12 - 17 februari 2019

Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Timed-online, sluit dinsdag 29 september v.a. 12.00 uur.


Layout:
Kavels per pagina:

Lotnummer 3085

Een vierstrengs granaten armband

Aan antiek 14 krt. gouden sluiting, op stof gezet, l. 20 cm,.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3086

Een serie van zes zilveren theelepels

2e gehalte, parelrandfilet, en 1 groter exemplaar, ca. 1900.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 30

Lotnummer 3087

Een zilveren suikerbakje en 2 strooiers

2e gehalte, alle met blauwe binnenbak, Louis Seize stijl, en 2 strooiers met ajour meanderdecor.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3089

Een kaveltje diverse zilveren kleinoden

2e gehalte, w.o. pillendoosje, breinaaldhouder, breinaalddoppen, priem, vingerhoedjes etc.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 180

Lotnummer 3090

Een zilveren luiertang

In de vorm van een ooievaar met baby in buik.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 45

Lotnummer 3091

Een serie van 9 zilveren theelepels

2e gehalte, met gestileerd lauwerbladmotief in de steel.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 25

Lotnummer 3092

Een kavel diverse zilveren sieraden en kleinoden

Vnl. antiek, w.o. gespen, signetten, (munt-)broches en een horlogekast, etc.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 3093

Zes (zak)horloges

Vier horlogekasten zonder banden: Pontiac, Junghans, UMF en Castle in porte montre in de vorm van een opengewerkt miniatuur staand horloge en twee dames zakhorloge: Lucerne en Acier Garanti

Kwaliteit: B

Te koop voor € 40

Lotnummer 3094

Een verzameling van 27 zilveren theelepels

W.o. bekroond door stadswapens, vorstenportretten, molentjes, etc.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 90

Lotnummer 3095

Een vierstrengs granaten armband

Geknoopt, aan antiek ovaal 14 krt. gouden slot, l. 15.5 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 90

Lotnummer 3096

Een verzameling streeksieraden

Bestaande uit een vierstrengs "boeren" glasgranaten collier aan zilveren slot, een broche, dasspeld en manchetknopen met Zeeuwse knopen.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3097

Een geelgouden lengtecollier

14 krt., aan karabijnsuiting, gewicht 7.9 gram.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 150

Lotnummer 3098

Een zilveren Art deco ring met translucente steen

2e gehalte, mogelijk briljant geslepen fluoriet, maat 16.75.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3099

Een rosegouden Jugendstil broche, ca. 1900

14 krt., met een gestileerde crocus, bezet met zaadpareltje en een rode druppelvormige steen, l. 3.5 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 190

Lotnummer 3100

Een kavel divers zilver

Bestaande uit een gelegenheidslepel, Zaandam 1931, een wijndruppelaar, een flessenstop met kurk en een antiek bakje in de vorm van een jardinière.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 55

Lotnummer 3100

Een kavel divers zilver

Geboortebeker, lijstje, servet- en vingerdoekring, ajour mandje, luciferhouder, speld in de vorm van een kris en glashouder, daarbij een verzilverd strooiertje.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 120

Lotnummer 3100

Een kavel divers zilver

Daarbij een roomstelletje van Carl M. Cohr, Denemarken, een gelobd schaaltje, een theepotje van Boonebakker & zoon, en een schenkkannetje, 725 gram.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 180

Lotnummer 3100

Een kavel divers zilver

2e gehalte, w.o. servetringen, roomlepel, een Haags lofje sauslepel, saus lepel met parelrand, etc. gewicht 220 gram.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3100

Een gouden en zilveren takbroche, vroege 20e eeuw

14 krt., bezet met roosgeslepen diamanten, l. 5 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 110

Lotnummer 3101

Een zilveren bloemvormige broche, vroege 20e eeuw

Bezet met roosgeslepen diamanten, l. 3 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3102

Een gouden dames polshorloge, jaren 50

Aan 14 krt. gouden band in dito kast, gemerkt Para, opwinder.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 170

Lotnummer 3103

Twee dames polshorloges, midden 20e eeuw

Een Spera in 14 krt. gouden kast en een verguld exemplaar, Pontiac, opwinders.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3104

Een geslepen kristallen mand met zilveren hengsel

Fraai geslepen kristal, geribde 2e gehalte zilveren hengsel, Holland 1936, l. 28 cm, enkele randchips.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 60

Lotnummer 3105

Een dameshorloge aan strikbroche

18 krt. geelgoud, broche en horloge deels blauw geëmailleerd, strikje centraal met een briljantje, achterzijde horloge met roosdiamanten en zaadpareltjes, uurwerk loopt, Zwitserland, l. 6.5 cm, lint van de strik met wat vervagend emaille.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 310

Lotnummer 3106

Een verzameling van 38 zilveren tientjes

W.o. vele "Nederland Herrijst".

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 280


Layout:
Kavels per pagina: