Kavels per pagina:

Lotnummer 944

Een Chinese bruidskast

Tropisch hout, roodbruin gepatineerd, onderstel voorzien van deels goudgelakt snijwerk, China 1e helft 20 eeuw, h. 209 x b. 115 x d. 61 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 945

Een notenhouten speeltafel

Een mahoniefineer speeltafel met groenvilten speelveld, rustend op gecanneleerde paraplupoten, Holland, einde 19e eeuw, h. 75 x b. 86 x d. 42.5 / 85 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 946

Een dekenkist, Holland vroege 19e eeuw

Eikenhout, voorzien van panelen, zijstijlen met cannelures, h. 60 x b. 119 x d. 54 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 947

Een schoorsteenspiegel

Gefacetteerd in rijkgestoken eikenhouten lijst, met decor van o.a. leeuwenkoppen, Mechelen ca. 1880, 192 x 109 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 948

Een Biedermeier trumeau

mahoniefineer op eikenhout, met marmeren bovenblad, 2 lades en achterspiegel, de poten in de vorm van S-voluten, 1e helft 19e eeuw (blad gelijmd).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 949

Een tuinset in de vorm van paddenstoelen

Beton, bestaande uit 6 krukjes en een tafel, h. 73 en ø 83 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 950

Een paar messing kraagkandelaars

Holland, 19e eeuw, h. 19.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 951

Een model van een tjalk

diverse deels beschilderde houtsoorten, L. 60 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 952

Een 9-lichts hangkroon

Messing, met decor van putti, 1e helft 20e eeuw, h. ... cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 953

Een schoorsteenspiegel

Houten en gipsen lijst, overschilderd, kuif met muziektrofee en florale motieven, 176 x 95 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 955

Vier koperen kandelaars

Een blaker met zwaanmotief, een kraagkandelaar en een paar naar Middeleeuws voorbeeld, 19e/20e eeuw, h. 7-17 cm (onderschotel blaker ontbreekt).

Verkocht voor € 20

Lotnummer 957

Een mahoniefineer vitrinekast

de beglaasde deuren met gecontourneerde randen, daarachter legplanken en 2 lades, Holland, ca. 1880, h. 172 x b. 114 x d. 43 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 958

Een eikenhouten kussenkast met leeuwenkoppen

2 deurs opstand, op tot tv-kast vermaakt onderstel, Holland, late 19e eeuw, h. 213 x b. 165 x d. 64 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 959

Een facetgeslepen schoorsteenspiegel

in verguld houten en gipsen lijst met floraal decor, de hoeken afgezet met acanthusbladeren, ca. 1900, 137 x 104 cm (defectjes).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 962

Een trumeau met spiegelopstand

Een mahoniefineer op grenenhouten trumeau op balustervormige voorpoten, met spiegelopstand geflankeerd door ionische zuilen, einde 19e eeuw, h. 230 x b. 93 x d. 32 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 963

Een mahioniefineer op eikenhouten luierkabinetje

met 2 lades en 2 deuren, waarachter 3 planken, op taps toelopende pootjes, h. 169 x b. 104 x d. 56 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 964

Een mahoniefineer coulissentafel

op taps toelopende poten, met 2 tussenbladen, vroege 20e eeuw, h. 75 x b. 120/241 (uitgeschoven) x 120 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 965

Een eikenhouten panelenkist

rustend op sleepoten, het front voorzien van snijwerk, ca. 1800 en later, h. 72 x b. 137 x d. 68 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 967

Een donkergebeitste footstool

Een donkergebeitste vurenhouten footstool met kakikleurige bekleding, waaronder een opbergvak, h. 39 x b. 48 x d. 34 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 968

Een design bureau

Teakhout, blad rustend op blok met 4 lades en blok met 1 deur, jaren '60, h. 73 x b. 130 x d. 60 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 969

Een Friese staartklok in eikenhouten kast

met beschilderde wijzerplaat, het uurwerk met maanstand, datumaanduiding en wekkerfunctie, Holland, 19e eeuw, h. 145 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 970

Een uitgebreid aardewerk poppenservies met Riva decor

Petrus Regout, Maastricht, ca. 1900, (defectjes en gebruikssporen).

Verkocht voor € 120

Lotnummer 973

Een verzameling tropische schelpen, koralen en gesteentes

Verkocht voor € 50

Lotnummer 974

Een verzameling van 9 antieke kruithoorns

Vnl. koperen exemplaren, w.o. Amerikaans, en een Brits exemplaar met zilveren monturen, midden 19e eeuw, l. 11-30 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 975

Een messing lantaarnklok

Naar 18e-eeuws voorbeeld, vermoedelijk Engeland, h. 37 cm.

Verkocht voor € 75

Kavels per pagina: