Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 2551

Vijf diverse zilveren schakelarmbanden

Diverse gehaltes, 3 x gourmet, een closed-forever en een vierkantige fantasie schakel.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 2552

Een zilveren kaarsensnuiter en roomlepel

1e gehalte, naar antiek voorbeeld, Koninklijke Begeer, 10.5 en 13.5 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 2553

Een kavel diverse vnl. zilveren sieraden

W.o. ringen met diverse edelstenen en koralen cabochons bezet, een Jugendstil-stijlcollier met kornalijnen hanger, etc.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 2553

Een gouden rozetring met briljanten

14 krt. bicolore, briljanten 0.30 ct., maat 17.5.

Richtprijs € 200 - 300

Lotnummer 2554

Een zilveren boekvormig tondeldoosje en tafelbelletje

1e gehalte, naar antiek voorbeeld, Koninklijke Begeer, h. 5 en 6 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 2555

Een (imitatie) parelarmbandje met gouden slot

Witte Majorica parels, ca. ø 6 mm, 14 krt. gouden bolsluiting met verguld veiligheidskettinkje, l. ca. 20 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 2556

Drie geribde dekseldozen

2e gehalte (900/1000), bekroond door bloemvormige knopjes, gemerkt Damar, Turkije, h. 8-10 cm, gewicht 475 gram.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 2557

Een witgouden rivière ring met briljanten

18 krt. witgoud, bezet met 11 briljanten, 0.18 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.25.

Richtprijs € 300 - 400

Lotnummer 2558

Een zilveren sigaren-/kostbaarhedenkistje

BWG, met florale motieven, Indonesië, 20e eeuw, 4.5 x 8.5 x 12.5 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 2559

Een kavel van 8 zilveren ringen en een hanger

Diverse gehaltes, hanger aan ketting, alle bezet met diverse stenen, w.o. edelstenen, amethist, malachiet, lapis lazuli, been, tijgeroog, etc.

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 2560

Een ajour zilveren schaal op voet

1e gehalte, Sheffield, 1924, h. 15 en ø 19.5 cm, gewicht 462 gram.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 2561

Een kavel diverse zilveren lepeltjes

Alle Holland, 2e gehalte, een serie van 11 art deco lepels met naar buiten wijkende steel met gestileerde gravering, 1925, een serie van 6 moccalepeltjes met parelrand, ca. 1900, een serie van 6 apostel-moccalepeltjes, een suikerschep met gravédecor en een KLM Pelikaan lepeltje.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 2563

En gouden rozetring bezet met briljanten

18 krt. geelgoud, 7 briljanten, 0.55 ct., maat 17+.

Richtprijs € 500 - 700

Lotnummer 2564

Een cruetset met zilveren monturen

2e gehalte, Zöllner & Beijder, Rotterdam 1868, op zwart houten voet (gesoldeerd, pootjes vervangen, kristal met chipjes, etc.).

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 2565

Zeven zilveren vingerhoedjes

2e gehalte zilver, 4 normale en 3 miniatuur exemplaren.

Richtprijs € 70 - 100

Lotnummer 2566

Een kristallen parfumflacon

Met 14 krt gouden montuur, de dop in de vorm van een vogel, 19e eeuw, h. 11 cm, in origineel foedraal.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 2567

Een paar witgouden parel oorstekers

18 krt. witgouden, elk bezet met een witte zoetwater cultivé parel, ø 8 mm, en een briljant, tot. 0.04 ct. Si/P1 Top Wesselton.

Richtprijs € 200 - 300

Lotnummer 2568

Een zilveren kandelaar, Walker & Hall, Sheffield 1927

1e gehalte, glad model, voet voorzien van omgeslagen rand, h. 17.5 cm.

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 2569

Een gouden dubbele gourmet schakelarmband

14 krt. geelgoud, l. 20 cm.

Richtprijs € 300 - 400

Lotnummer 2570

Een porseleinen parfumflacon

Met polychroom arcadisch decor, met 14 krt. gouden dop en monturen, 19e eeuw, h. 9.2 cm, in origineel foedraal.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 2571

14 krt. geelgoud, l. 19.5 cm.

Richtprijs € 500 - 700

Lotnummer 2572

Een parfumflacon met gouden dop en monturen

14 krt., geslepen kristal, 3e kwart 19e eeuw, h. 4.5 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 2573

Een gouden ring bezet met een briljant geslepen paarse mystieke topaas

14 krt. geelgoud, rand zetting bewerkt met verticale lijnen, maat 18.25.

Richtprijs € 250 - 350

Lotnummer 2574

Een zilveren inktstel, Holland 1860

2e gehalte, gecontourneerd model met gravé decor, greep, twee kristallen potjes met zilveren doppen en het geheel rustend op leeuwenpootjes, h. 12 x b. 18 x d. 11 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 2575

Een schelpcamee met gouden broche/hang montuur

14 krt. geelgoud, rand afgewerkt met open lusjes, portret en profil van een klassieke vrouw met lier, h. 4 cm.

Richtprijs € 60 - 90

Kavels per pagina: