Louis XVI-stijl, Met crèmekleurige bekleding.
Verkocht voor € 80
Met uittrekbaar blad, 2 frontlades en 1 zijlade, voorzien van goudkleurige appliques en geometrisch inlegwerk, Louis XV-stijl, h. 78 x b. 44 x d. 38 cm.
Verkocht voor € 150
In goudkleurige lijsten met lauwerkransmotief, 47 x 40 en 57 x 50 cm.
Verkocht voor € 100
In goudkleurige houten en gipsen lijst, afgezet met lauwerbladmotieven, 110 x 70 cm.
Verkocht voor € 80
In zwart- en goudkleurige houten en gipsen lijst, de hoeken voorzien van palmetten, 114 x 84 cm.
Verkocht voor € 60
Goudkleurig koper, afgezet met palmetrand, h. 23 cm.
Verkocht voor € 40
W.o. 2 paren ruitgeslepen (deksel-)coupes, een Cenedese Murano bord met goudkleurige pastorale scène en 2 Wedgwood Jasperware schaaltjes.
Verkocht voor € 90
Eikenhout, rustend op vierspant op messing zwenkwieltjes, bladmaat 89 x 115 cm.
Verkocht voor € 100
Met decor van acanthusbladeren, voluten en pijnappel, Sèvres stijl, h. 42 en ø 37 cm.
Verkocht voor € 160
Op balustervormige betonnen voet, h. 119 cm (staat los).
Verkocht voor € 110
Gietijzer, op dito voet, h. 78 cm.
Verkocht voor € 90
Gietijzer, op voet met lauwerkrans motief, h. 81 en ø 52 cm.
Verkocht voor € 110
Lichtblauw geglazuurd porselein met decor van devote vrouwen, voorzien van 1e gehalte zilveren monturen, gemerkt, Royal Copenhagen Monbijou, Denemarken, l. dienblad 19 cm..
Verkocht voor € 190
Rustend op sokkels met florale motieven, h. 64.5 cm.
Verkocht voor € 80
Gietijzer, h. 50 en ø 38 cm (1 met barst).
Verkocht voor € 80
Gietijzer, met decor van maskerons en voluten, h. 38 en ø 32 cm.
Verkocht voor € 120
Gietijzer, afgezet met knorrenrand, h. 61 en ø 46 cm.
Verkocht voor € 120
Op stenen voet, 6 grote en 12 kleine haakjes, jaren '50/60, h. 189 cm (enkele rubberen dopjes ontbreken en verchroming op sommige plekken sleets).
Verkocht voor € 90
Gietijzer, met decor van guirlandes en lauwerkransen, h. 51 en ø 41 cm.
Verkocht voor € 170
Verkocht voor € 170
R.o. gesigneerd, bronzen reliëfplaquette, 35.5 x 27 cm.
Te koop voor € 65
Zwart en goudkleurige houten met gipsen lijst met parelrand en acanthusblad motieven, 106 x 74 cm (defecten in lijst).
Verkocht voor € 60
De kap voorzien van achterglasschildering, het uurwerk met datum en maanstand, adres A.J. Haakma, Leeuwarden, l. 150 cm (barst in klap, hoekornamenten ontbreken)
Verkocht voor € 200
Met marmeren bovenblad en geprononceerd front met 3 laden, voorzien intarsia van tuinvaas motieven en bronzen beslag en monturen, einde 19e eeuw, h. 90 x b. 112 x d. 45 cm (enige fineerschade, losse deeltjes aanwezig).
Verkocht voor € 300
W.o. 2 armstoelen, rijkgestoken mahoniehout, met gecanneleerde poten, voorzien van rozetmotieven, w.o. 2 armstoelen, met zeer sleetse groene bekleding, lat eeuw, (1 armstoel mist een poot).
Verkocht voor € 80