Kavels per pagina:

Lotnummer 480

Willem Hendrik van der Nat (1864-1929) - Schuurtje

niet gesigneerd, gemengde techniek, 18.5 x 29.5 cm, uit de nalatenschap van de familie van de schilder, barst in glas.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 481

Willem Hendrik van der Nat (1864-1929) - Varkentjes

niet gesigneerd, olieverf op paneel, 16.5 x 23.5 cm, uit de nalatenschap van de familie van de schilder, verso met authenticiteitsverklaring van dochter Willy van der Nat

Verkocht voor € 600

Lotnummer 482

Willem Hendrik van der Nat (1864-1929) - Pancorbo

Niet gesigneerd, aquarel, gezicht op het bergdorp Pancorbo te Spanje, 19.5 x 27 cm, uit de nalatenschap van de familie van de schilder.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 483

Willem Hendrik van der Nat (1864-1929) - Hekje voor boerderij

Niet gesigneerd, olieverf op paneel, 27 x 35 cm, uit de nalatenschap van de familie van de schilder.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 484

Willem Hendrik van der Nat (1864-1929) - Heide

Niet gesigneerd, marouflé, 23 x 33 cm, uit de nalatenschap van de familie van de schilder.

Verkocht voor € 440

Lotnummer 485

Willem Hendrik van der Nat (1864-1929) - Boomgroep

Niet gesigneerd, marouflé, 26 x 35 cm, uit de nalatenschap van de familie van de schilder.

Verkocht voor € 440

Lotnummer 486

Willem Hendrik van der Nat (1864-1929) - Hooitijd

Niet gesigneerd, marouflé, 23 x 29 cm, verso met authenticiteitsverklaring van dochter Willy van der Nat, uit de nalatenschap van de familie van de schilder.

Verkocht voor € 550

Lotnummer 487

Willem Hendrik van der Nat (1864-1929) - Twee historiserende sepia's

1 x l.o. gesigneerd en gedateerd 1895, 1 x ongesigneerd, beide met voorstellingen m.b.t. de Spaanse overheersing, 26.5 x 44 cm en 40 x 25.5 cm, uit de nalatenschap van de familie van de schilder.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 488

Willem Hendrik van der Nat (1864-1929) - verzameling schetsen, aquarellen en aantekeningen

Bestaande uit: 7 houtskooltekeningen, een aquarel, 3 etsen en een notitieboekje met enkele schetsen en vele aantekeningen, uit de nalatenschap van de familie van de schilder.

Verkocht voor € 750

Lotnummer 489

Een monumentale vergulde lijst, daarin vissers in bosrijke omgeving

Duitse school einde 19e eeuw, olieverf op doek, 65 x 88.4 cm (binnenmaat lijst).

Verkocht voor € 55

Lotnummer 490

B. Medema (XX) - Moeder en dochter op landweg

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 70 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 491

Hollandse school - Nettenboetster

Niet gesigneerd, gouache, 27.5 x 22 cm.

Verkocht voor € 64

Lotnummer 492

Johannes Daniel Scherft (1891-1969) - 2 kleurenetsen van Den Haag

Beide r.o. handgesigneerd, "Mauritskade Den Haag", 37/150, 28 x 34 cm, en "Binnenhof Den Haag", 11/150, 39 x 31 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 494

Twaalf diverse grafische werken

Voornamelijk etsen en kleurengravures, w.o. Hans van Dokkum.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 495

Hollandse school - 3 pastel portretten

Alle onduidelijk gesigneerd, door dezelfde kunstenaar, meisje, jonge man met pet en huilend kind, 24.5 x 18.5 - 30 x 24 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 497

Romke Faber (1884-1953) - Huisjes aan water bij maanlicht

L.o. gesigneerd en gedateerd 1942, olieverf op doek, 50 x 40 cm (restauraties).

Te koop voor € 80

Lotnummer 498

Geer van Velde (1898-1977), Twee composities

Twee litho's uit Derrière Le Mirroir, no. 51, 1952, waarvan één ingelijst, 32 x 45 cm, lijst voorzien van museumglas. Daarbij Derrière Le Mirroir, no. 11 en 12, 1948.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 499

Ina van Toor (1952), Bord met bloemen

L.o. gesigneerd, gemengde techniek, 21.5 x 46.5 cm, lijst voorzien van museumglas.

Verkocht voor € 40

Lotnummer volgt

Hollandse school, midden 20e eeuw - Diverse landschappen

19 tekeningen, in 7 lijsten met passe-partouts.

Te koop voor € 100

Lotnummer volgt

Een serie van 20 aquarellen naar beroemde schilderijen van historische personen

W.o. Juliette Recamier, Lord Byron, Rudolf Diesel, Gerrit Rietveldt, etc., alle gesigneerd "Mia, jaren '90".

Te koop voor € 50

Kavels per pagina: