W.o. guldens, rijksdaalders en 1/2 guldens, gewicht: 564 gram.
Verkocht voor € 220
Zilver: 5 x Fl50,-, 2 x $10 en 2 x $5 m.b.t. de Olympische spelen 1976 te Montreal, bronzen penning "Kronprinz Rudolph", diverse nikkelen munten en bronzen penningen.
Verkocht voor € 100
Drie uit 1972 en Vier uit 1974.
Verkocht voor € 700
Zes gelegenheidsmunten m.b.t. het koninklijk huis, o.a. geboorte Willem-Alexander en regeerjubilea, daarbij een Oostenrijkse corona 1912, gewicht: 38.9 gram.
Verkocht voor € 850
Polshorloge in 14 krt. gouden kast, aan achterzijde gegraveerd, matige staat, band onedel, zakhorloge Zentra, opwinder, loopt, in zilverkleurige kast en aan doublé ketting,
Verkocht voor € 90
2e gehalte zilver, steel met decor van klavertje 4, vorkjes in cassette.
Verkocht voor € 80
VOC munt 1744, dubbele stuivers alle 2e helft 18e eeuw, alle in verzamelaars mapjes.
Verkocht voor € 50
W.o. 5 zilveren tientjes en 3 rijksdaalders, diverse koperen munten 18-20e eeuw.
Verkocht voor € 110
Twee series van 6 antieke theelepels met gravédecor en een serie van 10 zilveren moccalepeltjes met getorste steel uitlopend in een bol.
Verkocht voor € 40
W.o. Pulsar, Seiko, Deutsche Bahn, Danish Design, Pontiac, etc.
Verkocht voor € 100
BWG, met roosgeslepen diamanten in kruisvorm gezet, maat 17.25.
Verkocht voor € 80
14 krt., in (defecte) zwartleren band, Het Nieuwe Testament, 1881.
Verkocht voor € 80
W.o. een exemplaar in zilveren kast en één aan zilveren horlogeketting.
Verkocht voor € 100
W.o. kralenkettingen, armbanden, replica horloges, etc.
Verkocht voor € 90
W.o. 2 tasbeugels, een lodereindoosje, parfumflacon, etc.
Verkocht voor € 100
14 krt, voorzien van veiligheidsketting, l. 18 cm, gewicht 9.2 gram.
Verkocht voor € 150
14 krt., bestaande uit 2 trouwringen, een dasspeld, een ring met kornalijn en een bijbelklampje.
Verkocht voor € 160
2e gehalte, gelobd met gecontourneerde rand, gemerkt Citroen, voorzien van inscriptie: "d.G.E. 10-7-1927," l. 31 cm en gewicht 410 gram.
Verkocht voor € 100
W.o. taartvorkjes in cassette, kandelaars, roomstel, vaasjes, wildschaar, slabestek, etc.
Verkocht voor € 70
Opwinder, loopt, in 14 krt. kast en aan dito gematteerde band, wijzerplaat aan boven en onderzijde bezet met briljantjes.
Verkocht voor € 350
Quartz, in 14 krt. geelgouden kast.
Verkocht voor € 80
800 en 900/1000, w.o. een Duits exemplaar met guillochedecor en blauwglazen cabochon in de sluiting (met monogram en datum), 8.7 x 7.5 cm.
Verkocht voor € 40
De eerste 3e gehalte, het tweede gehamerde exemplaar gemerkt Gorham.
Verkocht voor € 25
Vnl. 2e gehalte, bestaande uit een tasbeugel en een sierkurk bekroond door een scheepje, een damesremontoir in zilveren kast, een zuurvorkje, 2 roomlepels, een dinerlepel.
Verkocht voor € 60
W.o. een exemplaar vervaardigd uit een 14 krt. gouden breipenhouder, l. 9-11 cm.
Verkocht voor € 30