Kavels per pagina:

Lotnummer 915

Een set van 4 kunststof bowls ballen

Thomas Taylor Size 3, Schotland.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 917

Een polychroom aardewerk schaal

Met florale en geometrische motieven, Noord-Afrika, ø 40 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 918

Een 4-delig aardewerk lampetstel

met vergulde biezen, Villeroy & Boch (manco's en frittings).

Te koop voor € 20

Lotnummer 919

Een uitgebreid Boerenbont (ontbijt-)servies

Villeroy & Boch.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 920

Een zwartmarmeren 3-delig klokkenstel

marmer met verguld gravédecor met florale motieven, roze marmeren sierlijst, klok geflankeerd door een paar dito bokalen, Frankrijk ca. 1880, h. 20.5 en 31.5 cm (defecten, marmeren sierlijst aan voorzijde klok niet origineel).

Verkocht voor € 25

Lotnummer 922

Een haardstel

Messing en smeedijzer, ca. 1900 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 923

Een opgezette fazant

h. 38 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 924

Een kolompendule onder stolp Frankrijk einde 19e eeuw

Mahoniehout met verguld bronzen appliques, h. 63 cm.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 925

Een serie van 6 slingerglazen

met dubbele witte slinger, Holland, 18e eeuw, h. 11.5 (3 met chips en 1 met fritting aan bovenrand).

Te koop voor € 625

Lotnummer 926

Een houten model van een zeilboot

midden 20e eeuw, h. 87 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 927

Een kolompendule onder stolp, Frankrijk midden 19e eeuw

Mahoniehout met verguld bronzen monturen en appliques, h. 66 cm (incl. stolp).

Verkocht voor € 200

Lotnummer 928

Een Willem III harmonica speeltafel

mahonie- en wortelnotenfineer op eikenhout, met groenvilten schrijfveld en uitneembare lade, Holland, h. 73 x b. 83 x d. 41.5/83 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 929

Een schoorsteenpendule

In beglaasde en messing kast, Frankrijk, ca. 1900, h. 27 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 930

Een photosniper met Zenit-ES camera

Spiegelreflex, daarbij extra lenzen, schroevedraaiers etc., in originele metalen koffer.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 931

Een Hindeloopen kinder-eetstoel (kakstoel)

Grenen met florale polychroom beschildering door Arend Roosje, h. 118 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 932

Een Westminster pendule

In mahoniehouten behuizing voorzien van intarsia, h. 42.5 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 933

Een koloniaal houten burgomaster stoel

de rijkgestoken rugleuning met florale medaillons, webbing zitting en rustend op 6 klauwpoten, 19e eeuw.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 934

Twee haardschermen

Messing, een 3-slags exemplaar en een rechthoekig exemplaar rustend op leeuwenpootjes, 52 x 81 x 53 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 935

Een serie van 6 eetkamerstoelen

Mahoniehout met Chippendale-stijl rugleuningen, 2 met armleuningen en zittingen met rode stof bekleed.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 936

Een iepenhouten kuipstoeltje

met bruingrijze bekleding, ca. 1900 (sheurtjes).

Verkocht voor € 35

Lotnummer 937

Een rijk versierde kloostertafel

Deels tropisch hout, voorzien van inleg- en houtsnijwerk in fantasiemotieven, h. 75 x b. 167 x d. 74 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 938

Een porseleinen lampvoet

met gecanneleerd stam en parelrand, Edme stijl, Unterweisbach, Duitsland, 1e kwart 20e eeuw, h. 62 cm.

Verkocht voor € 10

Lotnummer 940

Een Chippendale stijl ronde theetafel

met gecontourneerd wortelnoten fineer blad, rustend op klauwpoten, h. 68 en ø 86

Verkocht voor € 40

Lotnummer 942

Een collectie Quimmper aardewerk

W.o. borden, dekseldoosje, melkkan en slakom, Frankrijk, 19e/20e eeuw, etc.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 943

Een eikenhouten panelenkist met floraal snijwerk

rustend op zwarte bolpoten, Holland/Rijnland, 18e eeuw en later, h. 70 x d. 119 x d. 48 cm.

Verkocht voor € 70

Kavels per pagina: