2e gehalte, h. 8.3 cm, ø 7 cm.
Verkocht voor € 25
18 krt., bezet met gefacetteerde citrien en 2 rijen briljantjes in de scheen, maat 18-.
Verkocht voor € 160
Porselein, met Imari decor, Japan, het hengsel met gravédecor, Holland, 1853, ø 24 cm (chip aan standring).
Verkocht voor € 50
14 krt. geelgoud, munt: Britse sovereign 1958.
Verkocht voor € 380
Met gravédecor van rocailles en florale motieven, Van Kempen, Voorschoten 1876.
Verkocht voor € 50
4 ringen waarvan 2 met emaille en een art deco ring met groene steen, daarbij 2 broches w.o. een ruitvormige met onyx.
Verkocht voor € 60
BWG, met gehamerd decor van dieren en gravédecor van een dansende demoon in de bodem, Indonesië, 1e helft 20e eeuw, l. 24 cm.
Verkocht voor € 80
14 krt. witgoud, centrale facet geslepen ovale topaas, daaromheen 14 briljanten, 0.30 ct., maat 16.5.
Verkocht voor € 390
3e gehalte, deels verguld, met decor van florale motieven en dier- en mensfiguren, Argentinië en Duitsland, l. 25.5 cm.
Verkocht voor € 60
Vermoedelijk BWG (8 a 9 krt.), centraal een 'camee', lichtblauw portret en profil van een vrouw geplakt op kornalijn, uiteindes broche afgezet met bolletjes, l. 5.5 cm (speld onedel).
Verkocht voor € 60
1e gehalte, bekroond door driemasters, zwanen, ruiters en paarden, naar antiek voorbeeld, Koninklijke Begeer, 20e eeuw, l. 11.5 cm.
Verkocht voor € 120
18 krt. witgoud, elk bezet met een prasioliet briolet met daarboven een briljant, tot. 0.18 ct. Si/P1 Top Wesselton.
Te koop voor € 400
BWG, bekroond door Wayangfiguren, Indonesië.
Verkocht voor € 40
18 krt. geelgoud, platte schakels met X-patroon, l. 42 cm.
Verkocht voor € 450
W.o. een taartschep met palmetheft in cassette, een kaasschaaf en een sardineschepje.
Verkocht voor € 60
BWG 8 krt. geelgoud, hol model.
Verkocht voor € 130
Met 2 oliereservoirs, h. 10 x b. 41 x d. 26 cm.
Verkocht voor € 25
18 krt. bicolore, diamanten 2.30 ct., maat 18-.
Verkocht voor € 3300
Met getorste steel, bekroond door bollletje, Holland, 20e eeuw, gewicht 225 gram.
Verkocht voor € 60
14 krt. gouden montuur bezet met ovale glad gepolijste oranjerode streepagaat, l. 3.5 cm (speld onedel).
Verkocht voor € 70
2e gehalte, rondfilet, Holland, 1875.
Verkocht voor € 60
2e gehalte, w.o. een rondfilet kinderbestekje, schuivertje, 2 puntfilet sauslepels en kaasschaaf en een (sleetse) 18e-eeuwse lepel, Hendrik Vrijman, Rotterdam, gewicht 340 gram.
Verkocht voor € 90
Opwinder, midden 20e eeuw, 14 krt. gouden kast en band (uurwerk dient nagekeken te worden).
Verkocht voor € 250
2e gehalte, stelen met decor van gedraaid koord en bekroond door gestileerd kroon, bestaande uit 12 koffie/thee lepeltjes, 6 moccalepeltjes, 6 taartvorkjes, taartschep, roomlepel met haak, theezeefje, klontjestang en twee suikerschepjes, Holland 1967
Verkocht voor € 110
820/1000, puntfilet met acanthusblad bies.
Verkocht voor € 50