Kavels per pagina:

Lotnummer 888

Een brievenkastje

Eikenhout, met interieur van vakjes en 2 laatjes, afgezet met koperen hengsels en appliques, afkomstig uit de werkkamer van Abraham Kuijper, ca. 1890, h. 44 x b. 48 x d. 31 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 889

Een haantjes comtoise

Met messing wijzerplaat met gedreven decor van o.a. portetmedaillon van Lodewijk XVI, en Romeinse cijfers in geëmailleerde cartouches, op houten stoel, Frankrijk einde 18e eeuw.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 890

Twee aardewerk borden

1 met polychroom bloemdecor 35 cm, en 1 blauwwit exemplaar met decor van vrouw in tuin, Friesland 17e/18e eeuw, ø 31 cm (chips, restauraties etc.).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 891

Twee Loranto vazen

Dikwandig glas met bruin- en grijs swirl decor, h. 17.5 en 33 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 892

Een haantjes comtoise

Met geëmailleerde wijzerplaat, Frankrijk 19e eeuw.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 893

Een kavel divers aardewerk

3 tegels w.o. "Kasteel Vorden," Zenith, en 2 cloisonné tegels, w.o. Westraven, en 2 Delftse vaasjes, w.o. Porceleyne Fles, 18e-20e eeuw, max. h. 20.3 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 894

Een appelklok Duitsland midden 19e eeuw

Met beschilderde houten wijzerplaat.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 895

Een paar Empire stijl wandlusters

Goudkleurig brons, met decor van lauwerkransen en strikmotieven, h. 24 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 896

Een paar 3-lichts wandlusters

Messing en kristal, voor kaarsen, 1e helft 20e eeuw, h. 27 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 897

Een appelklok Frankrijk midden 19e eeuw

Met adres Jean Roullé, Lamvalle.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 899

Een comtoise met messing sierkuif

Met daarin adressering en datering Boulenger à Lourni 1782, met ijzeren en koperen wijzerplaat.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 900

Een meesterstukje in de vorm van een commode

Berkenfineer, deels gezwart, met 3 laden, Duitsland 19e eeuw, h. 29.5 x b. 36 x d. 20 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 901

Een Porceleyne Fles bord

Blauwwit aardewerk, decor van vogel en florale motieven, 1938, ø 34.7 cm (glazuurchipjes achterzijde).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 902

Een rond model 4-lichts hallantaarn

Met messing monturen, h. 67 cm (excl. ketting).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 903

Een eeuwigdurende kalender

Polychoom beschilderd en gegraveerd koper, Pakistan, ca. 1900, h. 20.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 904

Een haantjes comtoise

Met geëmailleerde wijzerplaat en wekkerfunctie, 3 bellen.

Verkocht voor € 440

Lotnummer 905

Drie roodglazen steelvazen

h. 30-60 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 906

Een paar groenglazen vazen

Met blauw en gele swirls, vermoedelijk Italië, h. 48 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 907

Een haantjes comtoise

Met geëmailleerde wijzerplaat, Frankrijk einde 18e eeuw.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 908

Vier antieke bakvormen

Roodkoper, 3x tulband en 1 exemplaar met vruchtendecor, ø 14-25 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 909

Een speer, een strijdvlegel en 2 ceremoniële staffen

Tin met roodfluwelen kroon, vnl. 19e eeuw, l. 43 tot 105 cm.

Verkocht voor € 85

Lotnummer 911

Twee porseleinen lampvoeten

1 exemplaar met kraanvogeldecor, Japan, h. 27 cm (geen vitting), en een exemplaar met floraal decor op roze fond, h. 46 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 912

Een Louis XVI stijl spiegeltje

In goudgelakte houten striklijst, ca. 1900, 41 x 28 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 913

Een porseleinen beeldje van een celliste

Polychroom beschilderd, Scheibe Alsbach, Duitsland, h. 16 cm (topje van de cello mist).

Verkocht voor € 15

Lotnummer 914

Een Soester tafelspiegel

Facetgeslepen, in mahoniehouten lijst, Holland, midden 19e eeuw, h. 30 x 23.5 cm.

Verkocht voor € 50

Kavels per pagina: