Kavels per pagina:

Lotnummer 2084

Een Iraanse zilveren doos

Deksel met gravé decor van figuren en zijkanten met gravé decor van Arabische motieven, h. 3 x b. 12 x d. 9.5 cm, 308 gram.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2087

Een paar blauwwit porseleinen dekselschalen

bekroond door vissen, China, modern, l. 22 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2088

Een paar polychroom porseleinen steelvazen

met decor van wijsgeren, vogels en vleermuizen, midden 20e eeuw, h. 31.5 cm

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2089

Een lantaarntje met gebrandschilderde ruitjes

met landschapsdecor, China, 2e kwart 20e eeuw, h. 26 en ø 30 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2091

Een porseleinen beeld van Budai

met gouden biezen, China, 20e eeuw, h. 25 cm (gemerkt).

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2093

Een kavel diverse porseleinen schotels

met diverse blauwwitte en polychrome decors, China 18e/20e eeuw, ø 10-18cm (defecten).

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2094

Een kurkdiorama met decor van pagode en kraanvogels in landschap

in zwart gelakte kast, China, 1e helft 20e eeuw, h. 27 x b. 49 x d. 10 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2097

Een paar Kantonese porseleinen dekselvazen

Decor van figuren en vogels in cartouches omringd door florale motieven, deksels bekroond door vergulde leeuwen, China tweede helft 20e eeuw, h. 67 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2098

Een verzameling van 26 polychroom porseleinen figuurtjes

W.o. zotjes en Budai, China, 20e eeuw, h. 5.5-13.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2099

Een kavel diverse Indische miniaturen, BWG en onedel

Ploegende boer, scheepje, riksja's , ezelwagens.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2101

Een paar blauwwitte kraagvazen

porseleinen vazen met reliëfdecor van draken, China einde 20e eeuw, h. 62 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2102

Een porseleinen kraagvaas en een dekselpot

Beide met polychroom floraal decor op zwart fond, China tweede helft 20e eeuw, h. 33 en 62 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2103

Een zilveren Chinese bladwijzer

1e gehalte, met reliëfdecor van draak en feniks, l. 19.4 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2104

Een famille rose porseleinen bord en een kopje

Bord met decor van antiquiteiten en florale motieven (haarlijn en enkele chipjes aan achterzijde), kopje met decor van figuren (gerestaureerd), China, 18e eeuw, ø 22 en 6.3 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2105

Een paar benen katana's

Met floraal gravé decor, op houten standaard, l. 80 en 87 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2106

Een Kantonese bloempot en een dekselpot

Beide porselein, de bloempot met polychroom decor van vrouwen in tuin in cartouches omringd door florale motieven, dekselpot met polychroom decor van figuren, vogels, vissen, insecten en florale motieven, deksel bekroond door tempelleeuw, China einde 20e eeuw, h. 30 en 38 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2108

Een paar Famille rose porseleinen schotels

Decor van ontmoeting tussen mythische strijders, China tweede helft 20e eeuw, ø 33 cm.

Verkocht voor € 1000

Lotnummer 2109

Een kavel divers porselein

Een paar Imari vazen, een Kantonese hexagonale dekselpot en een dekselpot met gelukssymbolen in cartouches en florale motieven op geel fond (deksel gelijmd), China 20e eeuw, h. 21 - 37 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2110

Een blauwwit porseleinen dekselvaas

Decor met feniksen en florale motieven, China 20e eeuw, h. 50 cm (deksel gelijmd).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2111

Kavel divers porselein

4 penseelpotten, dekselpot en 2 rolwagens, alle polychroom gedecoreerd, China 20e eeuw, h. 10-28 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2112

Vijf diverse houten hockers

W.o. 2 paren, China, h. 13-21, ø 20-30 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2113

Een kavel Chinees en Japans

Voornamelijk porseleinen objecten, w.o. terrine in de vorm van een eend, borden, vazen, etc.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2114

Een 4-delig porseleinen kaststel

met blauwwit decor van draken en florale motieven, China, ca. 1900, h. 16 cm (haarlijnen en frittings).

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2115

Een polychroom porseleinen beeld van een zittend figuurtje, China

Inkeping in het hoofd (voor wierookstokje?), h. 9.5 cm (voet gelijmd).

Te koop voor € 20

Lotnummer 2116

Een achterglasschildering met voorstelling van vissers in rivier

China, 1e helft 20e eeuw, 33 x 13.5 cm.

Verkocht voor € 30

Kavels per pagina: