Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 2576

Een zilveren geboortebeker, Zilverfabriek Voorschoten 1935

2e gehalte, h. 8.3 cm, ø 7 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2577

Een witgouden design ring

18 krt., bezet met gefacetteerde citrien en 2 rijen briljantjes in de scheen, maat 18-.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2578

Een ocatagonaal bord met zilveren hengsel

Porselein, met Imari decor, Japan, het hengsel met gravédecor, Holland, 1853, ø 24 cm (chip aan standring).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2579

Een gouden gourmet schakelarmbandje met daaraan een munt

14 krt. geelgoud, munt: Britse sovereign 1958.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 2580

Een zilveren soeplepel

Met gravédecor van rocailles en florale motieven, Van Kempen, Voorschoten 1876.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2581

Een kavel diverse zilveren sieraden

4 ringen waarvan 2 met emaille en een art deco ring met groene steen, daarbij 2 broches w.o. een ruitvormige met onyx.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2582

Een langwerpig Djokja schaaltje

BWG, met gehamerd decor van dieren en gravédecor van een dansende demoon in de bodem, Indonesië, 1e helft 20e eeuw, l. 24 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2583

Een gouden entourage ring met blauwe topaas en briljanten

14 krt. witgoud, centrale facet geslepen ovale topaas, daaromheen 14 briljanten, 0.30 ct., maat 16.5.

Verkocht voor € 390

Lotnummer 2584

Een zilveren Gaucho mes in schede

3e gehalte, deels verguld, met decor van florale motieven en dier- en mensfiguren, Argentinië en Duitsland, l. 25.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2585

Een antieke geelgouden staafbroche

Vermoedelijk BWG (8 a 9 krt.), centraal een 'camee', lichtblauw portret en profil van een vrouw geplakt op kornalijn, uiteindes broche afgezet met bolletjes, l. 5.5 cm (speld onedel).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2586

Een serie van 12 zilveren pijpenwroeters/cocktailprikkers

1e gehalte, bekroond door driemasters, zwanen, ruiters en paarden, naar antiek voorbeeld, Koninklijke Begeer, 20e eeuw, l. 11.5 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2587

Een paar witgouden oorhangers met prasioliet

18 krt. witgoud, elk bezet met een prasioliet briolet met daarboven een briljant, tot. 0.18 ct. Si/P1 Top Wesselton.

Te koop voor € 400

Lotnummer 2588

Een serie van 12 djokja sorbetlepels

BWG, bekroond door Wayangfiguren, Indonesië.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2589

Een gouden semi-flexibele gematteerde schakelcollier

18 krt. geelgoud, platte schakels met X-patroon, l. 42 cm.

Verkocht voor € 450

Lotnummer 2590

Een verzameling vnl. zilveren bestekdelen

W.o. een taartschep met palmetheft in cassette, een kaasschaaf en een sardineschepje.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2591

Een gouden slavenarmband

BWG 8 krt. geelgoud, hol model.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2592

Een rechaud in verzilverde monturen

Met 2 oliereservoirs, h. 10 x b. 41 x d. 26 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2593

Een gouden rijring met 3 bolsjewiek geslepen diamanten

18 krt. bicolore, diamanten 2.30 ct., maat 18-.

Verkocht voor € 3300

Lotnummer 2594

Een serie van zilveren 12 taartvorkjes en 11 dito lepeltjes

Met getorste steel, bekroond door bollletje, Holland, 20e eeuw, gewicht 225 gram.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2595

Een gouden broche met streepagaat

14 krt. gouden montuur bezet met ovale glad gepolijste oranjerode streepagaat, l. 3.5 cm (speld onedel).

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2596

Een serie van 10 zilveren theelepels

2e gehalte, rondfilet, Holland, 1875.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2598

Diverse zilveren bestekdelen

2e gehalte, w.o. een rondfilet kinderbestekje, schuivertje, 2 puntfilet sauslepels en kaasschaaf en een (sleetse) 18e-eeuwse lepel, Hendrik Vrijman, Rotterdam, gewicht 340 gram.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2599

Een polshorloge, Pontiac, in gouden kast en aan dito band

Opwinder, midden 20e eeuw, 14 krt. gouden kast en band (uurwerk dient nagekeken te worden).

Verkocht voor € 250

Lotnummer 2601

Een uitgebreide zilveren taart en koffieset

2e gehalte, stelen met decor van gedraaid koord en bekroond door gestileerd kroon, bestaande uit 12 koffie/thee lepeltjes, 6 moccalepeltjes, 6 taartvorkjes, taartschep, roomlepel met haak, theezeefje, klontjestang en twee suikerschepjes, Holland 1967

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2602

Een serie van 12 zilveren theelepels

820/1000, puntfilet met acanthusblad bies.

Verkocht voor € 50

Kavels per pagina: