Kavels per pagina:

Lotnummer 861

Een verzameling antiquarische boekwerken

W.o. Bijbels, Robinson Crusoë etc. 18e en 19e eeuw.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 862

Een comtoise bekroond door ajour hekwerk

Met gedreven wijzerplaat met decor van o.a. portretmedaillon van Louis XVI en cijfers in geëmailleerde cartouches, Frankrijk einde 18e eeuw.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 863

Een muziekmeubel Engeland einde 19 eeuw

Mahoniehout, ondergedeelte met beglaasd deurtje waarachter legplanken, opstand op getorste pootjes voorzien van snijwerk en intarsia, h. 121 x b. 57.5 x. d. 37 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 864

Met cijfers in geëmailleerde cartouches, Frankrijk 2e helft 18e eeuw.

Verkocht voor € 460

Lotnummer 865

Een tilt-top wijntafeltje

Mahoniehout, met ovaal blad, rustend op 3-spant, h. 72 x b. 51 x d. 40 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 866

Een Seiko wereldklok

In messing en glazen kast, h. 21.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 867

Een comtoise bekroond door 3 adelaars

Messing ornament en emaille wijzerplaat, Frankrijk ca. 1800.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 868

Een backgammon- en een schaakspel

Vintage, in kist.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 869

Een Neogotische godslamp

Koper met decor van torens, fleur-de-lis en arabesken, met rood glas, ca. 1890, h. 105 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 871

Een jachthoorn

Koper, deels met koord omwonden, L. 30 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 872

Een haantjes comtoise

Met messing wijzerplaat met Romeince cijfers in geëmailleerde cartouches, op houten stoel, Frankrijk late 19e eeuw.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 873

Een kolompendule Frankrijk 2e helft 19e eeuw

Mahoniehout, voorzien van florale intarsia, met emaille wijzerplaat voorzien van Romeinse cijfers, h. 51 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 874

Een haantjes comtoise

Met emaille wijzerplaat, Frankrijk 19e eeuw.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 875

Een klassiek Grieks hoofd in lijst

Terracotta, incl. lijst h. 71 x b. 49 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 876

Een Willem III theetafel

Deels zwart gepolitoerd mahoniehout, Holland ca 1880, h. 75 x b. 109 d. 56 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 877

Een appelklok

Met polychroom beschilderde houten wijzerplaat, Duitsland, midden 19e eeuw.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 878

Een uitgebreid dinerservies, Paul Muller, Bavaria, ca. 1950

48 delig, wit porselein, afgezet met gouden bies.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 879

Een haantjes comtoise

Met geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, adres: Boudin à Avallon, einde 18e eeuw.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 880

Een Pollux sterrenkijker

Astronomical Reflector Telescope, l. 86.5 cm (zonder onderstel).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 881

Een Pander armfauteuil

Notenhout, voorzien van gebloemde bekleding, vroeg 20e eeuw.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 882

Een haantjes comtoise

Met decor van Fleur-de-lis, met emaille wijzerplaat, op eikenhouten stoel, Frankrijk, einde 18e eeuw.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 883

Een eettafel Engeland 2e helft 19e eeuw

Mahoniehout, opklapbaar, rustend op gefacetteerde kolom uitlopend in 3-spant, h. 74 x b. 115 x d. 94 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 884

Een staande klok Duitsland 19e eeuw

Met polychroom beschilderde metalen wijzerplaat met landschapsdecor, het geheel rustend op klauwpoten, h. 249 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 886

Een staande klok J.M. Verbrugge Amsterdam

Uurwerk met maanstand, in wortelnoten houten kast, bekroond door bazuinspelende engelen en Atlas, 3e kwart 20e eeuw, h. 193 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 887

Een comtoise

Met geëmailleerde wijzerplaat op koperen achterplaat, Frankrijk 19e eeuw.

Verkocht voor € 180

Kavels per pagina: