Schilderijen, tekeningen en grafiek (nrs. 1-438)

Dinsdag 12 februari, 18.30 uur.

Lotnummer 430

Christine Moret (1870-1952) - Het nieuwe kanaal te Almelo bij De Pook

Gemengde techniek, l.o. gesigneerd, 11 x 15 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 431

Jan Mankes (1889-1920) - Nestkuiken

Houtgravure, in de plaat gemonogrammeerd, 12 × 9.5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 432

Chris van der Windt (1877-1952) - Rustende man

Houtskooltekening, niet gesigneerd (door de grootvader van de inzender van de kunstenaar gekregen), 38 x 27 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 433

Een litho naar Henri Matisse (1869-1954) - Blauw naakt

Naar een collage uit 1952, 58 x 43 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 434

Europese school - Kustgezicht

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 60 x 80 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 435

Joan Miro (1893-1983) - "Derrière le Mirroire"

Litho, gedrukt bij Maeght, Editeur Paris, 44 x 58.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 436

Marc Chagall (1887-1985) - Zebulun

Litho naar het glas-in-lood-raam in het Hadassah ziekenhuis, 30 x 21.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 437

Paula Sluiter (1903-1977) - Haan

Pentekening, r.o. gesigneerd, 11 x 11 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 438

Hollandse school, 1e helft 20e eeuw - boerenerf met kippen

Signatuur l.o. afgebroken, olieverf op board, 27 x 22 (zonder lijst).

Verkocht voor € 50