Mer decor van van een musicerend gezelschap, deels met ivoor ingelegd, Japan, vroege 20e eeuw, 17.5 x 25.5 cm (defectjes).
Verkocht voor € 20
Met floraal en geometrisch decor, China, 19e eeuw, ø 29 cm.
Verkocht voor € 122
Dees handgekleurd, Japan, ca. 1900, 21 x 30 cm.
Verkocht voor € 30
China, Kangxi, ø 21.5 cm (1 bord gelijmd en krammen, alle met frittings).
Te koop voor € 100
Zwart goud en rood lakwerk, met floraal en vogeldecor, 50 x 30 cm.
Verkocht voor € 20
Met centraal decor van pioenen, bamboe, en pagode in landschap, China, 19e eeuw, ø 23 cm (2 met haarlijnen).
Verkocht voor € 40
Blauwwit porselein met decor van gelukssymbolen en florale motieven, China 20e eeuw, h. 23 cm.
Verkocht voor € 50
Penselenpot voorzien van gesneden decor met twee voorstellingen: figuren in bamboebos en figuren bij huisje omgeven door dennenbomen, h. 36 cm, één sculptuur van Boeddha, h. 36.5 cm en één sculptuur van een figuur staand op mythologische wezens, h. 20.5 cm, China, ca. 1900.
Verkocht voor € 80
Gestileerd floraal reliëfdecor, h. 5 - 13 cm.
Te koop voor € 300
Collier voorzien van BWG zilveren tussenstukjes en deels onedele sluiting, l. 52 cm, ø van armband: 7.5 cm.
Verkocht voor € 130
W.o. diverse hangers, gesp en stempel, h. 9 cm.
Te koop voor € 80
Polychroom decor met vlinders en florale motieven, h. 21 cm.
Verkocht voor € 40
Floraal decor, 4 x 6.5 cm.
Verkocht voor € 40
Beide met reliëfdecor van Boeddha geflankeerd door 2 figuren en voorzien van houten voetstukjes, h. ca. 24 cm.
Verkocht voor € 130
Vier medaillons met floraal gravé decor, h. 15 cm.
Verkocht voor € 40
Met blauwwitte decors van draken en florale motieven, China/Japan, vnl. 19e eeuw, h. 16-21 cm (defecten en restauraties).
Verkocht voor € 15
Wit- en goudkleurig geschilderd hout, Bali, h. 81.5 cm.
Verkocht voor € 35
H. 34 - 63 cm.
Verkocht voor € 25
Porseleinen snuiffles met decor van tempelleeuwen, h. 6 cm, glazen snuiffles met floraal reliëfdecor, h. 6.5 cm, cloisonné vaas met decor van feniks en draak, h. 20.5 cm.
Verkocht voor € 20
Trekpot met 6 kopjes en pattipan, l. 18.5 cm.
Verkocht voor € 30
Blauwwit porselein met decor van draken en florale motieven, samengesteld, h. 21 - 22.5 cm, één vaas met chip en deksel niet origineel.
Verkocht voor € 170
Polychroom porselein met decor van boeddhisten, h. 34 cm.
Verkocht voor € 140
Een Batak medicijnkoker, h. 33 cm, een benen betelstamper, l. 22 cm en een gebedsmolen, l. 24 cm.
Verkocht voor € 40
Cracquelé glazuur, met polychroom decor van strijders, China, vroege 20e eeuw, ø 38.5 cm.
Verkocht voor € 100
Met decor van karakters en bloesemtak met vogel, l. 21 cm.
Verkocht voor € 150