Koper, vier ronde, ø 2.2-7.8 cm, en een ovale, l. 4.2 cm, alle met een vierkant centraal gat en met reliëf decor van karakters.
Verkocht voor € 50
22 krt., met Javaanse/Balinese inscriptie, Indonesië, 19e eeuw, ø 8.5 en 12.5 cm, 148.7 gram. Afkomstig uit de verzameling van J.M. Goslings 1878-1954.
Verkocht voor € 4600
Blauwwit: bord met drakendecor, ø 24 cm, schoteltje met figuur, ø 14 cm (haarlijn), kopje met floraal decor, h. 4.6 cm, diep bord met floraal decor, ø 21 cm (haarlijn en frittings), roombordje met floraal decor, ø 16 cm (gelijmd), kom met decor van figuren, h. 7 cm, ø 15.5 cm, polychroom: dekseldoos met decor van vrouw en zotje, h. 5 cm (deksel gelijmd ).
Verkocht voor € 150
h. 14.5 cm, (linkeroor heeft chipje).
Te koop voor € 50
Vier belletjes, vier pootjes en bekroond door een pauw, India, h. 14.5 cm.
Te koop voor € 100
Vermoedelijk Java, 19e eeuw, h. 12 cm (stukje brons gebroken, wel aanwezig).
Te koop voor € 60
Nepal/Tibet en China, h. 7.8 en 5.3 cm.
Te koop voor € 50
Geborduurd decor van spelende zotjes in tuin, 200 x 150 cm.
Te koop voor € 30