Kavels per pagina:

Lotnummer 60

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met schelpen

l.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 20 x 25 cm (niet ingelijst).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 61

Ludwig Willem Reijmert Wenkebach (1860-1937) - Zeilbootje op Hollandse plas

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '16, 40 x 66 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 62

Jacob Simon Hendrik Kever (1854-1922) - De broodmaaltijd

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 73 x 56 cm.

Verkocht voor € 900

Lotnummer 63

Jacob Simon Hendrik Kever (1854-1922) - Bloemstilleven met gemberpot

l.o. gesigneerd, olieverf op doek, 29 x 40 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 64

Aldemir Martins (1922-2006) - Man in ceremoniële kleding

R.o. gesigneerd en gedateerd '85, gemengde techniek, 26 x 18 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 65

Jan Korthals (1916-1972) - Havengezicht

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 30 x 40 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 66

Kees van Dongen (1877-1968) - Deauville, La Plage

Pochoir, r.o. genummerd HC XXVI, 26 x 34 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer 67

Jeanne Bieruma-Oosting (1898-1995) - Drie goudvissen

R.o. handgesigneerd en l.o. in de plaat gemonogrammeerd, kleurenhoutsnede 114/150, 51 x 30 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 69

Henricus Franziscus Wiertz (1784-1858) - Reizigers bij ruïne

M.o. gesigneerd en gedateerd 1828, olieverf op doek, 33.3 x 43.5 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 70

Nijland - Winters landschap met schaatsers

r.o. gesigneerd, mogelijk Johan Christiaan Nijland (1888-1974), olieverf op doek, 50 x 60 cm (l.o. beschadiging doek).

Te koop voor € 1100

Lotnummer 71

Henk Poeder (1964) - Vogels en muisje op bloesemtakken

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 40 x 50 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 72

Pieter Adrianus "Piet" Bouter (1887-1968) - Herder met schapen bij kooi

r.o. gesigneerd, olieverf op doek, 41 x 61 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 73

Hollandse school, 19e eeuw, figuren rond de kerk in Hollandse stad

mogelijk AR gemonogrammeerd, marouflé, 64 x 54 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 74

Hendrik Andries "Henk" Munnik (1912-1997) - Stilleven met scheepsattributen

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 55 x 75 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 75

Een topografische kaart - 't Hoogh-heemraetschap van de Ytwaterende sluysen in Kennemerlant en de West-Frieslant

Kopergravure, herdruk uit 1945 ter gelegenheid van de studie van J. Belonje, "Het Hoogheemraadschap van de Uitwaterende sluizen in Kennemerland en West-Friesland, 1544-1944"., 53.5 x 68.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 76

Martinus Schouman (1770-1848) - Schepen op woelige zee

r.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 29.5 x 39 cm.

Verkocht voor € 1000

Lotnummer 77

Martinus Schouman (1770-1848) - Schepen voor de kust

r.o. gesigneerd, 29 x 39 cm.

Verkocht voor € 1000

Lotnummer 78

Carl August Streefkerk (1884-1968) - Timmerman

L.o. gesigneerd en gedateerd 1947, olieverf op doek, 50 x 40 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 79

Henk Gorter (1908-1974) - Abstracte compositie

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 80 x 65 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 80

Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe (1875-1927) - Vissersvolk bij bomschuiten op het strand bij ondergaande zon

L.o. gesigneerd en gedateerd 1915, olieverf op doek, 46 x 61 cm (hoekje van lijst r.b. ontbreekt).

Verkocht voor € 3500

Lotnummer 81

Jean Firoux - Stilleven met 6 flessen

L.m. gesigneerd en gedateerd '63, olieverf op karton, 28 x 36 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 82

Sierk Schröder (1903-2002) - Studie van liggend naakt

R.o. gesigneerd en '92, gemengde techniek, 21 x 30 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 83

Corneille (1922-2010) - Compositie met twee vrouwen en vogels

R.o. gesigneerd en gedateerd '98, zeefdruk 109/200, 65 x 50 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 84

Corneille (1922-2010) - Compositie met vrouw en vogel

R.o. gesigneerd en gedateerd '93, zeefdruk 163/200, 43 x 33 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 86

Johan Kuypers (1894-1981) - Dreggende boer aan sloot

l.o. gesigneerd en gedateerd '29, 56 x 85 cm.

Verkocht voor € 300

Kavels per pagina: