Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3148)

Zondag 17 februari, 12:00 uur

Lotnummer 2525

Een gouden rivière ring met saffier

BWG goud, bezet met 3 saffiertjes en 4 witte stenen, maat 18.5.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2526

Een kavel divers zilver en onedel

W.o. kralenkettingen, oorclips, broche, etc.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2527

Een zilveren schaaltje met bloemmotieven

2e gehalte zilver, ajour rand, buitenrand gevormd uit geschakelde C-voluten, l. 24 cm (2 voluten buitenrand dienen gerepareerd te worden).

Te koop voor € 60

Lotnummer 2528

Een zilveren schaal met Oudhollands decor

2e gehalte zilver met reliëf genrevoorstellingen van o.a. Jan Steen, de voorstellingen van elkaar gescheiden door grotesken, Holland 1915, l. 33 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2529

Een 3-delig zilveren Art deco roomstel, deels verguld

1e gehalte zilver, met vergulde golvende randversieringen en vergulde binnenbakken, Duitsland ca. 1920, l. 28 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2530

Een zilveren lodereindoosje, Holland 1850

2e gehalte, gecontourneerd model met diverse bewerkte biezen en schildje, deksel met gedreven decor, h. 3.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2531

Een dames polshorloge Bouchard

In 18 krt. geelgouden kast en aan dito band, quartz, Zwitserland einde 20e eeuw, l. 16 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 2532

Een BWG djokja presenteerschaal, Indonesië jaren '30

Met ajour rand met floraal decor, ø 30 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 2533

Een mosterdpot en zoutvat, Frankrijk, vroege 19e eeuw

Met decor van rozetten, guirlandes en afgezet met parelrand, rustend op taps toelopende pootjes, en voorzien van (latere) blauwglazen binnenbakjes, h. 5 en 12.5 cm (1 pootje zoutvat gesoldeerd).

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2534

Een zilveren zoutvat, Frankrijk 19e eeuw

Met decor van medaillon met vorstenportretten, omgeven door dolfijnen en festoenen, gekeurd met een gekroonde G en gotische letter, voorzien van (latere) blauwglazen binnenbak, l. 8 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2535

Zes diverse zakhorloges

Deels in zilveren kast, voornamelijk Engeland, defecten.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2536

Een zilveren tafelbel bekroond door een schip

1e gehalte, met inscriptie: "Was man aus dem schiffbruch rettet ist gewinn," met diverse pseudokeuren, vermoedelijk Chester, midden 20e eeuw, h. 10.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2537

Twee ronde zilveren dekseldoosjes

Beide 1e gehalte, 1 met gedreven decor van figuren in landschappen in 18e eeuwse stijl, Holland 1894, vervaardigd voor de Engelse export, met pseudo-keuren, h. 5 cm, en een kostbaarhedendoosje op pootjes, Chester, Engeland 1910, h. 3 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2538

Een zilveren strooibus, midden 20e eeuw

1e gehalte zilver, h. 17.6 cm, 130 gram.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2539

Een geribd zilveren brandewijnkom

Een geribd zilveren brandewijnkom, handvatten met decor van jongelingen met bloemenmanden, keuren deels verpoetst, vermoedelijk pseudo-keuren, in 18e eeuwse trant, vermoedelijk ca. 1900, l. 20.5 cm, scheurtjes bij handvatbevestigingen.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2540

Een bicolore solitair ring met briljant

14 krt. wit- en geelgoud, centrale briljant 0.16 ct., op alle vier de chatons bezet met een klein briljantje van ca. 0.01 ct., maat 18.5.

Te koop voor € 280

Lotnummer 2541

Een serie van 12 theelepeltjes

2e gehalte zilver, gravédecor, van Kempen 1882.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2542

Een witgouden ring bezet met champagnekleurige emarald geslepen diamant

18 krt. witgoud, champagne diamant 1.01 ct., aan weerszijde geflankeerd door 6 briljantjes in driehoekvorm gezet, tot. 0.24 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 16.25.

Te koop voor € 1400

Lotnummer 2543

Een zilveren peper- zout en mosterdstel, Engeland 1e helft 20e eeuw

1e gehalte, met versierde randen, h. 4 - 9.7 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2544

Een zilveren Groningse brandewijnkom, Holland 20e eeuw

2e gehalte zilver, l. 22 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 2545

Een witgouden ring bezet met vele briljanten

14 krt., briljanten tot. 0.61 ct. Top Wesselton Si, maat 18.5+.

Te koop voor € 640

Lotnummer 2546

Vijf polshorloges

Junghans, Seiko, Raymond Weil, Icarus en Pierre Balmain.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2547

Vijf diverse zakhorloges, daarbij een polshorloge

Deels in zilveren kast, horloge midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2548

Presenteerschaaltje en een blaker vervaardigd uit een Kangxi schoteltje

Porselein met zilveren monturen met gravédecor en ruitgeslepen kristal op zilveren voet met gravédecor (minieme chipjes), late 19e eeuw, h. 5 en 12.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2549

Een Empire-stijl zilveren bokaal, Duitsland 19e eeuw

3e gehalte zilver, bokaal voorzien van medaillon met reliëfafbeelding van een elegant figuur, h. 17.5 x b. 21.2 cm.

Verkocht voor € 100