Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 3239

Twee zilveren maliën beursjes

2e gehalte zilver, 1 met opengewerkte beugel.

Richtprijs € 30 - 50

Lotnummer 3240

Een kavel diverse bijouteriën

W.o. art deco en belle epoque-stijl, vele manchetknopen, etc., daarbij enkele zilveren exemplaren.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 3241

Een kavel diverse bijouteriën

Voornamelijk ringarmbanden en kettingen met imitatie-parels en imitatie-edelstenen.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 3242

Een kavel diverse bijouteriën

Zeer divers, w.o. horloges.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 3243

Zes zilveren lepeltjes, van Kempen, en zes verzilverde vorkjes

Puntfilet, in cassette.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 3244

Een verzameling vergulde juwelen

Een paar oorbellen, gemerkt "AP," en een staafbroche, gemerkt "VI" alle bezet met cultivé parels en Italië, ca. 1900, l. 8 en b. 9.5 cm.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 3245

Een kavel diverse bijouterieën

W.o. armbanden, hangers, ringen, horloges, etc., daarbij enkele zilveren exemplaren.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 3247

Een zilveren gelegenheidslepel bekroond door een gezin

2e gehalte, Hillebrand Jan Zwaneburg, Harlingen, 1850, l. 19 cm.

Richtprijs € 70 - 100

Lotnummer 3248

Een zilveren gelegenheidslepel bekroond door een engel

2e gehalte, Jan Kalis, Franeker 1879, l. 20 cm.

Richtprijs € 70 - 100

Lotnummer 3249

Vier diverse antieke zilveren lepels

2e gehalte, Holland, 19e en vroege 20e eeuw, gewicht 250 gram (alle gemonogrammeerd).

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 3251

Een gouden ring bezet met aquamarijn

BWG 8 krt. Engeland, maat 17-.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 3252

Een 6-persoons verzilverd visbestek

Met accoladefilet, Engeland.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 3253

Twee paar zilveren kandelaars

Een paar 2e gehalte en een paar (defecte) 1e gehalte, h. 6 en 6.5 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 3254

Een zilveren tasbeugel met Oudhollands decor

2e gehalte, met zeemleren tasje omkleed met zeer fijn kraalwerk in florale motieven, Holland 1919, l. 15.5 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 3256

Een groot kavel diverse bijouterieën

Vnl. kettingen.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 3257

W.o. een groot aantal armbanden.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 3258

Een kavel divers verzilverd

W.o. flessenbakken, vaasjes etc, daarbij een aardewerk theebus en een bord met Maxima en Willem-Alexander.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 3259

Een kavel divers, voornamelijk verzilverd en hotelzilver

Flessenbakken, schalen, dienlepels, sierkurken, etc.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 3260

Een kavel divers verzilverd puntfilet

Twaalf dinermessen, negen hors-d'oeuvremessen, groentelepel en twee sauslepels.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 3261

Een rivière ring met 17 briljantjes

14 krt. roségoud, Diamonde, maat 17.5.

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 3262

Een kavel divers voornamelijk bijou

W.o. aanstekers, poederdoos, medailles, kettingen, hangers, etc.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 3263

Vier zilveren miniatuurtjes

2e gehalte, met voorstellingen van ambachten: ijscowagen (defect), bakkerskar, visboer en wafelbakker, Holland, 20e eeuw, l. 4-5.5 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 3264

Drie zilveren miniatuurtjes

2e gehalte, zeilboot en kramersfiets, Holland, en een Oldtimer, Italië, 5-7 cm.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 3265

Vier miniatuurtjes

W.o. 2 zilveren exemplaren, 2e gehalte, alle in de vorm van rijtuigen, (1 bak rijtuig los).

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 3266

Drie zilveren miniatuurtjes

2e gehalte, hobbelpaard, driewieler en kinderwagen, Holland, 20e eeuw, l. 4.5-5.5 cm,

Richtprijs € 50 - 80

Kavels per pagina: