Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 90 cm.
Te koop voor € 600
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1963, 65 x 80 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op board, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 2005, 35 x 55 cm.
Te koop voor € 250
Binnenmaat 52 x 38 cm.
Verkocht voor € 260
Olieverf op board, 15 x 12 cm en olieverf op papier, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd '52, 15 x 12 cm.
Verkocht voor € 360
Olieverf op (verdoekt) doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1824, 41 x 51 cm.
Te koop voor € 1500
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 60 cm.
Verkocht voor € 110
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1913, 47 x 64 cm.
Verkocht voor € 210
Litho affiche, Mourlot Parijs 1963, 75 x 51 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, 41 x 50.5 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 36 x 47.5 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op karton, l.o. gesigneerd en gedateerd 1967, 64 x 44 cm.
Verkocht voor € 100
Gemengde techniek, l.o. gesigneerd, 30 x 44 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op doek, r.b. J.H.E.G. Renaud gesigneerd en gedateerd 1941, 41 x 54 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 62 x 48 cm.
Verkocht voor € 260
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1862, 42 x 27 cm.
Verkocht voor € 2200
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '36, niet ingelijst, 28 x 35 cm.
Te koop voor € 80
Aquarel, r.o. gesigneerd, 25.5 x 31 cm.
Verkocht voor € 250
R.o. gesigneerd, pastel, 64 x 94 cm.
Verkocht voor € 1300
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 46.5 x 34.5 cm.
Verkocht voor € 110
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 80 cm.
Verkocht voor € 250
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm, gaatje in doek.
Verkocht voor € 300
Handgekleurde kopergravure, 1649, 42 x 54 cm.
Verkocht voor € 900