Eikenhout, met interieur van vakjes en 2 laatjes, afgezet met koperen hengsels en appliques, afkomstig uit de werkkamer van Abraham Kuijper, ca. 1890, h. 44 x b. 48 x d. 31 cm.
Verkocht voor € 150
Met messing wijzerplaat met gedreven decor van o.a. portetmedaillon van Lodewijk XVI, en Romeinse cijfers in geëmailleerde cartouches, op houten stoel, Frankrijk einde 18e eeuw.
Verkocht voor € 150
1 met polychroom bloemdecor 35 cm, en 1 blauwwit exemplaar met decor van vrouw in tuin, Friesland 17e/18e eeuw, ø 31 cm (chips, restauraties etc.).
Verkocht voor € 50
Dikwandig glas met bruin- en grijs swirl decor, h. 17.5 en 33 cm.
Verkocht voor € 70
Met geëmailleerde wijzerplaat, Frankrijk 19e eeuw.
Verkocht voor € 300
3 tegels w.o. "Kasteel Vorden," Zenith, en 2 cloisonné tegels, w.o. Westraven, en 2 Delftse vaasjes, w.o. Porceleyne Fles, 18e-20e eeuw, max. h. 20.3 cm.
Verkocht voor € 80
Met beschilderde houten wijzerplaat.
Verkocht voor € 30
Goudkleurig brons, met decor van lauwerkransen en strikmotieven, h. 24 cm.
Verkocht voor € 80
Messing en kristal, voor kaarsen, 1e helft 20e eeuw, h. 27 cm.
Verkocht voor € 70
Met adres Jean Roullé, Lamvalle.
Verkocht voor € 20
Met daarin adressering en datering Boulenger à Lourni 1782, met ijzeren en koperen wijzerplaat.
Verkocht voor € 100
Berkenfineer, deels gezwart, met 3 laden, Duitsland 19e eeuw, h. 29.5 x b. 36 x d. 20 cm.
Verkocht voor € 60
Blauwwit aardewerk, decor van vogel en florale motieven, 1938, ø 34.7 cm (glazuurchipjes achterzijde).
Verkocht voor € 40
Met messing monturen, h. 67 cm (excl. ketting).
Verkocht voor € 80
Polychoom beschilderd en gegraveerd koper, Pakistan, ca. 1900, h. 20.5 cm.
Verkocht voor € 60
Met geëmailleerde wijzerplaat en wekkerfunctie, 3 bellen.
Verkocht voor € 440
Met blauw en gele swirls, vermoedelijk Italië, h. 48 cm.
Verkocht voor € 35
Met geëmailleerde wijzerplaat, Frankrijk einde 18e eeuw.
Verkocht voor € 220
Roodkoper, 3x tulband en 1 exemplaar met vruchtendecor, ø 14-25 cm.
Verkocht voor € 60
Tin met roodfluwelen kroon, vnl. 19e eeuw, l. 43 tot 105 cm.
Verkocht voor € 85
1 exemplaar met kraanvogeldecor, Japan, h. 27 cm (geen vitting), en een exemplaar met floraal decor op roze fond, h. 46 cm.
Verkocht voor € 25
In goudgelakte houten striklijst, ca. 1900, 41 x 28 cm.
Verkocht voor € 70
Polychroom beschilderd, Scheibe Alsbach, Duitsland, h. 16 cm (topje van de cello mist).
Verkocht voor € 15
Facetgeslepen, in mahoniehouten lijst, Holland, midden 19e eeuw, h. 30 x 23.5 cm.
Verkocht voor € 50