Thomas Taylor Size 3, Schotland.
Verkocht voor € 15
Met florale en geometrische motieven, Noord-Afrika, ø 40 cm.
Verkocht voor € 40
met vergulde biezen, Villeroy & Boch (manco's en frittings).
Te koop voor € 20
Villeroy & Boch.
Verkocht voor € 45
marmer met verguld gravédecor met florale motieven, roze marmeren sierlijst, klok geflankeerd door een paar dito bokalen, Frankrijk ca. 1880, h. 20.5 en 31.5 cm (defecten, marmeren sierlijst aan voorzijde klok niet origineel).
Verkocht voor € 25
Mahoniehout met verguld bronzen appliques, h. 63 cm.
Verkocht voor € 340
met dubbele witte slinger, Holland, 18e eeuw, h. 11.5 (3 met chips en 1 met fritting aan bovenrand).
Te koop voor € 625
midden 20e eeuw, h. 87 cm.
Verkocht voor € 40
Mahoniehout met verguld bronzen monturen en appliques, h. 66 cm (incl. stolp).
Verkocht voor € 200
mahonie- en wortelnotenfineer op eikenhout, met groenvilten schrijfveld en uitneembare lade, Holland, h. 73 x b. 83 x d. 41.5/83 cm.
Verkocht voor € 20
In beglaasde en messing kast, Frankrijk, ca. 1900, h. 27 cm.
Verkocht voor € 200
Spiegelreflex, daarbij extra lenzen, schroevedraaiers etc., in originele metalen koffer.
Verkocht voor € 90
Grenen met florale polychroom beschildering door Arend Roosje, h. 118 cm.
Verkocht voor € 35
In mahoniehouten behuizing voorzien van intarsia, h. 42.5 cm.
Verkocht voor € 190
de rijkgestoken rugleuning met florale medaillons, webbing zitting en rustend op 6 klauwpoten, 19e eeuw.
Verkocht voor € 240
Messing, een 3-slags exemplaar en een rechthoekig exemplaar rustend op leeuwenpootjes, 52 x 81 x 53 cm.
Verkocht voor € 40
Mahoniehout met Chippendale-stijl rugleuningen, 2 met armleuningen en zittingen met rode stof bekleed.
Verkocht voor € 150
met bruingrijze bekleding, ca. 1900 (sheurtjes).
Verkocht voor € 35
Deels tropisch hout, voorzien van inleg- en houtsnijwerk in fantasiemotieven, h. 75 x b. 167 x d. 74 cm.
Verkocht voor € 100
met gecanneleerd stam en parelrand, Edme stijl, Unterweisbach, Duitsland, 1e kwart 20e eeuw, h. 62 cm.
Verkocht voor € 10
met gecontourneerd wortelnoten fineer blad, rustend op klauwpoten, h. 68 en ø 86
Verkocht voor € 40
W.o. borden, dekseldoosje, melkkan en slakom, Frankrijk, 19e/20e eeuw, etc.
Verkocht voor € 160
rustend op zwarte bolpoten, Holland/Rijnland, 18e eeuw en later, h. 70 x d. 119 x d. 48 cm.
Verkocht voor € 70