Aan 14 krt. gouden slot, de grootste kralen ca. 0.6 x 0.6 cm, gewicht 31,1 gram, l. 41.5 cm.
Verkocht voor € 200
Opwinder, in 14 krt. gouden kast, met secondewijzer, Support choc antimagnetique, midden 20e eeuw.
Verkocht voor € 140
Rondfilet, Gerritsen, Zeist 1916, in cassette, gewicht 1170 gram (1 vork mist).
Verkocht voor € 400
2e gehalte met druivendecor (en achterzijde met gravure: 21 decembre 1867), het blad vervaardigd uit een schijf gele agaat.
Verkocht voor € 70
Verzilverd, Hollands glad, Zilva pleet.
Verkocht voor € 60
8 krt. geelgoud, vierkantig model.
Te koop voor € 200
2e gehalte, met gecanneleerde steel en bloemmotief, Van Kempen 1929, het couvert met rondfilet.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, met gravédecor van rocailles, Holland 1851, ø 28 cm.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, bekroond door diverse bloemen.
Verkocht voor € 25
2e gehalte, Russisch slijpsel, het hengsel afgezet met parelrand, Van Kempen, ø 26 cm.
Verkocht voor € 60
Kristal met zilveren monturen, Londen, 1923, h. 13.5 en 20 cm (defectjes).
Verkocht voor € 40
2e gehalte zilver, beide met graveringen, Holland 1865 en 1869.
Verkocht voor € 100
Een verzilverd en een verguld exemplaar, h. 5.7 cm.
Verkocht voor € 35
1e gehalte zilver, fraai ajourgezaagde schep, rondfilet, Van Kempen, Holland 1914.
Verkocht voor € 130
Doublé, genummerd 55/16, herenmodel, in origineel etui.
Verkocht voor € 50
2e gehalte zilver, steel klein gedeelte getorst, rest buisvormig bekroond door een bol, Holland 1889.
Verkocht voor € 50
3e gehalte, met decor van een ionische zuil, festoenen en palmetten, Duitsland, vroege 20e eeuw, h. 5 cm.
Verkocht voor € 50
2e gehalte zilver, Gerritsen en Van Kempen, Holland 1928.
Verkocht voor € 40
2e gehalte zilver, steel getorst bekroond door sierstuk opgebouwd uit C-voluten, Van Kempen, Holland 1906, bak aan achterzijde gegraveerd "27 Mei 1915".
Verkocht voor € 35
1e gehalte, het handvat in de vorm van een C-voluut, Birmingham 1964, l. 17 cm en gewicht 100 gram.
Verkocht voor € 50
W.o. 12 lepels en zes vorken met spatelfilet, 6 lepels en 4 vorken met hartfilet, Christofle, een roomstel, geboortebeker, 6-persoons verzilverd visbestek met faux-ivoren heften in cassette, etc.
Verkocht voor € 40
1e gehalte, het heft bekroond door een Bacchus figuurtje, Koninklijke Begeer, 1994, h. 8.5 cm (in etui).
Verkocht voor € 80
BWG geelgouden montuur met opengewerkte rand en voorzien van hangoog en speld, voorstelling van een vrouw en profil.
Te koop voor € 70
2e gehalte, w.o. Koninklijke Begeer, l. 8 cm, daarbij een miniatuur trekschuit (touw gebroken).
Verkocht voor € 60
Alle 2e gehalte zilver, punchlepel met parelrand, 1888, taartschep met gestileerde florale gravering, 1909, natfruitschep, rondfilet, Boeker en Zoon, 1897 en een pasteischep met gecontourneerd gezaagde schep, 1884.
Verkocht voor € 110