Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3148)

Zondag 17 februari, 12:00 uur

Lotnummer 3101

Een zilveren bloemvormige broche, vroege 20e eeuw

Bezet met roosgeslepen diamanten, l. 3 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3102

Een gouden dames polshorloge, jaren 50

Aan 14 krt. gouden band in dito kast, gemerkt Para, opwinder.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 3103

Twee dames polshorloges, midden 20e eeuw

Een Spera in 14 krt. gouden kast en een verguld exemplaar, Pontiac, opwinders.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3104

Een geslepen kristallen mand met zilveren hengsel

Fraai geslepen kristal, geribde 2e gehalte zilveren hengsel, Holland 1936, l. 28 cm, enkele randchips.

Te koop voor € 60

Lotnummer 3105

Een dameshorloge aan strikbroche

18 krt. geelgoud, broche en horloge deels blauw geëmailleerd, strikje centraal met een briljantje, achterzijde horloge met roosdiamanten en zaadpareltjes, uurwerk loopt, Zwitserland, l. 6.5 cm, lint van de strik met wat vervagend emaille.

Verkocht voor € 310

Lotnummer 3106

Een verzameling van 38 zilveren tientjes

W.o. vele "Nederland Herrijst".

Verkocht voor € 280

Lotnummer 3107

Een verzameling zilveren munten, Nederland

W.o. guldens, rijksdaalders en 1/2 guldens, gewicht: 564 gram.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 3108

Een verzameling munten en penningen, w.o. zilveren exemplaren

Zilver: 5 x Fl50,-, 2 x $10 en 2 x $5 m.b.t. de Olympische spelen 1976 te Montreal, bronzen penning "Kronprinz Rudolph", diverse nikkelen munten en bronzen penningen.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 3109

Zeven gouden dukaten

Drie uit 1972 en Vier uit 1974.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 3110

Zeven gouden munten

Zes gelegenheidsmunten m.b.t. het koninklijk huis, o.a. geboorte Willem-Alexander en regeerjubilea, daarbij een Oostenrijkse corona 1912, gewicht: 38.9 gram.

Verkocht voor € 850

Lotnummer 3111

Een zakhorloge in gouden kast

Opwinder met secondewijzer, verkocht door: E. Kiek junior, Amsterdam, zowel met 14 krt. gouden binnen als buitenkast, glas ontbreekt, kleine barstje tussen 2 en 3 in wijzerplaat, loopt.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 3112

Een pols en een zakhorloge

Polshorloge in 14 krt. gouden kast, aan achterzijde gegraveerd, matige staat, band onedel, zakhorloge Zentra, opwinder, loopt, in zilverkleurige kast en aan doublé ketting,

Verkocht voor € 90

Lotnummer 3113

Een serie van 12 zilveren taartvorkjes en een theezeefje, Zilverfabriek Voorschoten

2e gehalte zilver, steel met decor van klavertje 4, vorkjes in cassette.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3114

Zes zilveren dubbele stuivers en een koperen VOC munt

VOC munt 1744, dubbele stuivers alle 2e helft 18e eeuw, alle in verzamelaars mapjes.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3115

Een verzameling oude munten

W.o. 5 zilveren tientjes en 3 rijksdaalders, diverse koperen munten 18-20e eeuw.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 3116

Drie series zilveren lepeltjes

Twee series van 6 antieke theelepels met gravédecor en een serie van 10 zilveren moccalepeltjes met getorste steel uitlopend in een bol.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3117

Een zakhorloge in gouden kast

Opwinder, met secondewijzer, loopt, in 14 krt. gouden kast en aan dito horlogeketting, oog onedel.

Verkocht voor € 270

Lotnummer 3118

Een verzameling diverse polshorloges

W.o. Pulsar, Seiko, Deutsche Bahn, Danish Design, Pontiac, etc.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 3119

Twee dames polshorloges met gouden kast

Een 14 krt. Certina exemplaar en een BWG Art deco horloge in bloemvormige kast met gravé decor, in Dietrich & Co cassette.

Te koop voor € 160

Lotnummer 3120

Een rosegouden en zilveren ring met diamant, 19e eeuw

BWG, met roosgeslepen diamanten in kruisvorm gezet, maat 17.25.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3121

Een Bijbel met gouden klampen

14 krt., in (defecte) zwartleren band, Het Nieuwe Testament, 1881.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3122

Drie zakhorloges en 2 stopwatches, 19e/20e eeuw

W.o. een exemplaar in zilveren kast en één aan zilveren horlogeketting.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 3123

Een grote verzameling bijouterieën en horloges

W.o. kralenkettingen, armbanden, replica horloges, etc.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 3124

Een kristallen schaal met zilveren hengsel, 1941

2e gehalte, afgezet met parelrand, ø 26 cm (minieme chipjes).

Te koop voor € 40

Lotnummer 3125

Een kavel divers, vnl. zilver

W.o. 2 tasbeugels, een lodereindoosje, parfumflacon, etc.

Verkocht voor € 100