Kavels per pagina:

Lotnummer 434

Europese school - Kustgezicht

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 60 x 80 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 435

Joan Miro (1893-1983) - "Derrière le Mirroire"

Litho, gedrukt bij Maeght, Editeur Paris, 44 x 58.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 436

Marc Chagall (1887-1985) - Zebulun

Litho naar het glas-in-lood-raam in het Hadassah ziekenhuis, 30 x 21.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 437

Paula Sluiter (1903-1977) - Haan

Pentekening, r.o. gesigneerd, 11 x 11 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 438

Hollandse school, 1e helft 20e eeuw - boerenerf met kippen

Signatuur l.o. afgebroken, olieverf op board, 27 x 22 (zonder lijst).

Verkocht voor € 50

Lotnummer volgt

Een topografische kaart: "Carte de Bourgongne"

Deels handgekleurd, afkomstig uit "Cartes generales de toutes les Provinces de France et d'Espaigne..." door Tassin, uitgegeven bij Berey, 1648, 10.5 x 15 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer volgt

Rene Alejandro Gutierrez (XX) - "El Hombre"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1984, 150 x 120 cm.

Te koop voor € 160

Kavels per pagina: