Kavels per pagina:

Lotnummer 2176

Een blauwwit porseleinen rolwagen

Met decor van huizen aan rivier, met 4 karakter merk, China 19e eeuw, h. 20.6 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2177

Een kavel divers

Divers Chinees en Indonesisch houten snijwerk, Indiaas verhalen kastje (Farad), metalen draak, kurkdiorama, lakwerk trommel met onderschotel en een cloisonné vaas.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2178

Een blanc de Chine beeld van een Guanyin , China

Staand op lotustroon, h. 49 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 2179

Een blanc de Chine beeld van een Guanyin, China

Staand op lotustroon, met een bloem in haar hand, h. 35 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2180

Een blanc de Chine beeld van Boeddha op Lotustroon, China

Hoogte: 45 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 2181

Een Imari wandschotel

Met geschulpte rand, Japan, Meiji, einde 19e eeuw, 42 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2182

Twee diverse kostbaarhedenkastjes

Kleine exemplaar met lakwerk decor van kraanvogels, Japan, ca. 1900, h. 19 cm, grote exemplaar met opgelegd en beschilderd decor van vrouwen in tuin, China, h. 32 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2183

Een beeld van de godin Kamakshi

Met offerschaal, brons, 1e helft 20e eeuw, h. 40.5 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2184

Een bronzen vaas

Met reliëfdecor van een draak, China, 1e helft 20e eeuw, h. 21 cm (deuk).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2185

Twee beelden van Guan Yu en Guan Yin

Deels gegraveerd en beschilderd been, China, 1e helft 20e eeuw, h. 39 en 41 cm (defectjes en manco's).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2186

Een kavel divers porselein

Twee diverse porseleinen borden (vissenbord gebarsten), een Kutani steelvaas, h. 25 cm, en een vierkantige serveerschaal, Qianlong (chip), China/Japan, 18e-19e eeuw.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2187

Een kavel divers porselein

Vier blauwwitte schoteltjes, een kom met Amsterdams bont decor (gekramde chip), twee kommetjes en een schaal met floraal decor, China, 17 - 20e eeuw, ø 10 - 15.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2189

Een kavel boeren Ming

Bestaande uit 8 diverse kommetjes en schoteltjes, Zuid-Oost Azië, 17e-19e eeuw, ø 11.2-14.1 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2190

Een polychroom porseleinen wandschotel

Met Kanton decor van figuren in cartouches, waaromheen florale motieven, China, ca. 1900, ø 37.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2191

Een paar beelden van qilins

Bronskleurig gepatineerd ijzer, China, h. 109 cm (1 puntje kam afgebroken).

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2192

Een rijkgestoken houten (rechter-) deurpaneel

Met decor van mensen en figuren, vermoedelijk Dogon, West-Afrika, begin/midden 20e eeuw, 56 x 41 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2193

Een terracotta Boeddha beeld

Staande op lotustroon, h. 145

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2194

Een gestoken (linker-) deurpaneel

Met decor van een hagedis en gezicht, vermoedelijk Dogon, West Afrika, midden 20e eeuw, 177 x 50.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2195

Een trekpotje, China einde 18e eeuw

Blauwwit gedecoreerd porselein, h. 14.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2196

Een paar porseleinen kastvazen

Met famille rose floraal en drakendecor op groen fond, China, h. 32.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2197

Een bronzen wierrookbrander

Afgezet met fries met gravédecor, op 3 poten met houten deksel, China, ca. 1700, h. 21 cm (incl. hocker met defectjes).

Verkocht voor € 440

Lotnummer 2198

Een rechthoekige bronzen wierrookbrander

De handvatten en pootjes in de vorm van fabeldieren, rondom voorzien van gravédecor China, ca. 1700 (1 pootje gesoldeerd), h. 16 cm (inclusief bijbehorende hocker).

Verkocht voor € 650

Lotnummer 2199

Een vroeg 17e-eeuws handschrift: Kulliyyat van Shams al-Din Muhammad Hafiz van Shiraz

Iran, vermoedelijk, Safavidische periode, vroege 17e eeuw, 23,5 x 19 cm. Conditie: de beginpagina’s van de inleiding ontbreken. Uitgebreide illuminatie van de openingspagina’s en 6 miniaturen in redelijke tot goede staat. Niet-originele, waarschijnlijk 18e-eeuwse lakband met bloemdecoraties aan binnen- en buitenzijde van de platten, met aanzienlijke schade door houtworm. In moderne cassette.

Verkocht voor € 2700

Lotnummer 2200

Een dekselvaas, China, ca. 1900

Blauwwit porselein met decor van figuren en florale motieven, h. 31 cm, vaas met gelijmde chip en deksel met chips.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2201

Een Blanc de Chine beeld van een Guanyin

Met scepter, China, 20e eeuw, h. 37 cm (defectjes aan handen en scepter).

Verkocht voor € 15

Kavels per pagina: