Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, r.o. klein gaatje in doek, 95 x 126 cm.
Te koop voor € 160
Marouflé, r.o. onduidelijk gesigneerd, 33 x 40 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 24 x 30 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm.
Verkocht voor € 1100
Pseudoniem van Joan van Gent (1891-1974), olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 40 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 40 cm.
Verkocht voor € 1000
2x olieverf op board, beide gesigneerd, (2x) 10.5 x 15.5 cm.
Verkocht voor € 50
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 100 cm.
Verkocht voor € 1100
Olieverf op paneel, l.o. MR gemonogrammeerd, 34.5 x 44.5 cm.
Verkocht voor € 600
litho naar schilderij, Mourlot Parijs 1972, 49 x 41 cm.
Verkocht voor € 600
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 50 x 65 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 80.5 x 101 cm, kale plekjes.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 x 91 cm.
Verkocht voor € 70
Handgekleurde ets, ca. 1780, l.o. K.H. gemonogrammeerd, 27.5 x 41 cm.
Te koop voor € 250
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 2006, 40 x 50 cm.
Verkocht voor € 260
R.o. gesigneerd en gedateerd '65, olieverf op doek, 65 x 56 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op paneel, 20 x 16 cm.
Verkocht voor € 140
Handgekleurde gravure uit 1687, "Zee-Slagh Tusschen de Hr. Admiraal Michiel de Ruiter, en de Hr. Prins Robbert en Graaf de Estrée. By Kykduyn en Helder op den 21. Augusti 1673 - 1687", 28 x 51 cm.
Verkocht voor € 160
Twee handgekleurde gravures uit 1687, "Zee-Slagh Tusschen de Hr. Michiel de Ruiter en den Hr. George Ascue By Plymuyden op den 26 August 1652", 27 x 36 cm, en "Zee-Slagh van den Hr. Admiraal Michiel de Ruiter en den Hr. de la Zarda tegens de France Adm. de Hr. du Quesne by eilandt Sicilien omtrent den Bergh Etna op den 21 April 1676", 27 x 36 cm.
Verkocht voor € 240
Aquarel, r.o. gesigneerd, , 52 x 23.5 cm.
Verkocht voor € 380
Handgekleurde gravure uit 1639, 27 x 63 cm.
Verkocht voor € 160
Handgekleurde gravure, 48.5 x 57 cm.
Verkocht voor € 160
Handgekleurde gravure uit 1661, 43 x 52.5 cm.
Te koop voor € 120
Handgekleurde gravure, 1751-1760, 28 x 37.5 cm.
Verkocht voor € 85
Gravure, 1751-1760, 35.5 x 41.3 cm.
Verkocht voor € 40