Kavels per pagina:

Lotnummer 2229

Een serie van 3 kop-en-schotels, China 19e eeuw

Blauwwit porselein, met krab en baars decor, (1 kom met chip en haarlijn, 1 schotel met randchip).

Verkocht voor € 400

Lotnummer 2230

Een serie van 10 octagonale schotels

Blauwwit porselein met peterseliedecor in vlakverdeling, China, 19e eeuw, ø 13.5 cm (randchipjes).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2231

Een verzameling blauwwit porselein

Bestaande uit 9 diverse kopjes, w.o. een serie van 4, en een schotel met decor van Joosje te paard, China, vnl. Kangxi, 18e eeuw, ø 5.5-13.5 cm (defectjes).

Verkocht voor € 400

Lotnummer 2232

Acht diverse blauwwitte vaasjes

W.o. een Kangxi bolvaasje met lange lijzendecor (haarlijn), Boeren Ming, en balustervormig vaasje met floraal decor, h. 5.4-9 cm (defectjes).

Verkocht voor € 900

Lotnummer 2233

Twee ingelijste wayangpoppen

Beschilderde varkenshuid, China, jaren '30, wolfachtige figuur, 41 x 26 cm en dame in kimono, 39 x 22 cm (maten incl. lijst).

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2234

12 kopjes en 12 schoteltjes, China 19e eeuw

Blauwwit porselein met peterseliedecor (defecten).

Verkocht voor € 480

Lotnummer 2235

6 kopjes en schoteltjes en 4 kopjes en 6 schoteltjes, China 19e eeuw

Amsterdams bont (enkele defectjes).

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2236

Een schotel, China Imari/encre de Chine, 18e eeuw

Decor van landschap en floraal decor, ø 35 cm (barst, haarlijn binnen de standring en randschilfers)

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2237

Een schotel, Japan ca. 1900

Polychroom beschilderd porselein, ø 40.7 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2238

2 bordjes, China 18e eeuw

Blauwwit porselein met Lange Lijs decor, lotusvormig, ø 21 cm (één exemplaar met haarlijn)

Verkocht voor € 280

Lotnummer 2239

8 diverse borden en een gemberpot, China 18e eeuw

Blauwwit gedecoreerd porselein (defecten)

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2240

3 kopjes, 2 schoteltjes, een kommetje en twee miniatuur vaasjes, China 18e eeuw

Alle blauwwit gedecoreerd porselein (defecten).

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2241

3 diverse Imari trekpotjes, China en Japan 18/19e eeuw

polychroom gedecoreerd porselein, h. 10-13 cm (de pompoenvormige met defecte tuit).

Verkocht voor € 480

Lotnummer 2242

5 borden, serie van 4 schoteltjes, een kopje en een schoteltje, China/Japan 18e eeuw

Polychroom beschilderd porselein.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2243

Vier diverse series kopjes en schoteltjes, China en Japan Imari 18e en 19e eeuw

39 stuks polychroom gedecoreerd porselein (defectjes).

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2244

Een ceremoniële hoofdtooi, vermoedelijk Indonesië

Rijkgesneden en versierd, vervaardigd uit noot, L. ca. 100 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2245

3 dissels, 5 stenen bijlen en een rieten pijlenkoker

Vermoedelijk Papoea Nieuw Guinea.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2246

6 diverse slagwapens, Zuidoost Azië

W.o. enige oude exemplaren, L. 60 - 70 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2247

Bogen, speren en pijlen, w.o. Papoea Nieuw Guinea

L. tot 208 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2248

4 diverse oude krissen, Indonesië vroege 20e eeuw

Eén exemplaar in verzilverde schede, L. 47.5 - 53.5 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2249

Divers blauwwit porselein, w.o. China 18/19e eeuw

6 kopjes en 8 schoteltjes met Lange Lijs decor, 3 diverse schoteltjes en 7 diverse kommetjes, defecten.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2250

Vier 'boeren ming' (gember)potten, Zuid-Oost Azië 18/19e eeuw

1 met koord, h. 7.5-16.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2251

Een Famille rose dekselvaas op zwart fond, China 1e helft 20e eeuw

Porselein met decor van paradijsvogels op bloemtakken, h. 24 cm, deksel gelijmd.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2252

Cloisonné vaasje, Japan 20e eeuw

Met decor van adelaar bij woeste zee, h. 15 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2253

Een beeldje van een zittende Boeddha, Zuid-Oost Azië

Brons, "vrouwelijke Boeddha", mogelijk antiek, h. 10 cm.

Verkocht voor € 50

Kavels per pagina: