Meubels, curiositeiten en varia deel 1

Woensdag 28 november, 18.30 uur

Lotnummer 525

Een houten lessenaar/muziekstandaard

Blank eikenhout, h. 125 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 526

Een Copier vaasje

Gefacetteerd grijs glas, gemerkt, Leerdam, 2e kwart 20e eeuw, h. 12.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 527

Een brons gepatineerd beeld van verliefde jongelingen

Zinklegering, op marmeren voet, Frankrijk, late 19e eeuw, h. 59 cm (defecten, w.o. pols).

Verkocht voor € 35

Lotnummer 528

Een verzameling Limoges porselein

W.o. dekselvaasjes, lampvoetje, wandbordjes, etc. Frankrijk, 20e eeuw, daarbij een Empire stijl oorvaas, Alka, Duitsland, h. 9-27.5 cm (defectjes).

Verkocht voor € 70

Lotnummer 529

Een verchroomd messing auto mascotte

In de vorm van Mack de buldog, patent nr. 87931, h. 14 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 530

Een antieke meisjespop Heubach Köppelsdorf

Met biscuitporseleinen hoofd, blauwe slaapogen en papier-maché lijf en ledematen, genummerd 300.10, Duitsland, l. 65 cm (hoofd zit zeer los, kleine defectjes).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 531

Een antieke meisjespop Gebrüder Kuhnlenz

Met biscuitporseleinen hoofd, blauwe slaapogen en papier-maché lijf en ledematen, genummerd 9 en 165, Duitsland, vroege 20e eeuw, l. 66 cm (elastiek dient te worden vervangen, kleine defectjes).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 532

Een kavel diverse kleinoden

W.o. een koninklijke onderscheiding, 2 bronzen ABN Amro tennistoernooi sculpturen, en enkele munten.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 533

Vijf design glaasjes

Drie gesigneerd Daum, France, en 2 glaasjes met polychrome beschildering van een haan, in de stijl van Fritz Heckert, Wiener Werkstätte, h. 7.5-11 cm (2 met chipje).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 534

Een paar fender hoekornamenten

Messing, in de vorm van eikentakken, late 19e eeuw, 38 x 20 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 535

Een serie van 4 korenaar stoelen

Iepenhout met blauwvelours bekleding, Holland, 19 eeuw.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 536

Een paar balustervormige lampvoeten

Met malachiet beschildering en donkerblauw stoffen kappen, h. 71 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 537

Een kavel diverse Fabergé-stijl eieren

W.o. met vlinder decor, strass-stenen, kerstexemplaren, museumexemplaren, etc., h. 4.5-10 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 538

Een paar goudgeschilderde sculptuurlampen

In de vorm van toortsdragende jongelingen, composiet, naar Auguste Moreau, gemerkt Art de France, h. 90 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 539

Een kristallen zakkroon

Met groen en verguld bronzen monturen versierd met lauwerkransmotieven, ca. 1900, h. 100 cm (enkele strengen los, 1 lauwerkrans afgebroken maar aanwezig).

Verkocht voor € 500

Lotnummer 540

Een teakhouten halvemaanstafeltje

Met goudkleurige messing stervormige appliques, h. 75 x b. 70 x. d. 35 cm

Verkocht voor € 60

Lotnummer 541

Een kavel divers haardgerei

W.o. onderdelen van haardbokken, pook, tang etc.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 542

Een goudkleurige halfronde consoletafel

Het onderstel met rozetmotieven, guirlandes en een centrale tuinvaas, voorzien van witmarmeren blad, h. 78 x b. 103 x d. 38 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 543

Een bronzen beeldje van een meisje met vogel

Op zwartmarmeren voet, naar Marturin Moreau, h. 29 cm (snaveltje afgebroken).

Te koop voor € 65

Lotnummer 544

Een butlertray

Deels eikenhout, h. 55 x b. 68 x d. 45 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 545

Wieteke van Dort (1943), divers aardewerk

Alle blauwwit gedecoreerd met Indisch geïnspireerde motieven, theepot, kopjes, een schotel en een kraagvaas.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 546

Twee antieke bijbeltegels en een bordje

Blauwwit decor in medaillon met een scéne uit het leven van Jezus, Holland 17e eeuw, daarbij een zeer antiek blauwwit Chinees porseleinen bordje met "Master of the rocks" decor, ø 19.5 cm (beide zeer defect).

Kwaliteit: D

Verkocht voor € 15

Lotnummer 547

Een mahoniehouten piedestal

In de vorm van een gecanneleerde zuil, h. 70 x b. 24 x 24 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 548

Een Jugendstil pianokruk

Mahoniehout, met blauw stoffen bekleding, vroege 20e eeuw, h. 60 x b. 58 x d. 38 cm (breuk).

Verkocht voor € 35

Lotnummer 549

Een eikenhouten 4-laads commode

De lades voorzien van mahoniefineer biesintarsia en messing beslag, Engeland, midden 19e eeuw, h. 98 x b. 110 x d. 53 cm.

Verkocht voor € 190