Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500 - 3108)

Zaterdag 20 april, 12:00 uur

Lotnummer 3239

Twee zilveren maliën beursjes

2e gehalte zilver, 1 met opengewerkte beugel.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 3240

Een kavel diverse bijouteriën

W.o. art deco en belle epoque-stijl, vele manchetknopen, etc., daarbij enkele zilveren exemplaren.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3241

Een kavel diverse bijouteriën

Voornamelijk ringarmbanden en kettingen met imitatie-parels en imitatie-edelstenen.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 3242

Een kavel diverse bijouteriën

Zeer divers, w.o. horloges.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 3243

Zes zilveren lepeltjes, van Kempen, en zes verzilverde vorkjes

Puntfilet, in cassette.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 3244

Een verzameling vergulde juwelen

Een paar oorbellen, gemerkt "AP," en een staafbroche, gemerkt "VI" alle bezet met cultivé parels en Italië, ca. 1900, l. 8 en b. 9.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3245

Een kavel diverse bijouterieën

W.o. armbanden, hangers, ringen, horloges, etc., daarbij enkele zilveren exemplaren.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3247

Een zilveren gelegenheidslepel bekroond door een gezin

2e gehalte, Hillebrand Jan Zwaneburg, Harlingen, 1850, l. 19 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3248

Een zilveren gelegenheidslepel bekroond door een engel

2e gehalte, Jan Kalis, Franeker 1879, l. 20 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3249

Vier diverse antieke zilveren lepels

2e gehalte, Holland, 19e en vroege 20e eeuw, gewicht 250 gram (alle gemonogrammeerd).

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3251

Een gouden ring bezet met aquamarijn

BWG 8 krt. Engeland, maat 17-.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3252

Een 6-persoons verzilverd visbestek

Met accoladefilet, Engeland.

Te koop voor € 15

Lotnummer 3253

Twee paar zilveren kandelaars

Een paar 2e gehalte en een paar (defecte) 1e gehalte, h. 6 en 6.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3254

Een zilveren tasbeugel met Oudhollands decor

2e gehalte, met zeemleren tasje omkleed met zeer fijn kraalwerk in florale motieven, Holland 1919, l. 15.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3256

Een groot kavel diverse bijouterieën

Vnl. kettingen.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 3257

W.o. een groot aantal armbanden.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 3258

Een kavel divers verzilverd

W.o. flessenbakken, vaasjes etc, daarbij een aardewerk theebus en een bord met Maxima en Willem-Alexander.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 3259

Een kavel divers, voornamelijk verzilverd en hotelzilver

Flessenbakken, schalen, dienlepels, sierkurken, etc.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 3260

Een kavel divers verzilverd puntfilet

Twaalf dinermessen, negen hors-d'oeuvremessen, groentelepel en twee sauslepels.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 3261

Een rivière ring met 17 briljantjes

14 krt. roségoud, Diamonde, maat 17.5.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 3262

Een kavel divers voornamelijk bijou

W.o. aanstekers, poederdoos, medailles, kettingen, hangers, etc.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3263

Vier zilveren miniatuurtjes

2e gehalte, met voorstellingen van ambachten: ijscowagen (defect), bakkerskar, visboer en wafelbakker, Holland, 20e eeuw, l. 4-5.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3264

Drie zilveren miniatuurtjes

2e gehalte, zeilboot en kramersfiets, Holland, en een Oldtimer, Italië, 5-7 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3265

Vier miniatuurtjes

W.o. 2 zilveren exemplaren, 2e gehalte, alle in de vorm van rijtuigen, (1 bak rijtuig los).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3266

Drie zilveren miniatuurtjes

2e gehalte, hobbelpaard, driewieler en kinderwagen, Holland, 20e eeuw, l. 4.5-5.5 cm,

Verkocht voor € 50