Kavels per pagina:

Lotnummer 392

Een reproductieprent van Dag & Nacht van M.C. Escher

Bakker, Baarn, 1988, 55 x 85 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 393

Indische school - Markttafereel onder flamboyant

S. Kartika l.o. gesigneerd, olieverf op doek, 64 x 48 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 394

Twee gravures m.b.t. Amsterdam

De Nieuwe Schouwburg, 1790, 20 x 27 cm, en een nadruk van een historiserende kaart van Amsterdam in 1342 en 1400, 25 x 30 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 396

Lucas van Leyden (1494-1533) - Esther voor Ahasverus

m.o. in de plaat gemonogrameerd en gedateerd 1518, kopergravure (mogelijk latere druk), Ahasverus zittend op een troon, raakt Esther aan met zijn staf, 27 x 22 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 397

Thijs Mauve (1915-1996) - Bosgezicht

r.o. hand gesigneerd en l.o. in de plaat gedateerd juni '50, houtsnede, 30 x 19.5 cm, en Maarten Langbroek (1918-1085), r.o. gesigneerd, ets, Hoek Prinsegracht/Brouwersgracht Amsterdam, 17 x 21 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 398

Karel Appel (1921-2006) - Zelfportret met poedel

R.o. gesigneerd en gedateerd '77, zeefdruk, 84 x 68 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 399

Willem Gerard Hofker (1902-1981) - De waterdrager

offset litho naar een litho Bali juli 1919, 13.5 x 8.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 400

Carl Lindner (1840-1883) - Zuid-Duits landschap

m.o. gesigneerd, olieverf op doek, huis met vakwerk in Zuid-duits landschap, 47 x 65 cm (gaatjes in doek).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 401

Wiebe van der Zee (1953) - S-Koejte-Silen

R.o. gesigneerd, giclée 32/100, 26 x 72 cm (incl. certificaat).

Verkocht voor € 35

Lotnummer 406

Johan le Francq van Berkhey (1729-1812) - Gedaante der Hollandsche kust

kopergravure, 1769, panoramische gezichten w.o. de kustlijn van Medemblik tot aan Vlaardingen, 17 x 47 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 407

Een gravure van "Jan Roden-poorts toren"

18e eeuw, 27.5 x 16 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 408

Onduidelijk gesigneerd - Bob Marley

Verso gesigneerd, acryl op doek, 60 x 60 cm (niet ingelijst).

Te koop voor € 50

Lotnummer 410

B. Wierik - Naakt aan de thee

L.b. gesigneerd en gedateerd '71, inkttekening, 13.5 x 12 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 411

Charles Rochussen (1814-1894) - Bestorming van een stad

M.b. gemonogrammeerd en gedateerd 30-12-1882, tekening, 14 x 10 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 412

Hollandse school, midden 20e eeuw - Staand naakt in schildersatelier

Olieverf op doek, 77 x 51 cm, verso een voorstelling van een vrouwelijk naakt.

Te koop voor € 40

Lotnummer 413

Gerard Huysser (1892-1970) - Bloemstilleven

L.o. gesigneerd en gedateerd 1937, olieverf op paneel, 48 x 36 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 414

Hollandse school, 19e eeuw - Platbodem en sloep bij kade

J.R. fc. verso gesigneerd, gewassen rode inkt tekening, 12 x 18.5 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 415

Hollandse school - Stilleven met tinnen klepkan en blauwwitte fruitschaal

R.o. J. Riezen gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 416

Frieda Naaborgh (1942-2016) - Het orkest

M.o. gemonogrammeerd en gedateerd '99, pastel, 50 x 65 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 417

S. Pollentine - Mussenfamilie op besneeuwde tak

r.o. gesigneerd, olieverf op board, 18 x 24 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 418

Een 18e eeuwse kopergravure van het stadhuis van Leiden

"Gezigt op het Raadhuis, Langs de Breedestraat te Leyden," 1763, 24.5 x 32.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 419

Benezit lexicon, tiendelig

"Dictionnaire des Peintres Sculpteurs Dessinateurs et Graveurs", uitgave Gründ, 1976.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 420

Lion Schulman (1851-1943) - Figuren op landweg nabij Hilversum

R.o. gesigneerd, aquarel, 48 x 73 cm (scheurtjes in papier).

Verkocht voor € 135

Lotnummer 422

Yvonne van Ravenswoud - Dans met mij

zeefdruk, 30 x 42 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 423

Vijf diverse olieverfwerken

w.o. 1 exemplaar naar C. Liest, Cor Barning, etc.

Verkocht voor € 60

Kavels per pagina: