Kavels per pagina:

Lotnummer 2027

Twee Balinese gestoken houten sierpanelen

met florale motieven, ca. 1900, 28 x 35 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2028

Een bronzen manilla

met cirkelmotief, Nigeria, l. 29 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2029

Negentien bronzen manilla's

Nigeria, l. ca. 6 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2030

Een bronzen vaas op voetstuk

met reliëfdecor van vogels en bloesemtakken, de grepen in de vorm van feniksen, China, 20e eeuw, h. 43 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2031

Een blanc de Chine beeld van de geluksgod Shou

China, vermoedelijk 19e eeuw, h. 19 cm (kleine chipjes aan voetstuk en scepter defect).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2032

Een spekstenen figuur van de geluksgod Fu

China ca. 1900, h. 15.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2033

Drie antieke tampans of "scheepjesdoeken"

Zuid-Sumatra, late 19e/vroeg 20e eeuw, ca. 80 x 73 cm (1 met gaatje).

Verkocht voor € 440

Lotnummer 2034

Een paar Balinese beeldjes van herten

Twee gesneden djati houten beelden van herten met hoge getorste geweien, 1 met kalf aan haar voeten, Bali tweede helft 20e eeuw, h. 44 cm (1 gewei aan bovenzijde beschadigd).

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2035

Een paar royaal model celadonkleurig geglazuurde porseleinen tuinpotten

China, h. 70 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 2036

Twee gestoken ebbenhouten olifanten

met ivoren tenen, ogen en slagtanden, h. 30 en 45 cm (slagtanden dienen opnieuw te worden vastgelijmd).

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2037

Vijf geribd blauwwit porseleinen koppen

met decor van bamboe, onderzijde gemerkt met artemisiablad, Kangxi, (1 met chipje en haarlijn en enkele met minieme frittings), daarbij een balustervormig dekselvaasje met floraal en vogedelcor, alle China, h. 13 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2038

Een kutani porseleinen schotel

met decor van figuren en vogels in landschap, Japan vroege 20e eeuw, ø 37 cm (glazuur sleets).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2040

Een paar hoge hockers

Rood gelakt hout met grijsmarmeren bovenplaatje, China tweede helft 20e eeuw, h. 62 x ø 25.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2041

Een porseleinen kraagvaas met decor van onsterfelijken en karakters

China, eerste helft 20e eeuw, h. 57 cm.

Verkocht voor € 1250

Lotnummer 2042

Een kavel divers porselein

Vier schaaltjes en een pot met diverse decors, w.o. karakters en figuren, China 19/20e eeuw, h. 5-14 cm (pot met chip).

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2043

Een serie van 5 blauwwit porseleinen borden

Met centraal decor van pioenen en kostbaarheden,de randen met florale motieven en vlinders, China, Qianlong, 18e eeuw, ø 23 cm (1 bord met chipje, 1 met kleine en 1 met grote haarlijn).

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2044

Een blauwwit porselein kom met krab- en baarzendecor

Met 4 karaktermerk, China 19e eeuw, ø 25 cm (2 chipjes).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2045

Een paar blauwwit porseleinen balustervormige dekselvaasjes

met floraal decor, China, 18e eeuw, h. 12.5 cm, op houten hockertjes (deksels defect en niet origineel).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2046

Een borduurwerk op zijde

met decor van Guanyin, vlinders en lotusbloemen, China, 19e/vroege 20e eeuw, 23.5 x 9 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2047

Een serie van 3 famille rose porselienen borden

met florale motieven en gouden slakjes in de randen China, 18e eeuw, ø 24 cm (1 met chipje, 1 met gelijmde chip en 1 met haarlijn).

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2048

Een Japans lakwerk dienblaadje

decor van zilveren chrysant op rood fond, 1e helft 20e eeuw, 27 x 40 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2049

Een blauwwit porseleinen bord met peterseliedecor

gemerkt met 4 karakter merk, China ca. 1900, ø 25 (bakfout en chipje).

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2050

Chinese aquarel - Bamboe

L.o. gemerkt, 19 x 26 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2051

Een blauwwit porseleinen kannetje met zilveren monturen

Decor met huisje in landschap en florale motieven, China, 18e eeuw, monturen met gravé decor, Holland, 19e eeuw, h. 9.5 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2052

Een blauwwit porseleinen kom met zilveren hengsel

Zijkanten van kom met decor van figuren en bodem van de binnenkant met decor van zotjes, China, Kangxi. Hengsel met floraal gravé decor, Holland, 1865, ø 14.5 cm (enkele minieme chipjes).

Verkocht voor € 170

Kavels per pagina: