Kavels per pagina:

Lotnummer 2204

Een lakwerk paneel

Mer decor van van een musicerend gezelschap, deels met ivoor ingelegd, Japan, vroege 20e eeuw, 17.5 x 25.5 cm (defectjes).

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2205

Een blauwwit porseleinen kom met omgeslagen rand

Met floraal en geometrisch decor, China, 19e eeuw, ø 29 cm.

Verkocht voor € 122

Lotnummer 2206

Een topografische kaart van Tokyo en omgeving

Dees handgekleurd, Japan, ca. 1900, 21 x 30 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2207

Vier Famille verte porseleinen borden

China, Kangxi, ø 21.5 cm (1 bord gelijmd en krammen, alle met frittings).

Te koop voor € 100

Lotnummer 2208

Een lakwerk dienblad

Zwart goud en rood lakwerk, met floraal en vogeldecor, 50 x 30 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2209

Drie blauwwit porseleinen borden

Met centraal decor van pioenen, bamboe, en pagode in landschap, China, 19e eeuw, ø 23 cm (2 met haarlijnen).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2210

Een gemberpot

Blauwwit porselein met decor van gelukssymbolen en florale motieven, China 20e eeuw, h. 23 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2211

Een bamboehouten penselenpot en twee houten sculpturen

Penselenpot voorzien van gesneden decor met twee voorstellingen: figuren in bamboebos en figuren bij huisje omgeven door dennenbomen, h. 36 cm, één sculptuur van Boeddha, h. 36.5 cm en één sculptuur van een figuur staand op mythologische wezens, h. 20.5 cm, China, ca. 1900.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2212

Zes bronzen bellen, Zuidoost-Azië, 19e eeuw

Gestileerd floraal reliëfdecor, h. 5 - 13 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 2213

Een groen jade collier en chute en armband

Collier voorzien van BWG zilveren tussenstukjes en deels onedele sluiting, l. 52 cm, ø van armband: 7.5 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2214

Zestien jade objecten, China

W.o. diverse hangers, gesp en stempel, h. 9 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2214

Een porseleinen gemberpot met deksel, Japan, ca. 1900

Polychroom decor met vlinders en florale motieven, h. 21 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2215

Een rood lakwerk gesp, China

Floraal decor, 4 x 6.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2216

Twee antieke terracotta fragmenten, Zuidoost-Azië

Beide met reliëfdecor van Boeddha geflankeerd door 2 figuren en voorzien van houten voetstukjes, h. ca. 24 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2217

Een bronzen vaasje, Zuidoost-Azië

Vier medaillons met floraal gravé decor, h. 15 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2219

Vijf diverse porseleinen vaasjes

Met blauwwitte decors van draken en florale motieven, China/Japan, vnl. 19e eeuw, h. 16-21 cm (defecten en restauraties).

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2220

Een beeld van een Garuda

Wit- en goudkleurig geschilderd hout, Bali, h. 81.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2221

Vier diverse maskers, Indonesië, Oceanië en Afrika

H. 34 - 63 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2222

Twee snuifflesjes en een cloisonné vaas, China

Porseleinen snuiffles met decor van tempelleeuwen, h. 6 cm, glazen snuiffles met floraal reliëfdecor, h. 6.5 cm, cloisonné vaas met decor van feniks en draak, h. 20.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2223

Een groen jade theeset, China

Trekpot met 6 kopjes en pattipan, l. 18.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2224

Een 3-delig kaststel, China ca. 1900

Blauwwit porselein met decor van draken en florale motieven, samengesteld, h. 21 - 22.5 cm, één vaas met chip en deksel niet origineel.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 2225

Een vaas, China vroege 20e eeuw

Polychroom porselein met decor van boeddhisten, h. 34 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2226

Een kavel divers, Indonesië en Tibet

Een Batak medicijnkoker, h. 33 cm, een benen betelstamper, l. 22 cm en een gebedsmolen, l. 24 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2227

Een porseleinen schotel

Cracquelé glazuur, met polychroom decor van strijders, China, vroege 20e eeuw, ø 38.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2228

Een Yixing theepot

Met decor van karakters en bloesemtak met vogel, l. 21 cm.

Verkocht voor € 150

Kavels per pagina: