Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500 - 3034)

Zaterdag 6 juli, 12:00 uur

Lotnummer 3267

Een verzameling kleinoden

W.o. zilveren exemplaren, w.o. een miniatuur naaimachine, Holland, en een verzilverde zoutzwaan, een sigarettenkistje etc., l. 3.5-8 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 3268

Twee zilveren lodereindoosjes

2e gehalte, een hexagonaal exemplaar met gedecoreerde banden, h. 4 cm, en een vierkant exemplaar met gravédecor, 4.5 x 4.5 cm, Holland, 20e eeuw.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3269

Een verzilverd koffie-en theeservies en een dienblad

Afgezet met gestileerde knorrenlijst, rustend op klauwpootjes, Viners of Sheffield, Engeland, h. max. 47 cm, daarbij een dienblad met galerijrand en gravédecor, l. 42 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 3270

Een 6-delig zilveren koffie- en theeservies, Mexico

1e gehalte, gelobde modellen, bestaande uit een thee- en een koffiekan, een melkkan, suikerpot en koekjesschaal op dienblad, l. 65 cm, 5460 gram.

Verkocht voor € 1500

Lotnummer 3271

Een 5-delig zilveren borrelcouvert, Holland

2e gehalte, Haags lofje.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3272

Twee sets verzilverde taartvorkjes

1 set bekroond door verschillende fruitsoorten, Elysé, en 1 set met ajour rocaillemotief, Van Kempen & Begeer, beide in doos.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 3273

Een kavel diverse zilveren en verzilverde bestekdelen

Daarbij kristallen messenlegers, twee messensets van Stroma.

Verkocht voor € 45