greep en knop, L. 24.5 cm.
Verkocht voor € 130
In 14 krt. gouden kast en met zwartleren band, loopt.
Verkocht voor € 200
14 krt. bicolore, briljanten in 2 rijen gezet, tot. ca. 0.10 ct., maat 18-.
Te koop voor € 360
14 krt., in bloemvorm gezet, maat 16,75.
Verkocht voor € 120
18 krt. witgoud, 27 safieren, 0.72 ct., en 12 briljanten, 0.35 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.25.
Te koop voor € 750
staand op voet, voorzien van floraal graveerwerk afgezet met geribde rand, in het midden voorzien van adelijke familiewapens, ø 24 cm, 1382 gram.
Verkocht voor € 480
Met 14 krt. gouden slot, Holland, l. 37 cm.
Verkocht voor € 180
14 krt. wit- en geelgoud, scharnier, Anjer, briljant 0.05 ct.
Te koop voor € 400
Bekroonnd door een schip, met getorste steel, Gekeurd voor oud/ongewaarborgd, l. 10.8 cm.
Verkocht voor € 50
14 krt., l. 2 cm.
Verkocht voor € 110
Noblesse 100, Gerritsen/Sola.
Verkocht voor € 150
14 krt., bezet met 12 briljantjes, maat 18-.
Verkocht voor € 190
14 krt. wit- en geelgoud, geelgouden staafjes om-en-om bezet met witgouden schakels bezet met 2 briljantjes, tot. 0.34 ct. Si, l. 18.5 cm.
Verkocht voor € 600