Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 3107

Een verzameling zilveren munten, Nederland

W.o. guldens, rijksdaalders en 1/2 guldens, gewicht: 564 gram.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 3108

Een verzameling munten en penningen, w.o. zilveren exemplaren

Zilver: 5 x Fl50,-, 2 x $10 en 2 x $5 m.b.t. de Olympische spelen 1976 te Montreal, bronzen penning "Kronprinz Rudolph", diverse nikkelen munten en bronzen penningen.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 3109

Zeven gouden dukaten

Drie uit 1972 en Vier uit 1974.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 3110

Zeven gouden munten

Zes gelegenheidsmunten m.b.t. het koninklijk huis, o.a. geboorte Willem-Alexander en regeerjubilea, daarbij een Oostenrijkse corona 1912, gewicht: 38.9 gram.

Verkocht voor € 850

Lotnummer 3112

Een pols en een zakhorloge

Polshorloge in 14 krt. gouden kast, aan achterzijde gegraveerd, matige staat, band onedel, zakhorloge Zentra, opwinder, loopt, in zilverkleurige kast en aan doublé ketting,

Verkocht voor € 90

Lotnummer 3113

Een serie van 12 zilveren taartvorkjes en een theezeefje, Zilverfabriek Voorschoten

2e gehalte zilver, steel met decor van klavertje 4, vorkjes in cassette.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3114

Zes zilveren dubbele stuivers en een koperen VOC munt

VOC munt 1744, dubbele stuivers alle 2e helft 18e eeuw, alle in verzamelaars mapjes.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3115

Een verzameling oude munten

W.o. 5 zilveren tientjes en 3 rijksdaalders, diverse koperen munten 18-20e eeuw.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 3116

Drie series zilveren lepeltjes

Twee series van 6 antieke theelepels met gravédecor en een serie van 10 zilveren moccalepeltjes met getorste steel uitlopend in een bol.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3118

Een verzameling diverse polshorloges

W.o. Pulsar, Seiko, Deutsche Bahn, Danish Design, Pontiac, etc.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 3120

Een rosegouden en zilveren ring met diamant, 19e eeuw

BWG, met roosgeslepen diamanten in kruisvorm gezet, maat 17.25.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3121

Een Bijbel met gouden klampen

14 krt., in (defecte) zwartleren band, Het Nieuwe Testament, 1881.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3122

Drie zakhorloges en 2 stopwatches, 19e/20e eeuw

W.o. een exemplaar in zilveren kast en één aan zilveren horlogeketting.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 3123

Een grote verzameling bijouterieën en horloges

W.o. kralenkettingen, armbanden, replica horloges, etc.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 3125

Een kavel divers, vnl. zilver

W.o. 2 tasbeugels, een lodereindoosje, parfumflacon, etc.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 3126

Een gouden gourmetschakel armbandje

14 krt, voorzien van veiligheidsketting, l. 18 cm, gewicht 9.2 gram.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 3127

Een kavel divers goud

14 krt., bestaande uit 2 trouwringen, een dasspeld, een ring met kornalijn en een bijbelklampje.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 3130

Een zilveren schaal

2e gehalte, gelobd met gecontourneerde rand, gemerkt Citroen, voorzien van inscriptie: "d.G.E. 10-7-1927," l. 31 cm en gewicht 410 gram.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 3131

Een kavel divers vnl. verzilverd

W.o. taartvorkjes in cassette, kandelaars, roomstel, vaasjes, wildschaar, slabestek, etc.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3133

Een witgouden dames polshorloge, Delbana

Opwinder, loopt, in 14 krt. kast en aan dito gematteerde band, wijzerplaat aan boven en onderzijde bezet met briljantjes.

Verkocht voor € 350

Lotnummer 3135

Een dames polshorloge, Monnard, in gouden kast

Quartz, in 14 krt. geelgouden kast.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3136

Twee zilveren sigarettenetuis

800 en 900/1000, w.o. een Duits exemplaar met guillochedecor en blauwglazen cabochon in de sluiting (met monogram en datum), 8.7 x 7.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3137

Een zilveren soeplepel en verzilverde groentelepel

De eerste 3e gehalte, het tweede gehamerde exemplaar gemerkt Gorham.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 3138

Een kavel divers zilver, w.o. antiek

Vnl. 2e gehalte, bestaande uit een tasbeugel en een sierkurk bekroond door een scheepje, een damesremontoir in zilveren kast, een zuurvorkje, 2 roomlepels, een dinerlepel.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3139

Drie hoedenspelden

W.o. een exemplaar vervaardigd uit een 14 krt. gouden breipenhouder, l. 9-11 cm.

Verkocht voor € 30

Kavels per pagina: