Kavels per pagina:

Herman Jozef Wijngaard (1922-2012) - Boten op de IJssel

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 90 cm.

Te koop voor € 600

Henri Schoonbrood (1898-1972) - Berglandschap met huis op de voorgrond

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1963, 65 x 80 cm.

Verkocht voor € 80

Wam Groot (1946) - "Gemperbotten"

Olieverf op board, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 2005, 35 x 55 cm.

Te koop voor € 250

Een geprofileerde eikenhouten schilderijlijst, Holland 17e eeuw

Binnenmaat 52 x 38 cm.

Verkocht voor € 260

Anne Marie Blaupot ten Cate (1902-2002) - Twee Indonesische voorstellingen

Olieverf op board, 15 x 12 cm en olieverf op papier, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd '52, 15 x 12 cm.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 35

Johannes Hilverdink (1813-1902) - Vissersvolk en bomschuiten op het strand

Olieverf op (verdoekt) doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1824, 41 x 51 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 36

Christiaan Snijders (1881-1943) - Koeien met boer bij boerderij

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 60 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 37

Jacobus Petrus Cornelis van Os (1869-1944) - Wasdag

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1913, 47 x 64 cm.

Verkocht voor € 210

Marc Chagall - Revolution

Litho affiche, Mourlot Parijs 1963, 75 x 51 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 39

L. de Jong, Hollandse school midden 20e eeuw - Boerderij aan vaart

Olieverf op doek, 41 x 50.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 40

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met citroen en schil op tinnen schotel

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 41

Frans Slager (1876-1953) - Landschap met dorp op de achtergrond

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 36 x 47.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 42

Jean Firoux (XX) - Stilleven met kannen, flessen en citroenen

Olieverf op karton, l.o. gesigneerd en gedateerd 1967, 64 x 44 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 43

Arend Jan van Driesten (1878-1969) - Standertmolen aan het water

Gemengde techniek, l.o. gesigneerd, 30 x 44 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 44

Franse school - Stilleven met chemische attributen

Olieverf op doek, r.b. J.H.E.G. Renaud gesigneerd en gedateerd 1941, 41 x 54 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 45

Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947) - Hofje te Rijswijk

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 62 x 48 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 46

Karl Friedrich Boser (1809-1881) - Meisje met bosje bloemen en boekje

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1862, 42 x 27 cm.

Verkocht voor € 2200

Lotnummer 47

Krijn van Dijke (1910-1980) - Schoenen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '36, niet ingelijst, 28 x 35 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 48

Matthieu Wiegman (1886-1971) - Bootjes in Zuid-Europese haven

Aquarel, r.o. gesigneerd, 25.5 x 31 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 50

Herman Heijenbrock (1871-1948) - CSM Suikerfabriek te Halfweg

R.o. gesigneerd, pastel, 64 x 94 cm.

Verkocht voor € 1300

Lotnummer 51

Derk Isselman (1890-1959) - Stilleven met viooltjes in groene vaas

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 46.5 x 34.5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 52

Alexander Frederic van Noort (1953) - Strandvermaak te Zandvoort

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 80 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 53

Jos Lussenburg (1889-1975) - Boerderij en molen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 54

Jos Lussenburg (1889-1975) - Botters op de Zuiderzee

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm, gaatje in doek.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 55

Joan Blaeu (1599-1673) - Lugdunum Batavorum vernacule Leyden

Handgekleurde kopergravure, 1649, 42 x 54 cm.

Verkocht voor € 900

Kavels per pagina: