Aan antiek 14 krt. gouden sluiting, op stof gezet, l. 20 cm,.
Verkocht voor € 80
2e gehalte, parelrandfilet, en 1 groter exemplaar, ca. 1900.
Verkocht voor € 30
2e gehalte, alle met blauwe binnenbak, Louis Seize stijl, en 2 strooiers met ajour meanderdecor.
Verkocht voor € 80
2e gehalte, w.o. pillendoosje, breinaaldhouder, breinaalddoppen, priem, vingerhoedjes etc.
Verkocht voor € 180
In de vorm van een ooievaar met baby in buik.
Verkocht voor € 45
2e gehalte, met gestileerd lauwerbladmotief in de steel.
Verkocht voor € 25
Vnl. antiek, w.o. gespen, signetten, (munt-)broches en een horlogekast, etc.
Verkocht voor € 160
Vier horlogekasten zonder banden: Pontiac, Junghans, UMF en Castle in porte montre in de vorm van een opengewerkt miniatuur staand horloge en twee dames zakhorloge: Lucerne en Acier Garanti
Te koop voor € 40
W.o. bekroond door stadswapens, vorstenportretten, molentjes, etc.
Verkocht voor € 90
Geknoopt, aan antiek ovaal 14 krt. gouden slot, l. 15.5 cm.
Verkocht voor € 90
Bestaande uit een vierstrengs "boeren" glasgranaten collier aan zilveren slot, een broche, dasspeld en manchetknopen met Zeeuwse knopen.
Verkocht voor € 70
14 krt., aan karabijnsuiting, gewicht 7.9 gram.
Te koop voor € 150
2e gehalte, mogelijk briljant geslepen fluoriet, maat 16.75.
Verkocht voor € 70
14 krt., met een gestileerde crocus, bezet met zaadpareltje en een rode druppelvormige steen, l. 3.5 cm.
Verkocht voor € 190
Bestaande uit een gelegenheidslepel, Zaandam 1931, een wijndruppelaar, een flessenstop met kurk en een antiek bakje in de vorm van een jardinière.
Te koop voor € 55
Geboortebeker, lijstje, servet- en vingerdoekring, ajour mandje, luciferhouder, speld in de vorm van een kris en glashouder, daarbij een verzilverd strooiertje.
Verkocht voor € 120
Daarbij een roomstelletje van Carl M. Cohr, Denemarken, een gelobd schaaltje, een theepotje van Boonebakker & zoon, en een schenkkannetje, 725 gram.
Verkocht voor € 180
2e gehalte, w.o. servetringen, roomlepel, een Haags lofje sauslepel, saus lepel met parelrand, etc. gewicht 220 gram.
Verkocht voor € 50
14 krt., bezet met roosgeslepen diamanten, l. 5 cm.
Verkocht voor € 110
Bezet met roosgeslepen diamanten, l. 3 cm.
Verkocht voor € 70
Aan 14 krt. gouden band in dito kast, gemerkt Para, opwinder.
Verkocht voor € 170
Een Spera in 14 krt. gouden kast en een verguld exemplaar, Pontiac, opwinders.
Verkocht voor € 40
Fraai geslepen kristal, geribde 2e gehalte zilveren hengsel, Holland 1936, l. 28 cm, enkele randchips.
Te koop voor € 60
18 krt. geelgoud, broche en horloge deels blauw geëmailleerd, strikje centraal met een briljantje, achterzijde horloge met roosdiamanten en zaadpareltjes, uurwerk loopt, Zwitserland, l. 6.5 cm, lint van de strik met wat vervagend emaille.
Verkocht voor € 310
W.o. vele "Nederland Herrijst".
Verkocht voor € 280