Blauwwit decor met qilins in cartouches en florale motieven, h. 22 cm, op houten hocker.
Verkocht voor € 800
bestaande uit een steelvaas, 4 borden, een 2 grote schotels en 3 kop-en-schotels China, Japan, 18e/19e eeuw (haarlijnen en restauraties).
Verkocht voor € 120
Decor van pioenen en florale motieven, gemerkt met artemisiablad, China, einde 17 eeuw, ø 21.5 cm (haarlijn, frittings, minieme randchip).
Verkocht voor € 70
Twee beelden van Shou en Fu (chips), een vaas (gelijmd), twee bureaustukken (1 gebroken) en één deel van een bureaustuk en een waterbakje met aap, China, h. 4 - 20 cm.
Verkocht voor € 70
Een cloisonné luciferdoosjeshouder met jade plaquette, twee Kantonees porseleinen potjes (1 deksel ontbreekt), een jade sculptuur van Budai op houten hockertje (chip in jade en 2 pootjes van hockertje ontbreken) en 3 diverse houten hockertjes.
Verkocht voor € 50
met voorstellingen van Geisha's, 19e eeuw, ca. 37 x 25 cm (vochtschade).
Verkocht voor € 50
houtsnede, 1852, acteur Nakamura Utaemon als Matahei, uit de serie 53 stations langs de Tôkaidô weg, 34 x 24 cm.
Verkocht voor € 70
Hotei en een zittende man met kopje in zijn hand, beide aan onderzijde gesigneerd, Japan, h. 3 en 3.7 cm.
Verkocht voor € 50
Hout met leren trommelvel vastgezet met touw en trommel voorzien van band met gestileerd snijwerk, vermoedelijk Oceanië, h. 48 cm.
Verkocht voor € 40
met diverse blauwwit florale decors, China 2e helft 18 eeuw, ø 22.5-23.5 cm (diep bord gelijmd, overige met haarlijnen en chips) .
Verkocht voor € 30
met reliëfdecor van een draak, vroege 20e eeuw, h. 40 cm (hoofd draak ontbreekt, scheurtje in voet).
Te koop voor € 40
twee met famille rose decor op zwart fond en zotjes in tuin in cartouches, daarbij een vaas met koi decor op rood fond, 20e eeuw, h. 36 cm (decor sleets).
Verkocht voor € 40
bestaande uit een sculptuur van een olifant met benen slagtanden, h. 30 cm en een 3-potige standaard met snijwerk van figuren, beide Afrika, twee maskers en een reliëf met vogeldecor, Bali.
Verkocht voor € 25
naar Ming voorbeeld, met florale motieven en gelukssymbolen, 20e eeuw, h. 22 cm.
Verkocht voor € 25
met reliëfdecor van een adelaar op tak, l. 30 en h. 17.5 cm.
Verkocht voor € 25
deels ingelegd met met (spiegel-)glas, Zuid-Oost Azië, daarbij een palissanderhouten en benen kompas en een porseleinen olielamp met paardendecor, China, h. 30.5 cm.
Verkocht voor € 40
met voorstelling van vissen en waterplanten, in gestoken houten omlijsting, 20e eeuw, h. 49 x b. 38 x d. 16 cm
Verkocht voor € 60
bestaande uit een kom, een dekselpot met pioendecor, en een balustervormig vaasje met grepen gevat in demonenkoppen, China/Zuidoost-Azië, 20e eeuw, h. 10-31 cm.
Verkocht voor € 30
met decor van jagers en gestileerde schildpadden, mogelijk Yoruba, Nigeria, h. 80 cm.
Verkocht voor € 40
1 met achterglasschildering van landschap en 1 met parelmoer bekleed, China, h. 8 en 8.3 cm, daarbij een sadeliet exemplaar, h. 6 cm, alle 20e eeuw.
Verkocht voor € 30
Een naaikist met uitneembaar compartiment, h. 14 cm, een kostbaarhedenkastje, h. 30 cm, en een paneel met decor van figuren en Mount Fuji, 60 x 36 cm Japan, ca. 1900 (defecten).
Verkocht voor € 50
Blessing en Longevity, 65 gram.
Verkocht voor € 60
een paar polychroom aardewerk hoofden, 2 zittende figuren en een kalebasvormig vaasje met niet-originele stop, h. 16-32 cm (chips).
Verkocht voor € 35
Rechthoekig en met gesneden decor van hoogwaardigheidsbekleder en jongetje, 19e eeuw, 5.5 x 3.8 cm.
Verkocht voor € 60
vermoedelijk Noord-Afrika, l. 55 cm (schede met defecten).
Te koop voor € 20