Kavels per pagina:

Lotnummer 2254

Vijf diverse oude Chinese munten, mogelijk antiek

Koper, vier ronde, ø 2.2-7.8 cm, en een ovale, l. 4.2 cm, alle met een vierkant centraal gat en met reliëf decor van karakters.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2255

Een geribd gouden offerschaaltje, bokor, met losse voetring

22 krt., met Javaanse/Balinese inscriptie, Indonesië, 19e eeuw, ø 8.5 en 12.5 cm, 148.7 gram. Afkomstig uit de verzameling van J.M. Goslings 1878-1954.

Verkocht voor € 4600

Lotnummer 2256

Een kavel divers porselein, China, 17-20e eeuw

Blauwwit: bord met drakendecor, ø 24 cm, schoteltje met figuur, ø 14 cm (haarlijn), kopje met floraal decor, h. 4.6 cm, diep bord met floraal decor, ø 21 cm (haarlijn en frittings), roombordje met floraal decor, ø 16 cm (gelijmd), kom met decor van figuren, h. 7 cm, ø 15.5 cm, polychroom: dekseldoos met decor van vrouw en zotje, h. 5 cm (deksel gelijmd ).

Verkocht voor € 150

Lotnummer volgt

Een houten sculptuurtje van een staand figuur

h. 14.5 cm, (linkeroor heeft chipje).

Te koop voor € 50

Lotnummer volgt

Een bronzen rammelaar

Vier belletjes, vier pootjes en bekroond door een pauw, India, h. 14.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer volgt

Een bronzen beeldje van een godin

Vermoedelijk Java, 19e eeuw, h. 12 cm (stukje brons gebroken, wel aanwezig).

Te koop voor € 60

Lotnummer volgt

Een bronzen Tara en een lapis sculptuur van Budai

Nepal/Tibet en China, h. 7.8 en 5.3 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer volgt

Een rood zijden doek, China

Geborduurd decor van spelende zotjes in tuin, 200 x 150 cm.

Te koop voor € 30

Kavels per pagina: