Uit diverse houtsoorten vervaardigd, voorzien van gecontourneerde rugregel en 1 onderlade (latere restauraties, w.o. achterpoten).
Verkocht voor € 110
Met frontlade en opstand voorzien van vakjes en laatjes, het schrijfblad voorzien van glazen plaat, rustend op Queen Anne poten, h. 97 x b. 104 x d. 60 cm.
Verkocht voor € 80
Deels eikenhout, Engeland, vroege 19e eeuw, h. 68 x b. 54 x d. 101 cm.
Verkocht voor € 75
Met brons gepatineerde monturen, h. 40 en ø 68 cm.
Verkocht voor € 15
Vier mangaankleurige florale tegels, 18e eeuw, en 4 polychrome tegels, Makkum, 19e en 20e eeuw (defectjes).
Verkocht voor € 30
Deels gezwart hout, uitvoering Edsby Verken voor Pastoe, de armstoel mogelijk ook ontwerp Ilmari Tapiovaara, jaren '60.
Verkocht voor € 100
Diverse houtsoorten, 1-laads, met messing beslag, de poten verbonden door regels, 18e eeuw en later, h. 65 x b. 98 x d. 60 cm.
Verkocht voor € 100
In latoenkoperen omlijsting met decor van een knielende soldaat en zijn geliefde, met vouwslinger, adres J. Bellin à Pradelles.
Verkocht voor € 50
Gefacetteerd, in verguld houten lijst, de hoeken afgezet met palmetten, 113 x 141 cm.
Verkocht voor € 90
Naar antiek Engels voorbeeld, Warmink, h. 29 cm.
Verkocht voor € 60
Speelmechaniek met 15 bellen (waarvan 2 bellen ontbreken en 2 met barst), met datum-, maand- en dagaanduiding en maanstand, de wijzerplaat polychroom beschilderd met decor van Apollo die speelt voor de satyrs, met bewegend mechaniek (1 arm satyr ontbreekt), in rijkgestoken mahoniehouten kast, met decor van portretmedaillons van Griekse goden, muziektrofëen en lauwerblad guirlandes, het geheel rustend op klauwpoten, vioolkap bekroond door 3 verguld houten beelden van Caritas, Justitia en Maria met Jezus en Johannes, adres W.M. Scholtz te Amsterdam, ca. 1760, h. 280 x b. 83 x d. 52 cm.
Verkocht voor € 13500
Op gebogen 3-laads onderstel, met decor van bloemen, vogels en hoornen des overvloeds, voorzien van bronzen beslag, het interieur voorzien van vakjes en laatjes, 2 geheime vakken achter achter pilasters en een keldertje, Louis XVI stijl, 19e eeuw, h. 107 x b. 113 x d. 65 cm (enige fineer- en beslagschade, klep wijkt).
Verkocht voor € 850
W.o. een Burberry-stijl duffle bag, een Magiameli toilettas, een Dior beursje, etc.
Verkocht voor € 70
Leer en suède, l. 32 cm (incl. stofzak).
Verkocht voor € 70
Bruinleer en canvas, l. 18.5 cm.
Verkocht voor € 60
Leer en canvas, jaren '60, h. 43 x b. 56 x d. 17 cm.
Verkocht voor € 100
Deels gebrandschilderd, jaren '30, 58 x 39 cm (restauratie).
Verkocht voor € 60
Met deels gesatineerde conische glazen kappen, Achille Castiglioni voor Flos, Italië, genummerd 890046, b. 116 x d. 34 x l. verstelbaar tot 520 cm (nieuwprijs ca. € 3000,-).
Verkocht voor € 240
Eikenhout, met gestoken paneeldeuren en smeedijzeren beslag, rustend op slofpoten, 17e eeuw, h. 90 x b. 119 x d. 54 cm (vermoedelijk later ingekort).
Te koop voor € 80
Eikenhout, met koraalkleurige bekleding, met getorste rugleuning bekroond door florale kuif, België/Zuid-Nederland, late 19e eeuw.
Verkocht voor € 240
Wortelnoten- en mahoniefineer op eiken, met 2 orgelgebogen laden, bekroond door kuifornament in de vorm van een acanthusblad, h. 218 x b. 169 x d. 64 cm.
Verkocht voor € 1200
Met groen goudleer bekleding, de rugleuning met ajour decor van eikenbladeren, vermoedelijk , h. 110 cm, Bombay, circa 1850.
Verkocht voor € 700
Met Japonaise decor van pagodes in landschap en chrysanten, sleetse zwart/goud damasten bekleding, rustend op klauwpoten, late 18e/ vroege 19e eeuw (lakwerk zeer sleets, overgeschilderd).
Verkocht voor € 120
Tropisch hout, voorzien van snijwerk in florale motieven, de voorpoten in de vorm van vogels rustend op draken, met groenleren schrijfveld, India, ca. 1860, h. 125 x b. 65 x d. 70 cm. An Indian blackwood Davenport desk, ca. 1860.
Verkocht voor € 400