Deksel met gravé decor van figuren en zijkanten met gravé decor van Arabische motieven, h. 3 x b. 12 x d. 9.5 cm, 308 gram.
Verkocht voor € 120
bekroond door vissen, China, modern, l. 22 cm.
Verkocht voor € 40
met decor van wijsgeren, vogels en vleermuizen, midden 20e eeuw, h. 31.5 cm
Verkocht voor € 100
met landschapsdecor, China, 2e kwart 20e eeuw, h. 26 en ø 30 cm.
Verkocht voor € 25
met gouden biezen, China, 20e eeuw, h. 25 cm (gemerkt).
Verkocht voor € 200
met diverse blauwwitte en polychrome decors, China 18e/20e eeuw, ø 10-18cm (defecten).
Verkocht voor € 180
in zwart gelakte kast, China, 1e helft 20e eeuw, h. 27 x b. 49 x d. 10 cm.
Verkocht voor € 35
Decor van figuren en vogels in cartouches omringd door florale motieven, deksels bekroond door vergulde leeuwen, China tweede helft 20e eeuw, h. 67 cm.
Verkocht voor € 100
W.o. zotjes en Budai, China, 20e eeuw, h. 5.5-13.5 cm.
Verkocht voor € 30
Ploegende boer, scheepje, riksja's , ezelwagens.
Verkocht voor € 130
porseleinen vazen met reliëfdecor van draken, China einde 20e eeuw, h. 62 cm.
Verkocht voor € 80
Beide met polychroom floraal decor op zwart fond, China tweede helft 20e eeuw, h. 33 en 62 cm.
Verkocht voor € 45
1e gehalte, met reliëfdecor van draak en feniks, l. 19.4 cm.
Verkocht voor € 70
Bord met decor van antiquiteiten en florale motieven (haarlijn en enkele chipjes aan achterzijde), kopje met decor van figuren (gerestaureerd), China, 18e eeuw, ø 22 en 6.3 cm.
Verkocht voor € 50
Met floraal gravé decor, op houten standaard, l. 80 en 87 cm.
Verkocht voor € 160
Beide porselein, de bloempot met polychroom decor van vrouwen in tuin in cartouches omringd door florale motieven, dekselpot met polychroom decor van figuren, vogels, vissen, insecten en florale motieven, deksel bekroond door tempelleeuw, China einde 20e eeuw, h. 30 en 38 cm.
Verkocht voor € 50
Decor van ontmoeting tussen mythische strijders, China tweede helft 20e eeuw, ø 33 cm.
Verkocht voor € 1000
Een paar Imari vazen, een Kantonese hexagonale dekselpot en een dekselpot met gelukssymbolen in cartouches en florale motieven op geel fond (deksel gelijmd), China 20e eeuw, h. 21 - 37 cm.
Verkocht voor € 50
Decor met feniksen en florale motieven, China 20e eeuw, h. 50 cm (deksel gelijmd).
Verkocht voor € 50
4 penseelpotten, dekselpot en 2 rolwagens, alle polychroom gedecoreerd, China 20e eeuw, h. 10-28 cm.
Verkocht voor € 60
W.o. 2 paren, China, h. 13-21, ø 20-30 cm.
Verkocht voor € 150
Voornamelijk porseleinen objecten, w.o. terrine in de vorm van een eend, borden, vazen, etc.
Verkocht voor € 140
met blauwwit decor van draken en florale motieven, China, ca. 1900, h. 16 cm (haarlijnen en frittings).
Verkocht voor € 120
Inkeping in het hoofd (voor wierookstokje?), h. 9.5 cm (voet gelijmd).
Te koop voor € 20
China, 1e helft 20e eeuw, 33 x 13.5 cm.
Verkocht voor € 30