Kavels per pagina:

Lotnummer 579

Een bakstoel Engeland ca. 1800

Uit diverse houtsoorten vervaardigd, voorzien van gecontourneerde rugregel en 1 onderlade (latere restauraties, w.o. achterpoten).

Verkocht voor € 110

Lotnummer 580

Een mahoniefineer damesbureautje

Met frontlade en opstand voorzien van vakjes en laatjes, het schrijfblad voorzien van glazen plaat, rustend op Queen Anne poten, h. 97 x b. 104 x d. 60 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 581

Een 1-laads sidetable

Deels eikenhout, Engeland, vroege 19e eeuw, h. 68 x b. 54 x d. 101 cm.

Verkocht voor € 75

Lotnummer 582

Een 6-lichts pegelhangkroon

Met brons gepatineerde monturen, h. 40 en ø 68 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 583

Een 6-lichts pegelhangkroon

h. 45 en ø 60 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 584

Acht diverse tegels

Vier mangaankleurige florale tegels, 18e eeuw, en 4 polychrome tegels, Makkum, 19e en 20e eeuw (defectjes).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 585

Ilmari Tapiovaara (1914-1999), 2 Fanett stoelen, daarbij een vintage armstoel

Deels gezwart hout, uitvoering Edsby Verken voor Pastoe, de armstoel mogelijk ook ontwerp Ilmari Tapiovaara, jaren '60.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 586

Een donker gepatineerde sidetable

Diverse houtsoorten, 1-laads, met messing beslag, de poten verbonden door regels, 18e eeuw en later, h. 65 x b. 98 x d. 60 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 587

Een comtoise

In latoenkoperen omlijsting met decor van een knielende soldaat en zijn geliefde, met vouwslinger, adres J. Bellin à Pradelles.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 588

Een (gekantelde) schoorsteenspiegel

Gefacetteerd, in verguld houten lijst, de hoeken afgezet met palmetten, 113 x 141 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 589

Een lantaarnklokje

Naar antiek Engels voorbeeld, Warmink, h. 29 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 590

Een kapitaal staand horloge, Amsterdam ca. 1760

Speelmechaniek met 15 bellen (waarvan 2 bellen ontbreken en 2 met barst), met datum-, maand- en dagaanduiding en maanstand, de wijzerplaat polychroom beschilderd met decor van Apollo die speelt voor de satyrs, met bewegend mechaniek (1 arm satyr ontbreekt), in rijkgestoken mahoniehouten kast, met decor van portretmedaillons van Griekse goden, muziektrofëen en lauwerblad guirlandes, het geheel rustend op klauwpoten, vioolkap bekroond door 3 verguld houten beelden van Caritas, Justitia en Maria met Jezus en Johannes, adres W.M. Scholtz te Amsterdam, ca. 1760, h. 280 x b. 83 x d. 52 cm.

Verkocht voor € 13500

Lotnummer 591

Een rijk ingelegde secretaire

Op gebogen 3-laads onderstel, met decor van bloemen, vogels en hoornen des overvloeds, voorzien van bronzen beslag, het interieur voorzien van vakjes en laatjes, 2 geheime vakken achter achter pilasters en een keldertje, Louis XVI stijl, 19e eeuw, h. 107 x b. 113 x d. 65 cm (enige fineer- en beslagschade, klep wijkt).

Verkocht voor € 850

Lotnummer 592

Een kavel vintage tassen

W.o. een Burberry-stijl duffle bag, een Magiameli toilettas, een Dior beursje, etc.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 593

Een vintage caramelkleurige Gucci handtas

Leer en suède, l. 32 cm (incl. stofzak).

Verkocht voor € 70

Lotnummer 594

Een vintage Gucci portemonnee

Bruinleer en canvas, l. 18.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 595

Een vintage Gucci handbagage koffer

Leer en canvas, jaren '60, h. 43 x b. 56 x d. 17 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 596

Een glas-in-lood-raam van de Maagd Maria der armen

Deels gebrandschilderd, jaren '30, 58 x 39 cm (restauratie).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 597

Een 12-lichts design hanglamp Fucsia

Met deels gesatineerde conische glazen kappen, Achille Castiglioni voor Flos, Italië, genummerd 890046, b. 116 x d. 34 x l. verstelbaar tot 520 cm (nieuwprijs ca. € 3000,-).

Verkocht voor € 240

Lotnummer 598

Een broodkast vermaakt tot boekenkastje

Eikenhout, met gestoken paneeldeuren en smeedijzeren beslag, rustend op slofpoten, 17e eeuw, h. 90 x b. 119 x d. 54 cm (vermoedelijk later ingekort).

Te koop voor € 80

Lotnummer 599

Een serie van 6 Louis XIV stijl stoelen

Eikenhout, met koraalkleurige bekleding, met getorste rugleuning bekroond door florale kuif, België/Zuid-Nederland, late 19e eeuw.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 600

Een kruisvoetkabinet Holland 1e helft 18e eeuw

Wortelnoten- en mahoniefineer op eiken, met 2 orgelgebogen laden, bekroond door kuifornament in de vorm van een acanthusblad, h. 218 x b. 169 x d. 64 cm.

Verkocht voor € 1200

Lotnummer 601

Een rijkgestoken voltaire, a prie-dieu blackwood chair

Met groen goudleer bekleding, de rugleuning met ajour decor van eikenbladeren, vermoedelijk , h. 110 cm, Bombay, circa 1850.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 602

Een Chippendale stijl lakwerk eetkamerstoel

Met Japonaise decor van pagodes in landschap en chrysanten, sleetse zwart/goud damasten bekleding, rustend op klauwpoten, late 18e/ vroege 19e eeuw (lakwerk zeer sleets, overgeschilderd).

Verkocht voor € 120

Lotnummer 604

Een rijkgestoken koloniale davenport, An Indian blackwood Davenport desk

Tropisch hout, voorzien van snijwerk in florale motieven, de voorpoten in de vorm van vogels rustend op draken, met groenleren schrijfveld, India, ca. 1860, h. 125 x b. 65 x d. 70 cm. An Indian blackwood Davenport desk, ca. 1860.

Verkocht voor € 400

Kavels per pagina: