Aquarel, l.o. gesigneerd, 6 x 28 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op paneel, l.o. E. Mees (?) gesigneerd, 22 x 17 cm.
Verkocht voor € 90
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 18 x 13 cm.
Verkocht voor € 80
Einde 19e eeuw, olieverf op paneel, 17 x 22.5 cm.
Verkocht voor € 40
Pseudoniem van Adriaan Christiaan Willem Terhell (1863-1949), olieverf op doek, 70 x 51 cm.
Verkocht voor € 50
Ets, 1791, 41 x 26 cm.
Verkocht voor € 70
Verso gedateerd 1612, olieverf op paneel, 46 x 36 cm (voorheen in ovale lijst).
Te koop voor € 120
Olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd Lemus? en gedateerd 1909, 38 x 49 cm.
Verkocht voor € 100
Waaronder wapenboek, diverse gravures 18-20e eeuw, etc.
Verkocht voor € 60
W.o. door Zilcken, van Frans Hals, etc.
Verkocht voor € 40
Voornamelijk reproducties, ca. 1900, van 18e eeuwse portretten.
Verkocht voor € 20
W.o. Kees Verwey, Pieter van Loon, mogelijk Harm Kamerlingh Onnes, Cornelis Veth, litho van Leo Gestel, La Rivière, etc., diverse met scheuren.
Verkocht voor € 50
Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk gesigneerd W.J. van ?, verso toegeschreven aan Wouter Johannes van Troostwijk, 39 x 32 cm.
Te koop voor € 160
Olieverf op doek, l.o. Oene Romkes de Jongh gesigneerd (vermoedelijk later vals geplaatst), 75 x 55 cm.
Verkocht voor € 240
Aquarel, l.o. gesigneerd, 39 x 49 cm.
Verkocht voor € 50
2x olieverf op board, l.o. gesigneerd, (2x) 18 x 24 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op paneel, r.o. Jacob van Eck gesigneerd, 20 x 25 cm (niet ingelijst, oppervlakkige kras over midden)
Verkocht voor € 120
Een litho-affiche gedrukt door Albin Uldry, Bern, 70 x 100 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1947, 38 x 46 cm.
Verkocht voor € 320
Roodkrijttekening, 17e eeuw, 15 x 22 cm (scheurtjes middenin).
Verkocht voor € 280
Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk (F. Elijk?) gesigneerd, 25 x 29 cm.
Verkocht voor € 30
Aquarel, l.o. onduidelijk (W. Baryer?) gesigneerd, 25 x 35 cm.
Verkocht voor € 45
Houtgravure, in de plaat gemonogrammeerd, 12 × 9.5 cm.
Verkocht voor € 110
Houtskooltekening, niet gesigneerd (door de grootvader van de inzender van de kunstenaar gekregen), 38 x 27 cm.
Verkocht voor € 65
Naar een collage uit 1952, 58 x 43 cm.
Te koop voor € 120