Kavels per pagina:

Lotnummer 453

W. D. de Jager - Stilleven met aziatisch porselein, jade ketting en citroen

L.o. gesigneerd en gedateerd 1960, olieverf op doek, 39 x 30 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 454

Jan Toorop (1858-1928) - "Annietje, mijn kleindochtertje"

R.o. in de plaat gesigneerd en gedateerd 1924, litho, kinderportret van Annie Fernhout, vermoedelijk uit een kalender, 27 x 21 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 455

Huibert Schallenberg (1883-1981) - Tulpen in vaas

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 24 x 18 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 456

C. de Zeeuw - Stadsstraat met paardenkar

Pseudoniem van Adriaan Christiaan Willem Terhell (1863-1949), r.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 70 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 457

Bernard Picart - Het Ontzet van Leyden

Ca. 1730, topografische gravure, 26.5 x 35.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 458

Toon Kelder (1894-1973), compositie

R.o. gesigneerd, houtskool, 67 x 48 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 459

Toon Kelder (1894-1973), vijf diverse abstracte composities

Alle gesigneerd, en gedateerd jaren '50 en '60, litho, houtsnede's, inkt, 49 x 40 tot 75 x 63 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 461

Adriaen van Ostade (1610-1685) - "Le coup de couteau"

L.o. in de plaat gesigneerd en gedateerd 1653, ets, vermoedelijk uit de tijd, tweede staat, 12.5 x 15 cm (herkomst G.J. Nieuwenhuizen Segaar).

Verkocht voor € 200

Lotnummer 462

Hollandse school - Portret van Max Tailleur

R.o. "Fr. Kant" gesigneerd, en getiteld "Hommage à Max van Mokum," olieverf op doek, 73.5 x 55 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 463

Max Tailleur (1909-1990) - Groene papegaai

R.o. gesigneerd, olieverf op board, 40 x 30 cm (niet ingelijst).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 464

Twee 18e-eeuwse erotische prentjes

Van amoureuze scènes, 13.5 x 10.5 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 465

Naar Constant (1920-2005), Comic Act

Reproductie van een litho uit 1976, 31 x 28 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 466

Johanna Pieneman (1889-1986) - Bank van Leening aan de OZ Voorburgwal

Te Amsterdam, niet gesigneerd, aquarel, 14.5 x 21 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 467

Waalko Jans Dingemans (1873-1925) - Het Rapenburg met het Academiegebouw te Leiden

R.o. in de plaat en hand gesigneerd, ets, 12 x 17 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 468

Twee keer grafiek

Cornelis Brandenburg (1884-1954), ets, de Zuiderkerk te Amsterdam, 38 x 26 cm, Anthonij Christiaan Wijnstroom, litho, Geknotte bomen in het Geuldal, 22 x 30 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 469

Jopie Limburg (1905-1991), Stilleven met appels, blauwe schaal en glazen pot

R.o. gesigneerd, olieverf op board, 27 x 32 cm, lijst voorzien van museumglas.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 471

Constant (1920-2005), Man met hoed kijkend naar links

R.o. gesigneerd, ets 17/20, 15.5 x 15.5 cm, lijst voorzien van museumglas.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 472

Kurt Löb (1926-2015), Diner

R.o. gemonogrammeerd en gedateerd '78, litho 76/150, scheurtje in papier, lijst voorzien van museumglas.

Verkocht voor € 64

Lotnummer 473

Ronald Tolman (1948), Triptiek van een vallende man

R.o. gesigneerd, 3 kleurenetsen 27/40, (3x) 13.5 x 18 cm, lijst voorzien van museumglas.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 474

Vladimir Suchanek (1933), Nohant

M.o. gesigneerd, litho 3/10, 1979, 18.5 x 9.5 cm, lijst voorzien van museumglas. De litho is vervaardigd voor de gelijknamige dichtbundel van Boudewijn Büch. Dit betreft 1 van de 10 losse exemplaren met Romeinse nummering.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 475

Fon Klement (1930-2000), Drie bloemen

R.o. gesigneerd en gedateerd '96, hoogdruk boardsnede 59/100, 10 x 10 cm, lijst voorzien van museumglas.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 476

Han Snel (1925-1998) - Vrouwen met offerschalen

L.o. gesigneerd en r.o. gedateerd Bali '89, litho 16/100, 29 x 17.5 cm (niet ingelijst).

Verkocht voor € 160

Lotnummer 477

Omar Basalmah - 15 Indische landschappen

Gesigneerde aquarellen, w.o. panorama's van Bogor, < 6.5 x 50 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 478

Willem van Malsen (1940-2005), Wijnglas

M.o. gesigneerd en gedateerd '98, gemengde techniek, 18.5 x 13.5 cm, lijst voorzien van museumglas.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 479

Willem Hendrik van der Nat (1864-1929) - Schaapskudde in heidelandschap

niet gesigneerd, krijttekening, 30 x 57.5 cm, uit de nalatenschap van de familie van de schilder en verso met authenticiteitsverklaring van dochter Willy van der Nat.

Verkocht voor € 150

Kavels per pagina: