Schilderijen, tekeningen en grafiek (nrs. 1-438)

Dinsdag 12 februari, 18.30 uur.

Lotnummer 405

Hollandse school - Historiserend stadsstraatje

Olieverf op paneel, l.o. E. Mees (?) gesigneerd, 22 x 17 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 406

Hendrikus Johan. Fr. van Langen (1874-1964) - Vissersvrouwen aan de kade

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 18 x 13 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 407

Hollandse school - Dagje op het strand

Einde 19e eeuw, olieverf op paneel, 17 x 22.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 408

C. de Zeeuw gesigneerd - Moeder met kinderen in interieur

Pseudoniem van Adriaan Christiaan Willem Terhell (1863-1949), olieverf op doek, 70 x 51 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 409

Francesco Bartalozzi (1727-1815) - Atalanta and Hippomanes

Ets, 1791, 41 x 26 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 410

Zuid-Europese school - Madonna

Verso gedateerd 1612, olieverf op paneel, 46 x 36 cm (voorheen in ovale lijst).

Verkocht voor € 550

Lotnummer 411

Belgische school - Stilleven met kersen in porseleinen kom

Olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd Lemus? en gedateerd 1909, 38 x 49 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 412

Een kavel divers grafiek

Waaronder wapenboek, diverse gravures 18-20e eeuw, etc.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 413

Een kavel diverse reproductie prenten, 19/vroeg 20e eeuw

W.o. door Zilcken, van Frans Hals, etc.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 414

Een map met diverse portretgravures

Voornamelijk reproducties, ca. 1900, van 18e eeuwse portretten.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 415

Een map met diverse (studie) tekeningen en aquarellen

W.o. Kees Verwey, Pieter van Loon, mogelijk Harm Kamerlingh Onnes, Cornelis Veth, litho van Leo Gestel, La Rivière, etc., diverse met scheuren.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 416

Hollandse/Vlaamse school 19e eeuw - Kippen voeren

Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk gesigneerd W.J. van ?, verso toegeschreven aan Wouter Johannes van Troostwijk, 39 x 32 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 417

Hollandse school 19e eeuw - IJsvermaak op Amsterdamse gracht

Olieverf op doek, l.o. Oene Romkes de Jongh gesigneerd (vermoedelijk later vals geplaatst), 75 x 55 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 418

Marinus Gidding (1863-1925) - Hollands landschap met molens

Aquarel, l.o. gesigneerd, 39 x 49 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 419

Onbekend - Een houtwerk collage van figuren

Polychroom beschilderd hout, maten incl. lijst: 88 x 78 cm, afkomstig uit het atelier van Herman Brood.

Te koop voor € 150

Lotnummer 420

Hollandse school 19e eeuw - Pijprokende man

Aquarel, 19.5 x 15 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 421

Franse school - Twee stads riviergezichten

2x olieverf op board, l.o. gesigneerd, (2x) 18 x 24 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 422

Hollandse school - Ijsgezicht

Olieverf op paneel, r.o. Jacob van Eck gesigneerd, 20 x 25 cm (niet ingelijst, oppervlakkige kras over midden)

Verkocht voor € 120

Lotnummer 423

Keith Haring (1958-1990) - Montreux Jazz Festival 1983

Een litho-affiche gedrukt door Albin Uldry, Bern, 70 x 100 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 424

Hollandse school, mogelijk Ad Blok van der Velden - Texel (een vlucht lepelaars)

Aquarel, l.o. gesigneerd, 18 x 33 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 425

Ayzo Epeus van Humalda van Eijsinga (1878-1958) - Eendenfamilie

Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1947, 38 x 46 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 426

Frederik Kasenda (1920-1950) - Minahasa (op Celebes)

Gouache, l.o. gesigneerd en gedateerd 1922, 49.5 x 32 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 427

Noord-Europese school - Man en vrouw

Roodkrijttekening, 17e eeuw, 15 x 22 cm (scheurtjes middenin).

Verkocht voor € 280

Lotnummer 428

Hollandse school - Turfstekers bij een schip

Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk (F. Elijk?) gesigneerd, 25 x 29 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 429

Europese school - Schaapjes in Alpenlandschap

Aquarel, l.o. onduidelijk (W. Baryer?) gesigneerd, 25 x 35 cm.

Verkocht voor € 45