Kavels per pagina:

Lotnummer 553

Een paar vruchtenhouten armstoelen

Louis XVI-stijl, Met crèmekleurige bekleding.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 554

Een paar mahoniefineer nachtkastjes

Met uittrekbaar blad, 2 frontlades en 1 zijlade, voorzien van goudkleurige appliques en geometrisch inlegwerk, Louis XV-stijl, h. 78 x b. 44 x d. 38 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 555

Twee butlerspiegels

In goudkleurige lijsten met lauwerkransmotief, 47 x 40 en 57 x 50 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 556

Een schoorsteenspiegel

In goudkleurige houten en gipsen lijst, afgezet met lauwerbladmotieven, 110 x 70 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 557

Een facetgeslepen schoorsteenspiegel

In zwart- en goudkleurige houten en gipsen lijst, de hoeken voorzien van palmetten, 114 x 84 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 558

Een paar Empire stijl kandelaars

Goudkleurig koper, afgezet met palmetrand, h. 23 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 559

Een kavel divers vnl. glas

W.o. 2 paren ruitgeslepen (deksel-)coupes, een Cenedese Murano bord met goudkleurige pastorale scène en 2 Wedgwood Jasperware schaaltjes.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 560

Een opklapbare eettafel, Engeland 19e eeuw

Eikenhout, rustend op vierspant op messing zwenkwieltjes, bladmaat 89 x 115 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 561

Een kobaltblauwe jardinière op bronzen voet

Met decor van acanthusbladeren, voluten en pijnappel, Sèvres stijl, h. 42 en ø 37 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 562

Een groen gepatineerde smeedijzeren zonnewijzer

Op balustervormige betonnen voet, h. 119 cm (staat los).

Verkocht voor € 110

Lotnummer 563

Een deels blauw gepatineerde laag model tuinvaas

Gietijzer, op dito voet, h. 78 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 564

Gietijzer, op voet met lauwerkrans motief, h. 81 en ø 52 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 565

Een Royal Copenhagen roomstel op dienblaadje

Lichtblauw geglazuurd porselein met decor van devote vrouwen, voorzien van 1e gehalte zilveren monturen, gemerkt, Royal Copenhagen Monbijou, Denemarken, l. dienblad 19 cm..

Verkocht voor € 190

Lotnummer 566

Een paar betonnen leeuwen met schildjes

Rustend op sokkels met florale motieven, h. 64.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 567

Een paar geribde tuinvazen

Gietijzer, h. 50 en ø 38 cm (1 met barst).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 568

Een paar deels groen gepatineerde tuinvazen

Gietijzer, met decor van maskerons en voluten, h. 38 en ø 32 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 569

Een paar deels blauwgroen gepatineerde tuinvazen

Gietijzer, afgezet met knorrenrand, h. 61 en ø 46 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 570

Een verchroomde vintage kapstok

Op stenen voet, 6 grote en 12 kleine haakjes, jaren '50/60, h. 189 cm (enkele rubberen dopjes ontbreken en verchroming op sommige plekken sleets).

Verkocht voor € 90

Lotnummer 571

Gietijzer, met decor van guirlandes en lauwerkransen, h. 51 en ø 41 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 572

Verkocht voor € 170

Lotnummer 573

Willy Kreitz (1903-1982) - Het lossen van de vracht

R.o. gesigneerd, bronzen reliëfplaquette, 35.5 x 27 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 574

Een schoorsteenspiegel, Frankrijk einde 19e eeuw

Zwart en goudkleurige houten met gipsen lijst met parelrand en acanthusblad motieven, 106 x 74 cm (defecten in lijst).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 576

Een Friese burgemeestersklok vroege 19e eeuw

De kap voorzien van achterglasschildering, het uurwerk met datum en maanstand, adres A.J. Haakma, Leeuwarden, l. 150 cm (barst in klap, hoekornamenten ontbreken)

Verkocht voor € 200

Lotnummer 577

Een Louis XVI-stijl commode

Met marmeren bovenblad en geprononceerd front met 3 laden, voorzien intarsia van tuinvaas motieven en bronzen beslag en monturen, einde 19e eeuw, h. 90 x b. 112 x d. 45 cm (enige fineerschade, losse deeltjes aanwezig).

Verkocht voor € 300

Lotnummer 578

Een serie van 6 Louis XVI stijl eetkamerstoelen

W.o. 2 armstoelen, rijkgestoken mahoniehout, met gecanneleerde poten, voorzien van rozetmotieven, w.o. 2 armstoelen, met zeer sleetse groene bekleding, lat eeuw, (1 armstoel mist een poot).

Verkocht voor € 80

Kavels per pagina: