Kavels per pagina:

Lotnummer 2053

Een porseleinen gemberpot, China Kangxi

Blauwwit decor met qilins in cartouches en florale motieven, h. 22 cm, op houten hocker.

Verkocht voor € 800

Lotnummer 2054

Een kavel divers Imari porselein

bestaande uit een steelvaas, 4 borden, een 2 grote schotels en 3 kop-en-schotels China, Japan, 18e/19e eeuw (haarlijnen en restauraties).

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2055

Een blauwwit porseleinen diep bord, Kangxi

Decor van pioenen en florale motieven, gemerkt met artemisiablad, China, einde 17 eeuw, ø 21.5 cm (haarlijn, frittings, minieme randchip).

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2056

Een kavel spektstenen voorwerpen

Twee beelden van Shou en Fu (chips), een vaas (gelijmd), twee bureaustukken (1 gebroken) en één deel van een bureaustuk en een waterbakje met aap, China, h. 4 - 20 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2057

Een kavel divers Chinese kleinoden

Een cloisonné luciferdoosjeshouder met jade plaquette, twee Kantonees porseleinen potjes (1 deksel ontbreekt), een jade sculptuur van Budai op houten hockertje (chip in jade en 2 pootjes van hockertje ontbreken) en 3 diverse houten hockertjes.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2058

Drie Japanse kleurenhoutsnedes

met voorstellingen van Geisha's, 19e eeuw, ca. 37 x 25 cm (vochtschade).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2059

Utagawa Kunisada (1786-1865) - Ôtsu

houtsnede, 1852, acteur Nakamura Utaemon als Matahei, uit de serie 53 stations langs de Tôkaidô weg, 34 x 24 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2062

Twee diverse netsukes

Hotei en een zittende man met kopje in zijn hand, beide aan onderzijde gesigneerd, Japan, h. 3 en 3.7 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2063

Een trommel

Hout met leren trommelvel vastgezet met touw en trommel voorzien van band met gestileerd snijwerk, vermoedelijk Oceanië, h. 48 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2064

Vier Chinees porseleinen borden

met diverse blauwwit florale decors, China 2e helft 18 eeuw, ø 22.5-23.5 cm (diep bord gelijmd, overige met haarlijnen en chips) .

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2065

Een Japans bronzen vaas

met reliëfdecor van een draak, vroege 20e eeuw, h. 40 cm (hoofd draak ontbreekt, scheurtje in voet).

Te koop voor € 40

Lotnummer 2066

Drie Chinees porseleinen vazen

twee met famille rose decor op zwart fond en zotjes in tuin in cartouches, daarbij een vaas met koi decor op rood fond, 20e eeuw, h. 36 cm (decor sleets).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2067

Een kavel divers houtsnijwerk

bestaande uit een sculptuur van een olifant met benen slagtanden, h. 30 cm en een 3-potige standaard met snijwerk van figuren, beide Afrika, twee maskers en een reliëf met vogeldecor, Bali.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2068

Een Chinees porseleinen gemberpot

naar Ming voorbeeld, met florale motieven en gelukssymbolen, 20e eeuw, h. 22 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2069

Een gietijzeren krokodil en een Japans koperen vaasje

met reliëfdecor van een adelaar op tak, l. 30 en h. 17.5 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2071

Twee gesneden houten beelden

deels ingelegd met met (spiegel-)glas, Zuid-Oost Azië, daarbij een palissanderhouten en benen kompas en een porseleinen olielamp met paardendecor, China, h. 30.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2072

Een scherm met Chinees zijden borduurwerk

met voorstelling van vissen en waterplanten, in gestoken houten omlijsting, 20e eeuw, h. 49 x b. 38 x d. 16 cm

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2073

Een kavel divers cloisonné

bestaande uit een kom, een dekselpot met pioendecor, en een balustervormig vaasje met grepen gevat in demonenkoppen, China/Zuidoost-Azië, 20e eeuw, h. 10-31 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2076

Een rijkgestoken trommel bekleed met dierenhuid

met decor van jagers en gestileerde schildpadden, mogelijk Yoruba, Nigeria, h. 80 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2077

Drie snuifflesjes

1 met achterglasschildering van landschap en 1 met parelmoer bekleed, China, h. 8 en 8.3 cm, daarbij een sadeliet exemplaar, h. 6 cm, alle 20e eeuw.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2078

Een kavel lakwerk

Een naaikist met uitneembaar compartiment, h. 14 cm, een kostbaarhedenkastje, h. 30 cm, en een paneel met decor van figuren en Mount Fuji, 60 x 36 cm Japan, ca. 1900 (defecten).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2079

Een BWG zilveren gesp in de vorm van Chinese karakters

Blessing en Longevity, 65 gram.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2081

Vijf Midden-Amerikaanse keramiek beeldjes

een paar polychroom aardewerk hoofden, 2 zittende figuren en een kalebasvormig vaasje met niet-originele stop, h. 16-32 cm (chips).

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2082

Een Chinese benen hanger

Rechthoekig en met gesneden decor van hoogwaardigheidsbekleder en jongetje, 19e eeuw, 5.5 x 3.8 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2083

Een machete in leren schede

vermoedelijk Noord-Afrika, l. 55 cm (schede met defecten).

Te koop voor € 20

Kavels per pagina: