Kavels per pagina:

Lotnummer 424

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met bosaardbeitjes in blauwwit porseleinen kom

r.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 18 cm (niet ingelijst).

Te koop voor € 90

Lotnummer 426

Hans van Horck (1952) - Compositie met staand vrouwelijk naakt

R.o. gesigneerd en l.o. gedateerd mei '94, litho 185/190, 65 x 62 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 427

Onduidelijk gesigneerd - Stadsgezicht met tram en figuren

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 20 x 25 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 428

Zweedse school - Expressionistisch winters dorpsgezicht

r.o. "Riet" gesigneerd en gedateerd '47, olieverf op board, 46 x 55 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 429

Hollandse school - Boerderijen aan vaart in de winter

r.o. H.T. gemonogrammeerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 430

George Claassen (1890-1975) - Boer met paardenkar op Drentse landweg

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 53 x 72 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 431

Hollandse school - Portret van een vrouw

Olieverf op doek, verso annotatie "Kopstudie van Thea Schuier(?) Nov. 1922", 40 x 37 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 432

Jonas Umbach (1624-1693) - Twee religieuze voorstellingen

2 etsen in 1 lijst, de Heilige Familie met de jonge Johannes de Doper en een scène uit de Barmhartige Samaritaan; de priester en de leviet lopen langs de gewonde man, beide ca. 8 x 12 cm (bij de Heilige Familie beschadiging in papier r.b.).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 433

Maarten van Dreven (1941-2001) - Cultuurshock

Aquarel, 35 x 49 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 434

Hollandse school ca. 1900 - Kippen op boerenerf

Onduidelijk r.o. gesigneerd, olieverf op doel, 40.5 x 50.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 435

Peter van de Klashorst (1957) - Staand figuur

R.o. gesigneerd, olieverf op papier, 66 x 50 cm.

Verkocht voor € 64

Lotnummer 437

Hollandse school - Zeilende platbodems op het Ijsselmeer

L.o. De vries gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 40 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 438

Henriëtte Johanna Luccardi-Reuchling (1877-1970) - Stilleven met fruit en aardewerk

L.o. gesigneerd, aquarel, 28 x 40 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 439

Annie Fréchet (1880-1973) - Stilleven met chrysanten

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 47 x 56 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 440

Elisabeth Marie Hendrika Adriani-Hovy (1873-1957) - Een pijpje roken

R.o. gesigneerd en gedateerd 1922, olieverf op doek, 90 x 70 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 441

Elisabeth Marie Hendrika Adriani-Hovy (1873-1957) - Stilleven met prei en mand met tomaten en sinaasappels

R.b. gesigneerd en gedateerd 1930, olieverf op doek, 50 x 65 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 443

Ineke Calis (1946-2014) - Caravan

Niet gesigneerd, zeefdruk oplage onbekend, 64 x 64 cm, in moderne lichte houten lijst van Barth met passe-partout.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 444

Engelse school - Liggend naakt in bos

2e helft 19e eeuw, L.o. gemonogrameerd "R," olieverf op doek, 18.5 x 24 cm (scheur in doek).

Verkocht voor € 70

Lotnummer 445

Hans Rudolf Richter (1920) - man met hoge hoed en puttertje

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 25 x 20 cm.

Verkocht voor € 64

Lotnummer 446

Willem Alandt - Stilleven met kandelaar, boek, pijpkomfoor en pijp

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 28.5 x 42 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 447

Hollandse school - Duinlandschap

Niet gesigneerd, olieverf op schildersboard, 17 x 22 cm (verso onduidelijke tekst met datering 1953, werk vermoedelijk ouder).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 448

Melle (1908-1976) - Diverse voorstellingen

Portfolio met 11 fotolitho's, waarvan 2 ingelijst, uitgegeven door G.A. van Oorschot te Amsterdam en gedrukt door Steendrukkerij de Jong & Co te Hilversum, 1968, portfolio bevat oorspronkelijk 14 fotolitho's, 3 ontbreken. Barst in glasplaat.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 449

Folkert Post (1880-1954) - Gezicht op de IJssel bij Kampen

L.o. gesigneerd en gedateerd 1926, olieverf op doek, 74 x 110 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 450

Therese Benta? - Stilleven met fruit en theepot

R.o. gesigneerd en gedateerd 1931, olieverf op doek, 46 x 55 cm (niet ingelijst).

Te koop voor € 100

Lotnummer 451

Een 18e-eeuwse opticaprent van de Westminster brug

Te Londen, vanaf de noordzijde, handgekleurd, 24 x 38 cm.

Verkocht voor € 15

Kavels per pagina: