2e gehalte, gecontourneerd model met diverse bewerkte biezen en schildje, deksel met gedreven decor, h. 3.5 cm.
Verkocht voor € 70
In 18 krt. geelgouden kast en aan dito band, quartz, Zwitserland einde 20e eeuw, l. 16 cm.
Verkocht voor € 600
Met ajour rand met floraal decor, ø 30 cm.
Verkocht voor € 240
Met decor van rozetten, guirlandes en afgezet met parelrand, rustend op taps toelopende pootjes, en voorzien van (latere) blauwglazen binnenbakjes, h. 5 en 12.5 cm (1 pootje zoutvat gesoldeerd).
Verkocht voor € 140
Met decor van medaillon met vorstenportretten, omgeven door dolfijnen en festoenen, gekeurd met een gekroonde G en gotische letter, voorzien van (latere) blauwglazen binnenbak, l. 8 cm.
Verkocht voor € 50
Deels in zilveren kast, voornamelijk Engeland, defecten.
Verkocht voor € 60
1e gehalte, met inscriptie: "Was man aus dem schiffbruch rettet ist gewinn," met diverse pseudokeuren, vermoedelijk Chester, midden 20e eeuw, h. 10.5 cm.
Verkocht voor € 80
Beide 1e gehalte, 1 met gedreven decor van figuren in landschappen in 18e eeuwse stijl, Holland 1894, vervaardigd voor de Engelse export, met pseudo-keuren, h. 5 cm, en een kostbaarhedendoosje op pootjes, Chester, Engeland 1910, h. 3 cm.
Verkocht voor € 80
1e gehalte zilver, h. 17.6 cm, 130 gram.
Verkocht voor € 45
Een geribd zilveren brandewijnkom, handvatten met decor van jongelingen met bloemenmanden, keuren deels verpoetst, vermoedelijk pseudo-keuren, in 18e eeuwse trant, vermoedelijk ca. 1900, l. 20.5 cm, scheurtjes bij handvatbevestigingen.
Verkocht voor € 45
14 krt. wit- en geelgoud, centrale briljant 0.16 ct., op alle vier de chatons bezet met een klein briljantje van ca. 0.01 ct., maat 18.5.
Te koop voor € 280
2e gehalte zilver, gravédecor, van Kempen 1882.
Verkocht voor € 60
18 krt. witgoud, champagne diamant 1.01 ct., aan weerszijde geflankeerd door 6 briljantjes in driehoekvorm gezet, tot. 0.24 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 16.25.
Te koop voor € 1400
1e gehalte, met versierde randen, h. 4 - 9.7 cm.
Verkocht voor € 70
2e gehalte zilver, l. 22 cm.
Verkocht voor € 170
Junghans, Seiko, Raymond Weil, Icarus en Pierre Balmain.
Verkocht voor € 70
Deels in zilveren kast, horloge midden 20e eeuw.
Verkocht voor € 100
Porselein met zilveren monturen met gravédecor en ruitgeslepen kristal op zilveren voet met gravédecor (minieme chipjes), late 19e eeuw, h. 5 en 12.5 cm.
Verkocht voor € 30
3e gehalte zilver, bokaal voorzien van medaillon met reliëfafbeelding van een elegant figuur, h. 17.5 x b. 21.2 cm.
Verkocht voor € 100
14 krt., briljant 0.10 ct. Top Wesselton Si, maat 19-.
Te koop voor € 280
2e gehalte zilver met pseudo merken, l. 15.7 cm.
Verkocht voor € 70
18 krt. witgoud, 8 briljanten, 0.32 ct. Si/P1 Top Wesselton, l. 18 cm.
Te koop voor € 500
2e gehalte, rondfilet, Van Kempen Voorschoten, 1911, gewicht 589 gram (tanden afgesleten).
Verkocht voor € 110
Met 14 krt. gouden slot, Holland, l. 37 cm.
Verkocht voor € 170
14 krt. bicolore goud, briljanten 0.32 Si, maat 17.5
Te koop voor € 680