Schilderijen, tekeningen en grafiek (nrs. 1-438)

Dinsdag 12 februari, 18.30 uur.

Chris van Geest (1942) - Bommetje?

Olieverf op doek, m.o. gesigneerd en gedateerd 1987, 80 x 60 cm.

Verkocht voor € 300

Fedor van Kregten (1871-1937) - Twee kalfjes aan de oever

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 85 x 120 cm, in 19e eeuwse vergulde verenlijst.

Te koop voor € 560

Jean Firoux (XX) - Stilleven met vijf flessen

Olieverf op board, l.m. gesigneerd en gedateerd 1965, 33 x 48 cm.

Verkocht voor € 130

Christiaan Pieter Snijders (1904-?) - De binnenhaven te Dordrecht

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 76 x 106 cm.

Verkocht voor € 130

Nicolaas Visscher (1649-1702), topografische kaart van Holland, 1680.

Handgekleurde kopergravure, "Rhenolandia, Amstelandia et circumjacentia aliquot territoria, cum aggeribus...", 46 x 56.5 cm.

Verkocht voor € 120

Hollandse school - stadshaven

Olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, 25.5 x 39 cm.

Verkocht voor € 80

Andries Schell (1782-1847) - Dreigende lucht boven Haarlem

olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 43 x 58 cm.

Verkocht voor € 600

Een handgekleurde topografische kaart van Brabant, gebroeders de Vaugondy 1752

Partie Septentrionale du Duche de Brabant ou se trouvent les Mairies de Bosleduc, le Turnhout, de Santhoven, d'Herentals, les Marquisats de Berg-op-Zoom, et du St. Empire, la Baronie de Breda, partie de la Seigneurie de Malines, et de l'Eveche de Lyege etc., 47 x 58 cm.

Verkocht voor € 120

Anna Martha Elizabeth Bruin (1870-1961) - landschap met boerderij

Aquarel, r.o. gesigneerd, 8 x 12 cm.

Verkocht voor € 60

E. Martin, Franse school, jaren '30, skister

Kleurenlitho, r.o. gesigneerd, 13 x 8.5 cm.

Verkocht voor € 30

Anthony Keizer (1897-1961) - Havelterzand

L.o. gesigneerd en gedateerd 1928, olieverf op doek, 52 x 64 cm.

Verkocht voor € 150

Pieter Adrianus Bekker (1912-1992) - "Voorjaarsbloemen"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '45, 75 x 62.5 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 400

Pieter Willem de Kievit (1889-1965) - Molen "de Gans" te Utrecht

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1911, 51 x 36 cm.

Te koop voor € 120

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - boerenkar

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1889, 22 x 24.5 cm.

Verkocht voor € 1000

Willem Hendrik van der Nat (1864-1924) - Stalinterieur

Aquarel, l.o. gesigneerd, 31 x 50 cm.

Verkocht voor € 900

Alexander Coenraad Rosemeier (1888-1992) - Gezicht op boerderij Loogman te Kaagdorp

Olieverf paneel, l.o. gesigneerd, verso genummerd 352, 30 x 39 cm.

Verkocht voor € 320

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978) - scheepje op de Kaag

Olieverf op schildersboard, l.o. gesigneerd, 25 x 42 cm.

Verkocht voor € 170

Claude Weisbuch (1927-2014) - Le Serment de Violonistes

Kleurenlitho 139/250, r.o. gesigneerd, 47 x 90 cm (niet ingelijst).

Verkocht voor € 100

Christophe van der Windt (1877-1952) - Boerin op erf

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 23 x 33 cm.

Verkocht voor € 350

Edith Pijpers (1886-1963) - Markt voor de Sint Joriskerk te Amersfoort

L.o. gesigneerd, aquarel, 50.5 x 36 cm.

Te koop voor € 160

Achille Lammens (1888-1969) - Expressionistisch winterlandschap

Marouflé, r.o. gesigneerd, 38 x 52 cm.

Verkocht voor € 100

Lochner - Italiaanse villa

Acrylverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 2000, 95 x 130 cm.

Verkocht voor € 300

Jan Cornelis Snoeck (1927-2018) - Een dagje aan de Waal

Ecolineverf op doek, r.b. gesigneerd, 70 x 50 cm.

Verkocht voor € 200

Niek van der Plas (1954) - De Magere Brug te Amsterdam

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30 x 50 cm.

Te koop voor € 500

Borgert Carolus van Ettinger (1916-1991) - Gezicht op de Morspoort te Leiden

Olieverf op board, r.o. gesigneerd en verso gedateerd augustus '62, 60 x 81 cm.

Verkocht voor € 100