Schilderijen, tekeningen en grafiek

Dinsdag 27 november, 18.30 uur.

Duitse school - Stilleven met sinaasappels

R.o. H.N. gemonogrammeerd en l.o. H. Noack geannoteerd, olieverf op paneel, 17 x 28 cm.

Verkocht voor € 40

Jan Toorop (1858-1928) - Kersttriptiek

Drie litho's, Engelenzang, Madonna en de Herders, Felix P. Abrahamson, Amsterdam, (3x) 28 x 16.5 cm.

Verkocht voor € 150

Karel Appel (1921-2006)

R.o. gesigneerd en gedateerd 1987, litho, 111.5 x 75 cm, in bijpassende lijst.

Verkocht voor € 300

German Grobe (1857-1938) - Schepen bij de uitwatering te Katwijk

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 50 cm.

Te koop voor € 750

Lotnummer 35

J. Maris gesigneerd, - Bomschuit in de branding

r.o. gesigneerd, olieverf op doek, 97.5 x 79.5 cm (niet ingelijst).

Verkocht voor € 650

Lotnummer 36

Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933) - Artilleristen in de duinen

m.o. gemonogrammeerd en gedateerd 1910, olieverf op board, 19 x 30 cm.

Verkocht voor € 1900

Piet Wiegman (1930-2008) - Compositie met figuren

Verkocht voor € 200

Lotnummer 39

Haagse school - Gezicht op de Brouwersgracht

r.o. onduidelijk gesigneerd (W. S...), olieverf op paneel, ca. 1925, figuren op Haagse straat met bomenrij en gele tram, vermoedelijk Brouwersgracht, 44 x 36 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 41

Jean Firoux - Stilleven met vier flessen

L.m. gesigneerd en gedateerd '59, olieverf op karton, ovaal, 20 x 28 cm.

Verkocht voor € 64

Lotnummer 42

Wouterus Verschuur (1812-1874) - Jongetje met paard en hond bij stal

l.o. gesigneerd, gewassen inkttekening, 24 x 33 cm.

Verkocht voor € 550

Lotnummer 43

Kees van Dongen (1877-1968) - Straatje te Parijs

Litho uit "La revolte des anges", plaat nr. 43, gedrukt door Mourlot, Parijs, 1951, 22 x 21 cm.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 44

Reinier Pijnenburg (1884-1968) - Spaanse dame in landschap

r.o. gesigneerd, olieverf op doek, 88 x 72 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 45

Jacobus Johannes von Damme (1877-1956) - Johanna van Damme wordt geboetseerd door beeldhouwer T. van Dijk

L.o. gesigneerd en gedateerd 1931, marouflé, 23.5 x 34.5 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 46

Borgert Carolus van Ettinger (1916-1991) - Het Gerecht met de Pieterskerk te Leiden

r.o. gesigneerd en gedateerd juni 1953, olieverf op board, 60 x 80 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 47

Pablo Picasso (1881-1973) - Couple d'Amoureux (Raphaël et La Fornarina)

Ets 20/50, 2e staat, uit Series 347, 14.5 x 20 cm.

Verkocht voor € 550

Lotnummer 48

Hollandse school 17e eeuw - Jachtscène

Gewassen inkttekening, niet gesigneerd, mogelijk een Bentvueghel, hertenjacht in Italianiserend landschap, 26.5 x 21.5 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 49

Willem Karel Nakken (1835-1926) - Koeien aan de waterkant

R.o. gesigneerd en gedateerd 1914, aquarel, 24 x 35 cm (glasplaat ontbreekt).

Verkocht voor € 260

Lotnummer 50

Kees van Dongen - Brigitte Bardot

Litho-affiche van Mourlot, gedateerd 1964, 77 x 52 cm (niet ingelijst).

Verkocht voor € 140

Lotnummer 51

Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987) - Het Stadstimmerhuis aan het Galgewater

r.o. gesigneerd, kleurenets, 32 x 37 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 52

Melcher l.o. gesigneerd - Gezicht van de Leidsestraat naar het Leidse Plein

mogelijk Jan Hermanus Melcher-Tilmes (1874-1920), olieverf op paneel, 30 x 24 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 53

Mogelijk Hendrik Dirk Kruseman van Elten - Hollands winterlandschap

olieverf op paneel, 28.5 x 46 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 54

Constant David Ludovic Artz (1870-1951) - Eenden aan de waterkant

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 30 x 40 cm.

Te koop voor € 2000

Lotnummer 55

Hollandse school - Hollands ijsgezicht

vroege 20e eeuw, W. Versteegh gesigneerd, olieverf op paneel, 14.5 x 17.5 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 57

Michel Paradis-Sauval (1937) - Stilleven met fruitschaal

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '91, 50 x 60 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 58

Wilhelm Hambüchen (1869-1939) - Bomschuit en vissers op het strand te Katwijk

r.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60 x 80 cm.

Verkocht voor € 1100