Kavels per pagina:

Lotnummer 87

Pieter Been (1855-1924) - Kralingen in de winter

R.o. gesigneerd en gedateerd 1923, olieverf op doek, 60.4 x 43.2 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 88

Vlaamse school - De Heilige Triniteit omgeven door engelen

Vroege 17e eeuw, olieverf op koper, 21 x 26 cm.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 90

Jacob de Wit (c.1695-1754), engelenkopje

r.b. gesigneerd en gedateerd 1743, krijttekening, 24 x 31 cm (mist klein hoekje l.b., niet ingelijst).

Verkocht voor € 1800

Lotnummer 91

Wim Bos (1906-1977) - bedrijvigheid in de Rotterdamse haven

L.o. gesigneerd, gemengde techniek, 52 x 70 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 93

Toegeschreven aan Abraham Diepraem (1622-1670), interieur met rokende en drinkende mannen

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 12 x 16 cm.

Verkocht voor € 800

Lotnummer 94

Hermanus Berserik (1921-2002) - Pop en luchtship

M.o. gesigneerd en gedateerd 1970, kleurenlitho E.A. 20/20, 34 x 47 cm (barst in glas)

Verkocht voor € 110

Lotnummer 96

Hollandse school - Landschap met molen aan water

L.o. D. de Vries gesigneerd, in 19e-eeuwse trant, olieverf op paneel, 20 x 25 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 98

Carl Fahringer (1874-1952) - Aan de Schie te Schiedam

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 73 cm.

Verkocht voor € 1900

Lotnummer 99

Hollandse school vroege 20e eeuw - Gezicht op de Zuiderkerk te Amsterdam

Niet gesigneerd, olieverf op paneel, 18.3 x 24.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 100

Anna Jacoba Bosscha (1858-1924) - Parkgezicht

L.o. gemonogrammeerd en verso gedateerd 1914, olieverf op doek, 34 x 49 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 101

Lodewijk Johannes Kleyn (1817-1897) - Hollands rivierlandschap

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 17 x 24 cm.

Verkocht voor € 1100

Lotnummer 102

Willem Johannes Weissenbruch (1864-1941) - Dorpsrand

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 32 x 58 cm.

Verkocht voor € 1500

Lotnummer 103

Mogelijk Henriëtte Ronner - Kittens met bol wol

Potloodtekening, l.o. gesigneerd, 29 x 37 cm (krasjes in papier).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 105

Noord Afrikaans markttafereel bij stadspoort

R.o. onduidelijk gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 50 cm.

Verkocht voor € 470

Lotnummer 106

Twee 18e-eeuwse portretten van het echtpaar Van Staveren-Van Herzeele

Gerrebrandt van Staveren (1713-1801) ("Commissaris des Veeren" van Rotterdam op Duinkerken, Oostende, Brugge, Nijmegen, Arnhem, enz.) en Cornelia Angenita Dorothea van Herzeele (1726-1802), gehuwd op 27 juni 1751 te Rotterdam, olieverf op doek, 91 x 72 cm en 89.5 x 70.5 cm.

Verkocht voor € 3000

Lotnummer 107

Lucebert (1924-1994), Gezichten

R.o. gesigneerd en gedateerd '78, gemengde techniek, 21 x 18 cm, lijst voorzien van museumglas.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 108

Thierry de Cordier (1954), Inktbloeding n° 2

Gesigneerd op bijbehorend blad en gedateerd 2002, offset litho 54/70, Ludion, Gent/Amsterdam, 39.5 x 28 cm, lijst voorzien van museumglas. Inclusief bijbehorende map, 79 x 56.5 cm.

Verkocht voor € 1600

Lotnummer 110

Gerrit van Jeveren (1904-1986) - Haags straattafereel met tram

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 18.5 x 24 cm.

Verkocht voor € 270

Lotnummer 111

Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe (1875-1927) - Vissersvolk op het strand bij bomschuit

l.o. gesigneerd, olieverf op doek, 94 x 136 cm.

Verkocht voor € 10000

Lotnummer 112

Bart Peizel (1887-1974) - Stuurman op vrachtscheepje

R.o. gesigneerd, olieverf op board, 28.5 x 32.5 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 113

Bart Peizel (1887-1974) - Heidelandschap

R.o. gesigneerd en gedateerd 1910, olieverf op board, 30 x 21 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 115

Duitse school 19e eeuw - Monnik in landschap

A.S. Nagels r.o. gesigneerd en gedateerd 1847, aquarel, 19 x 13.5 cm (vochtplekje).

Te koop voor € 80

Lotnummer 117

Willem Jilts Pol (1905-1988) - Portret van een heer

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 55 x 45 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 118

Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947) - Bedrijvigheid in de Rotterdamse haven

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60 x 100 cm.

Verkocht voor € 900

Lotnummer 119

Johan Fredericus van den Berg (1939) - Benadering tot verandering IV

Verso gesigneerd, gestempeld en gedateerd 1970, tekening, oliekrijt op papier, 27 x 19 cm.

Verkocht voor € 60

Kavels per pagina: